Iris Kramer winnares van kleurwedstrijd Hoekstuk Lambert Meuleman opent Pccentraal Winkelhof 't Loo draagt wandelaars warm hart toe Bibliotheek Heiloo scoort met Oranje Kaart tijdens WK H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN INGEZONDEN BRIEF Gele kaart voor de Springschans? Onzekere toekomst voor Keer op Keer OUD PAP IE R DIERENBESCHERMING UITKIJKPOST 9 JUNI 2010 HEILOO - De vijfjarige Iris Kramer uit Heiloo is de gelukkige winnares van de grote kleurwedstrijd voor kinderen, die de winkeliersvereniging van Het Hoekstuk had uitgeschreven onder het motto 'Wie kleurt het mooiste nieuwe winkelcentrum?'. De kleurwedstrijd werd gehouden in het kader van de vernieuwing van het winkelcentrum en tevens ter gelegenheid van de opening van de geheel vernieuwde Albert Heijn supermarkt. Uit de vele inzendingen werd de kleurplaat van Iris tot de mooiste verkozen. Zij ontving op woensdag 2 juni uit handen van de voorzitter van de winkeliersvereni ging, Rijk van Holland, een schitterende hoofdprijs: een cadeaubon te beste den bij Bart Smit, ter waarde van maar liefst 150,-. HEILOO - Lambert Meuleman houdt zaterdagmiddag 12 juni aan de Westerweg 160 in Heiloo de opening van zijn computerwinkel Pccentraal. Als het om computers gaat is Lambert in Heiloo inmiddels een bekende naam. Jaren geleden begon hij voor zichzelf met het repareren en assemble ren van computers en in korte tijd heeft hij daarmee een imposante klanten kring opgebouwd. En nu zet hij de volgende stap om vanuit zijn eigen win kel de klanten nog beter van dienst te zijn. De winkel is breed opgezet en biedt een keur aan veelzijdige producten en diensten. Naast de winkel is de computerspecialist zeven dagen in de week bereikbaar via zijn website www.pcccentraal.nl. Via de website kunnen mensen altijd contact houden met Lambert en ook online een nieuwe computer, beeldscherm, laptop of aanverwante artikelen kopen. Betaalbaar en van hoogwaardige kwaliteit. Pccentraal is zeven dagen per week bereikbaar en heeft als groot voordeel dat men één persoon als aanspreekpunt heeft; eentje die zijn klanten kent. „In veel gevallen kan ik hulp op afstand bieden, waarbij ik het hele systeem vanachter mijn eigen computer kan overnemen en kan zien waar het pro bleem zit. Dit is een goedkope en efficiënte manier van het oplossen van een probleem. Door middel van ehatten via de website van Pccentraal hoeft men mij niet eens meer te bellen." De opening met een hapje en een drankje vindt plaats op zaterdag 12 juni van 14.00 tot 17.00 uur. HEILOO - Vrijdag 18 juni, de derde dag van de Plus wandel4daagse Alkmaar wordt in de volksmond al 'de dag van Heiloo' genoemd. De onder nemers van Winkelhof 't Loo hebben er alles aan gedaan om er voor de wandelaars een mooi en onvergetelijk feest van te maken. Vanaf 11.00 uur worden de eerste lopers verwacht op 't Looplein. Zij worden welkom gehe ten door zanger Ben Karsten die bovenop een enorme welkomstboog staat en de deelnemers toezingt. Tevens zijn er gastoptredens van zanger Joost de Vries en Deeyana. Op 't Looplein aangekomen kunnen de deelnemers op verschillende punten uitrusten van hun inspanningen onder het genot van koffie thee met wat lekkers er bij, frisdranken en ook een broodje. Tenslotte is het na Winkelhof 't Loo nog maar drie kilometer te gaan. HEILOO - Bibliotheek Heiloo scoort met Oranje Kaart, koffie en thee tijdens de wedstrijden van het WK voetbal. Met de tijdelijke Oranje Kaart kun nen alleen dvd's en games geleend worden. De kaart geeft recht op maar liefst 50% korting. De prijs van de Oranje Kaart bedraagt 5,-. De Oranje Kaart is alleen geldig tijdens het WK Voetbal (11 juni tot en met 11 juli) en is verkrijgbaar bij de klantenservice van Bibliotheek Bij terugkomst van mijn jaarlijkse vrijwilligersklusje -verkeersbrigadier voor de avondvierdaagse- ont- waardde ik het volgende: op het plein van de Radboudsehool speelde een tweetal muziekkorpsen voor een veel kleiner publiek dan normaal en tégen een redelijk overstemmende diskjockey bij de 'buren'. Ook was er een opvallend rustig verkooppunt van koffie, frisdrank en ijs op het plein van de organiserende school. Op het plein van de Springschans echter een waar Café het Schoolplein met daarop het andere deel van het vierdaagsepubliek, genietend van de fraaie zon, de dis- eomuziek, maar ook van (ongetwij feld zelf meegebrachte) rosé, wijn en andere (alcoholische) dranken. Overleg tussen de beide scholen schijnt niet aan de orde te zijn geweest. De saamhorigheid, waardoor de Heilooër avondvier daagse al jaren wordt gekenmerkt, lijkt dan ook een knauw te krijgen. Met twee van die - blijkbaar - super enthousiaste ouderverenigingen moet het toch mogelijk zijn om de eenheid van de vierdaagse te bewa ren? Zo niet, dan lijkt aan het eind van het traject slechts één verliezer over te blijven: de organisatie van de avondvierdaagse en dus üw kind! De overtreding zou ik als scheidsrechter nog niet bestraffen: voor beide spe lers dus 'accepteren en shake hands', maar een volgende keer krijgt De Springsehans toch écht de gele kaart. Bart de Vries Heiloo Tijdens de ledenvergadering van de buurtbus kwam de sponsoring door kringloopwinkel Keer op Keer aan de orde. De voorzitter liet weten dat een voortzetting van die sponsoring onzeker was, omdat Keer op Keer alleen wil sponseren als de toekomst van die instelling gewaarborgd is. Dat blijkt niet het geval nu de gemeente Keer op Keer heeft laten weten dat de huidige vergunning op 27 mei afloopt en dat de gemeente niet wil dat men op de huidige locatie blijft. Keer op Keer moet verkassen en waarheen is niet bekend, kortom een onzekere toekomst... Heel erg zijn wij, leden van de vereniging Buurtbus, hier van geschrokken, want wat zullen de gevolgen zijn. Keer op Keer geeft ieder jaar tienduizenden euro's aan goede doelen waaronder de Buurtbus. Moet deze - als de jaar lijkse (voor ons ouderen zo belang rijke) sponsoring ophoudt te bestaan - uit het straatbeeld ver dwijnen? Voor veel ouderen zal dat een slechte zaak zijn. De activiteiten in het Trefpunt zullen, mede als gevolg daarvan, zeker minder goed bezocht worden. Gemeente u kunt Keer op Keer toch niet zomaar weg jagen, zonder ze iets anders aan te bieden? Als je iemand iets afneemt, geef je toch iets terug. Mevrouw R. Zoeter, mevrouw M. van Gans. Heiloo Heiloo. Niet iedereen zit voor de buis. Voor hen die het voetbalgeweld willen ontvluchten, staat de deur van Bibliotheek Heiloo wijd open. Tijdens de wedstrijden maken ze het gezellig in de bibliotheek en wordt er gratis koffie en thee geschonken. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds EJ. van der Wind. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. van Aller uit Huizen. GGZ Willibrorduskapel Geen opgave ontvangen Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Herenkoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: eucha ristieviering met dameskoor, voorgan ger H. Helsloot. Bezichtiging Witte Kerk Elke woensdag kan de Witte Kerk van 11.00 tot 16.00 uur worden bezichtigd. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het orgel bespeeld door verschillende organisten. Op 16 juni is dat Fred Lodder. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur Eucharistieviering. Vrijdag 09.00 uur, 12.00 uur Bedevaart scholen Langedijk. Zaterdag 12.00 uur eucharistieviering. Zondag 09.00 uur gelezen eucharistie viering, 10.30 uur voorganger Wagemaker, koor Ubi Caritas, 15.00 uur Lof. Maandag 12.00 uur eucha ristieviering, dinsdag 12.00 uur eucha ristieviering. Woensdag 09.00 uur eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met orgel en samen zang. Voorganger: pastor H. Hudepohl. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met Cornelius koor, 50-jarig priester feest pastor J. Veldt, voorgangers pastor J. Veldt en pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school Tweede zaterdag van de maand Muziekvereniging Eensgezindheid, huis-aan-huisactie in het Blockhovepark en plan Oost. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rol- emmerverzamelplaatsen langs de weg, voor 13.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudsehool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag - Stichting Ouderenwerk Heiloo, con tainer naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. - Flashing Heiloo, container op de par keerplaats bij zwembad het Baafje. Dagelijks - Papiercontainer achter de Ter Coulsterkerk, beheerd door Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo. - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater, Badmintonvereniging Het Vennewater. - HS\( container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13. and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering mmv New Voice. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Vrijdag 19.00 uur: Eucharistieviering met H. Hart feest, zondag 10.00 uur Communieviering met Scola Gregoriana. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds N. Visser. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 14 Info: 072-5123864 St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Communieviering met aquariuskoor, voorganger pastor H. Hudepohl. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. L. Rasser, Amsterdam. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogelopvang De Strandloper: 0226- 343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Vermist Cypers poesje, kort wit snorretje, witte bef uitlopend in klein kraagje, voor witte tenen en linksachter wit voetje, zwart bandje kokertje en magneetje. 10 mnd, EXA Ongec. Kater, kop/rug en staart cypers, rest wit, 9 mnd, BAMBI, Vrieswijk, Het Zevenhuizen, Heiloo. Effen, grijze gec. Kater, wit vanaf de neus naar de borst en halve witte kraag, klein grijs plekje op de kin, witte voeten of sokjes, cyperse staart, 5 jr, Joep, Rijksstraatweg Limmen Donkercyperse kater, witte plek naast neus, linkerschouder en voorpoot wit, linkerachterpoot witte kniekous, 4 jr, Gijs. Ontsnapt uit kattenmand en door openstaand autoraam uit rijdende auto gesprongen op de weg Egmond- Bakkum. T.h.v. Heerenweg/Luilaantje in Egmond-Binnen. Gevonden Kleine grijze poes, schuin staande ogen, ca. 2 jaar, Boekenstein Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 18