Castricuml05 verslaat recordpoging Ludiek Rijverbod Egmonder Avondvierdaagse door mooie omgeving van Egmond aan den Hoef Basisschoolkinderen bouwen aan wereldrecord i 1 NIEUWS UIT DE REGIO LIMMEN - Van 3 tot en met 6 juni presenteert Limmen Ludiek de hoogste Lego toren van de wereld! Naar aanloop van deze recordpo ging is er vanaf woensdag 2 juni tot en met vrijdag 4 juni dagelijks tus sen 17.00 tot 19.00 het Limmen Ludiek Journaal op Castricuml05. Hierin zal het laatste nieuws omtrent de Lego toren besproken worden. Natuurlijk zijn CastricumlOö en C- TV op zaterdag en zondag aanwezig om live verslag te doen van dit bij zondere evenement. Bovendien zijn op C-TV continu live beelden te zien van het evenemententerrein. Gaat Limmen Ludiek het wereldrecord verbreken? Luister deze dagen naar de CastricumlOö, in de ether op 105.0 FM en op de kabel op 104.5 FM in Bakkum en Castrieum en 89.0 FM voor Akersloot, Limmen en De Woude. Of kijk naar C-TV op het analoge kanaal van uw televisie, in Castrieum op kanaal 45, in Akersloot, Limmen en de Woude op kanaal S12. Voor meer informatie kunt u terecht op www.eastri- cuml05.nl, maar ook op www.lim- menludiek.nl. EGMOND - Op de Abdijlaan is zondag 30 mei om 04.30 uur een 18-jarige man uit Egmond- Binnen aangehouden. Hij reed daar op zijn bromfiets toen agenten hem wilden controle ren op het gebruik van alcohol. De man, een beginnend bestuurder, bleek ruim zeven keer teveel te heb ben gedronken. Hij kreeg een rijver bod en zijn rijbewijs is ingevorderd. Tegen de man is proces-verbaal opgemaakt. Vlnr: Dorien Groot, Annemarie Trouw, Els Vonk, Jeannet van de Krol en Susan Groot. Aangeleverde foto EGMOND - Op 7 juni start alweer de eenendertigste editie van de avondvierdaagse voor jong en oud in Egmond aan den Hoef. De avondvierdaagse wordt, heel uniek, over vijf avonden georgani seerd, zodat ook mensen die één avond verhinderd zijn vier avonden kunnen wandelen. De wandelaars kunnen kiezen tussen vijf en tien kilometer. De tien kilometer wande laars vertrekken dagelijks tussen 18.30 uur en 18.45 uur. De vijf kilo meter wandelaars vertrekken dage lijks tussen 18.45 uur en 19.15 uur. Het startpunt is Dorpshuis Hanswijk te Egmond aan den Hoef. De organi satie van deze sportieve wandeltocht door de mooie omgeving van Egmond berust bij Jeugdbelangen, onderdeel van Stichting Welzijn Bergen. Individueel voorinschrijving voor 3,- is mogelijk, op woensdag 2 juni tussen 19.00 en 20.00 uur en op zaterdag 5 juni tussen 14.00 en 15.00 uur, in Dorpshuis Hanswijk. Inschrijving bij de start is mogelijk op 7 en 8 juni voor 4,- vanaf 18.30 uur in Dorpshuis Hanswijk. Meer informatie: www.egmondsea4d.nl of bij Kees Bruin, tel 06-46307100. LIMMEN - Afgelopen donder dag was er de start van het pro ject 'Samen bouwen' van de drie basisscholen uit Limmnen, Pax Christi, het Kleurenorkest en Sint Maarten. In sporthal de Enterij bouwen 800 kinderen met ruim 135.000 bouwsteentjes aan een Limmer bloemenmeisje met een hoogte van 364,8 cm. Het project is aangemeld mij het Guinness Worldbook of Records, en bij slagen hopen ze een plekje in dit boek te krijgen. De bouwsteentjes worden vergroot gebouwd in verschillende maten en kleuren. Hiermee wordt het bloe menmeisje, genaamd Limbonita, opgebouwd. Het bloemenmeisje is speciaal voor de scholen ontworpen en is de komende week, tijdens de bouw van de hoogste Lego®toren, te zien in de sporthal. Alle groepen, een tot en met acht, komen een uur naar de Enterij om daar vergrote stenen te bouwen. De eerste bouw steen werd gezamenlijk gebouwd door de directrices van de drie scholen, Els Vonk, Susan Groot, Jeannet van de Krol en Annemarie Trouw samen met Dorien Groot namens het NTI-NLR Woensdagmiddag wordt het pro ject afgesloten in het park op het feestterrein, met optredens van onder andere Musiestar uit Castrieum. Ook zullen de kinderen hier een aandenken aan het bouw project ontvangen. LIMMEN - Donderdag 20 mei hebben alle kinderen uit groep 6,7 en 8 de kans gekregen om onder begeleiding van gediplomeerde leraren de basisbeginselen van het skaten onder de knie te krijgen. De kinderen hebben les gekregen van Marcel en Bas van de skateschool. Als beloning voor het volgen van de clinic heeft iedereen een skatediploma gekregen. Aangeleverde foto Vanaf 7 juni kan er weer worden gewandeld door de mooie omgeving van Egmond. Archieffoto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19