22 juni t/m 27 juni Hoofdsponsors van de Kunst6daagse: daagff 13 DORSSPORTS KUNST6DAAGSE IN DE DORS GROTE KUNST- EN MUZIEKROUTE OP 26 EN 27 JUNI WORKSHOPS p HEILOO Rabobank HEILOO Schiphol KINDERMIDDAG WOENSDAG 23 JUNI DINSDAG 22 JUNI DONDERDAG 24 JUNI VRIJDAG 25 JUNI ZATERDAG 26 JUNI INSCHRIJFFORMULIER TEVENS EENMALIGE INCASSOMACHTIGING KUNST6DAAGSE 2010 UITKIJKPOST 9 JUNI 2010 daag PrinsjBernhard Cultuurfonds ROTARY CLUB HEILOO 1 GEMEENTE «lilt TENNIS Op 22 juni zal de Kunst6daagse weer van start gaan. Dit jaar zullen alle activiteiten voor het eerst plaatsvinden in Tenniscentrum De Dors. Tot die activiteiten behoren o.a. een groepsexpo- sitie, workshops, een kindermiddag, de literaire dag en de kunst- en ambachtsmarkt. In de Uit kijkpost van 16 juni aanstaande zal de speciale Kunst6daagsekrant worden bijgesloten waarin u uitgebreid het hele programma kunt lezen. De Kunst6daagse wordt georganiseerd door Stichting Welzijn Heiloo. De Kunstroute is dit jaar weer groter dan ooit. Voor het eerst zal er dit jaar op meer dan 20 locaties muziek ten gehore worden gebracht. De werkgroep heeft solisten, musici en koren bereid gevonden op te treden. Met zo'n 90 exposerende kunstenaars verdeeld over 50 adressen) belooft het een mooi weekend te worden, waarbij op veel plaatsen gelijktijdig van kunst en muziek is te genieten. Zes dagen exposeren verschillende professionele en amateur kunstenaars hun werk in Tenniscen trum De Dors en heeft u de mogelijkheid om workshops bij hen te volgen. Indien u rekeninghouder bent bij de Rabobank neemt deze de inschrijfkosten van één van de workshops waaraan u deel neemt voor zijn rekening. Er is een beperkt aantal plaatsen beschikbaar dus schrijf u snel in! Dit kan via het inschrijfformulier op deze pagina, via St. Welzijn 072-5331297 of via onze internetsite; www.kunst6daagseheiloo.nl. Op deze pagina treft u alle workshops aan. Op woensdag is er een speciale kindermiddag. 3) 14.00 - 17.00 uur Droge naald ets o.l.v. Jan Oudhoff Tijdens deze workshop leer je een echte ets te maken en af te drukken met een etspers. Geschikt voor de leeftijden 9 t/m 12 jaar. Inschrijfkosten 5,- exclusief 5,- materiaalkosten te beta len aan de kunstenaar. 4) 14.00 - 17.00 uur Vogelhuisjes beschilderen o.l.v. Nancy Stikkelman Geschikt voor de leeftijden 6 t/m 12 jaar. Inschrijfkosten 5,- exclusief 8,50 materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. 5) 14.00 - 17.00 uur Zandsculpturen o.l.v. Inez Muhren Voor de kinderen ligt een enorme berg zand klaar. Het plan is om samen een groot zandreliëf te maken. We bedenken samen wat het onderwerp is en welke vormen het moet krijgen. Inez geeft jullie tips en ideeën en ze verteld hoe je te werk moet gaan. Geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar. Inschrijfkosten 5,- 6 1) 10.00 - 14.00 uur Workshop Hoogdruk o.l.v. Anouk Bouwman In deze workshop gaan we een hoogdruk methode toepassen, in meerdere lagen. We gebruiken uit eindelijk 3 verschillende kleurla gen voor een dynamisch resultaat op ongeveer A5 formaat. Inschrijfkosten: 7,50 exclusief 7,50 materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. Zelf meene men ter inspiratie een illustratie favoriete tekening Ifoto. 2) 10.00 - 13.00 uur Stilleven in gemengde technieken o.l.v. Irma van de Zande Gemengde techniek van aquarel en krijt in een stilleven. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 8,00 materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. 6) 10.00 - 13.00 uur Beeldhouwen met Mergel o.l.v. Ellen Frieda de Nooijer en Yfke de Fluiter Mergel is een ideale steen om kennis te maken met ruimtelijke vormgeving. De steen is zeer zacht wat betekent dat hij heel eenvoudig gevijld en geschuurd kan worden, maar dat fijne de tails niet mogelijk zijn. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 15,- materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. Zelf meene men: een doos, vuilniszak een vijl en eventueel handschoenen. En een plaatje of foto als u reeds een idee heeft wat u zou willen maken. 7) 10.00 - 12.00 uur Lezing: genezen met kunst o.l.v. Ingrid Frissen De invloed van kunstzinnige the rapie geeft niet alleen inzicht in het fysieke en psychische proces van de mens, maar is de poort tot de genezende krachten waardoor de mens weer heel en gezond kan worden. Inschrijfkosten 2,50 8a) 09.00 - 13.00 uur 8b) 13.00 - 17.00 uur Glas in lood o.l.v. Marije Wolfswinkel Ontwerpen en vervaardigen van een glas-in-loodraamobject, ca 20 bij 35 cm met ruime keuze aan glassoorten. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 15,- materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. 9) 13.30 - 16.00 uur Zilveren hanger o.l.v. Simone Joosten In deze workshop kunt u een zilveren hanger maken, hiervoor is een opdrachtje gemaakt. Wilt u naar eigen ontwerp wer ken? Schets dit dan in een kader van 3,5 cm x 3,5 cm. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 25,- materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. 10) 10.00 - 13.00 uur Dorpsschap tekenen o.l.v. Janwillem Snieder We beginnen met een intro ductie van aspecten die met het tekenen en schilderen van 'buitenruimte' te maken hebben. Daarna gaan we naar een plek in het dorp waar deze kennis kan worden toegepast. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 5-materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. 11) 10.00 - 13.00 uur Demonstratie hotpot glasfu- sen en workshop glassieraad o.l.v. Lucia Admiraal U maakt een uniek sieraad van glas. Na het voorbereidende werk wordt het gesmolten tot een sieraad. Na 2 dagen is het op te halen bij de kunstenaar. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 7,50 materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. 12) 10.00 - 13.00 uur Stilleven in miniatuur o.l.v. Margot Lamers Tijdens deze workshop zullen we uitgaan van schilderen naar de waarneming en gaan we met behulp van olieverf proberen een ruimtelijk object te vertalen naar het tweedimensionale vlak van een klein paneeltje. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 7,- materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar. Zelf meene men: klein voorwerp bv. een slak kenhuisje, bloemetje, dode vlieg, oorbel enz. 13) 14.00 - 17.00 uur Portretfotografie o.l.v. Cleo en Eric Wilbers Met een speciaal hiervoor in gerichte studio gaan we mooie klassieke zwart/wit portretfoto's maken met een grove korrel en een hoog contrast. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 5,- materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar 14) 14.00 - 17.00 uur Kennismaken met vilt o.l.v. Thea de Lange Vilten is de oudste textiel techniek ter wereld. In deze workshop maakt u kennis met de traditionele manier van vilt maken. Door met de handen en zeepwater te wrijven verandert wol in vilt. Inschrijfkosten 7,50 exclusief 5,- materiaalkosten te betalen aan de kunstenaar LITERAIRE WORKSHOPS 15) 14.00 uur o.l.v. Anneke Overtoom Als Neerlandicus en schrijfster zal Anneke voor de eerste maal aan de Kunst6daagse Heiloo deelnemen. Naast voordrachten uit eigen werk zal zij tevens in de middag een workshop geven. Enkele van haar gedichten zul len naast haar voordrachten ter decoratie worden getoond. Inschrijfkosten 2,50 16) 15.00 uur o.l.v. Mariëtte van Wamel en Ada Mol Mariëtte heeft zich verbonden aan een groep dichters van "De Nieuwe Eglantier" te Haarlem. Ada Mol is Stads- dichteres van Zandvoort en is actief lid van de "Dichters bij Zee". Tijdens de Literaire dag zal Mariëtte van Wamel samen met Ada Mol een workshop verzorgen waarin u enige inzichten kunt opdoen over de vele vormen van poëzie. Inschrijfkosten 2,50 Ik geef mij op voor de volgende workshops/demonstraties: Nummer workshop/demonstratie Bedrag: Naam: Adres: Postcode:Plaats:.. Telefoon: Geboortedatum:.. K-mail: Bank of gironummer: ..(m/v).. Als u rekeninghouder bent bij de Rabobank s. v.p. hieronder aankruizen. Ik ben rekeninghouder bij de Rabobank Hierbij machtig ik de Kunst6daagse Heiloo, eenmalig bovenstaand(e) bedrag(en) af te schrijven van mijn bank- of giro rekening en ga akkoord met de algemene voorwaarden. Het au tomatische incasso vindt plaats bij dooigang van de workshop demonstratie. U krijgt van ons een bevestiging voor de deelname aan workshop demonstratie. Handtekening: Stichting Ouderenwerk Heiloo, t.a.v. cursistenadministratie Abraham du Bois-hof 2,1852 EZ Heiloo Gebruik één formulier per persoon Betaling per eenmalige incassomachtiging Zonder uw rekeningnummer en handtekening kunt u niet ingeschreven worden Frankeren en verzenden als brief naar bovenstaand adres of (jj daar inleveren i

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13