Gemeente Heiloo houdt Zomersportweek Dennis Dijkhuis neemt afscheid van De Foresters Heilooër pakt Nederlandse bokstitel sport 23 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Uitgelezen kans om kennis te maken met de sporten die je in Heiloo kunt doen Edward Apppelman sterk op 800 m SpM HEILOO - Kinderen van 8 tot en met 16 jaar hoeven zich deze zomervakantie niet te vervelen. De gemeente Heiloo organi- BOXEN HEILOO - Zaterdagavond 22 mei vocht de 23-jarige Heilooër Josemir Poulino voor het Nederlands kampioenschap boksen in de elite B klasse tot 81 kilogram. Onder leiding van de trainers Raymond Joval en Harry Beerepoot wist Josemir in het Rotterdamse WTC gebouw, het Nederlands kampioenschap boksen binnen te halen. Een knappe prestatie van de jonge sportman die nog niet zo lang in de bokswe- reld actief is. Met maar zeven par tijen op zijn naam mag Josemir zich de beste amateur bokser van Nederland in de gewichtsklasse tot 81 kilo noemen. De kwart- en halve finale werden door middel van een K.O. beslist. De finale werd uiteindelijk op basis van punten gewonnen. Josemir heeft van de zeven partijen maar liefst vier ervan op K.O. gewonnen. Hij is nog altijd onverslagen en heeft de Europese- en wereldtitel in het vizier. seert samen met Sportbureau Alkmaar voor het tweede jaar van 12 tot en met 14 juli de Zomersportweek. Dit jaar is het aanbod uitgebreid met trampolinespringen en softbal. Net als vorig jaar is er ook tennis, atletiek, badminton en basketbal. De lessen worden gegeven bij de verenigingen. De sportweek is een uitgelezen kans om kennis te maken met de sporten die je in Heiloo kunt uitoe fenen. Tijdens de drie sportdagen heb je dan elke dag een clinic van ongeveer een uur. Zo maak je ken nis met de sport die je hebt geko zen bij de sportvereniging zelf. Je kunt kiezen uit zes sporten; softbal, trampolinespringen, tennis, atletiek, badminton of basketbal. Inschrijven doe je voor drie dagen. Op die drie dagen volg je 's morgens of 's middags les in een sport. De lessen worden gegeven van 12 tot en met 14 juli en duren meestal een uur, bij sommige spor ten is dit iets langer. De kosten bedragen 6,- per persoon voor drie dagen. Inschrijven kan bij sporthal Het Vennewater (Het Zevenhuizen 48) op woensdag 9 juni van 15.00 tot 17.00 uur en donderdag 10 juni van 19.00 tot 21.00 uur. Bij de inschrijving betaal je direct het inschrijfgeld. Betalen kan alleen contant en het liefst ook gepast. Ook heb je een handteke ning van je ouder/verzorger nodig. Wees er snel bij want vol vol! Voor meer informatie kunt u contact opnemen met B. Broersen, projectleider Zomersportweek: bbroersen@sportbureau-alkmaar.nl of tel. 072-5272674. VOETBAL HEILOO - Spits Dennis Dijkhuis (36 jaar) heeft na twintig jaar afscheid genomen van zijn vaste plek in het eer ste van De Foresters. Ter ere hiervan werd op zondag 30 mei een afscheidstoernooitje gespeeld, waarin Dennis met en tegen zijn oud- en huidige teamgenoten voetbalde. Vanaf zijn vijfde jaar voetbalt Dennis bij De Foresters. Op de jonge leeftijd van 16 jaar veroverde hij een plek in het eerste om vervol gens als 22-jarige aanvoeder te worden. Hij heeft in totaal zo'n twintig jaar in het eerste gespeeld. Ook in zijn de laatste wedstrijd in de hoofdmacht, waarin het team kampioen werd, was hij weer goed voor een goal en een assist. Dennis lacht: „Ik heb in die lange periode met verschillende generaties gevoetbald, zoals eerst met vader Lars en later zijn zoon Sven de Zeeuw." Dat hij gestopt is als speler van de selectie, betekent niet dat hij gestopt is met voetbal. „Wat betreft niveau en fysieke gesteldheid had ik nog niet hoeven stoppen en ik heb dan ook goed over deze beslis sing nagedacht. Maar ik wil graag nog een aantal jaren in het vierde voetballen, het team waarin veel vrienden van mij spelen. Als ik de beslissing nog langer zou uitstellen, zouden mijn maten onderhand gestopt zijn. Ik heb altijd met veel plezier en vol overgave in het eer ste gespeeld en heb er veel voor gedaan en gelaten. Ik moest me vaak haasten om, na een snelle hap thuis, vanuit mijn werk op tijd bij de training te zijn. Mijn vrouw, dochter en zoontje sprak en zag ik dan maar even." Naast speler en aanvoerder van het eerste team heeft Dennis veel voor de club gedaan. Zo maakte hij deel uit van de spelersraad en orga niseerde hij samen met Jeroen Haanstra uitjes en toernooien. Verder heeft hij zijn diensten als accountant aangeboden bij het rondmaken van het financiële plaat je omtrent de nieuwe kleedkamers. Dennis besluit: „Ik houd nu meer tijd over voor andere leuke dingen. En sporten, zoals tennis en golf, gaan nu meer aan bod komen. Mijn zoontje zit bij 'de kabouters' van De Foresters en mijn dochter speelt hockey bij de Terriërs en ook daar wil ik graag bij kunnen zijn. Ik denk erover om misschien een aantal cursussen, zoals Spaans, te gaan volgen. Het zal wellicht een andere levensstijl inhouden, maar ik zal toch altijd wel bij de club betrokken blijven." 2 JUNI 2010 Net als vorig jaar kunnen kinderen zich weer lekker uitleven in allerlei takken van sport. Aangeleverde foto Dennis Dijkhuis signeert het Foresters shirt, dat afgelopen zater dag voor het goede doel geveild werd op de feestavond van HSV (80-jarig bestaan). Foto: Carolien Breed Onder leiding van de trainers Raymond Joval en Harry Beerepoot wist Josemir het Nederlands kampioenschap boksen binnen te halen. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21