Zwemdiploma's bij 't Vennewater Dojo 'aan Zee' scoort met judo-evenement Toss-turnster succesvol tijdens NK in Almelo Parkgolf Heiloo brengt 15.750,- op sport 25 Melanie Gul Nederlands Kampioen Fiets cross SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Negende editie Parkgolf steunt 18 goede doelen in Heiloo en omgeving Volgend jaar bestaat Parkgolf Heiloo tien jaar 9 JUNI 2010 Ger de Haas bleek na afloop de sterkste man met een score van 66 slagen, hij won een negendaagse trip naar Amerika. Meest succesvolle dame tijdens dit evenement was Sietske Doets. Foto:Ricardo Marcker ZWEMMEN HEILOO - Op zaterdag 5 juni is er in Zwembad 't Vennewater voor A-, B- en C- afgezwommen. De volgende kinderen zijn geslaagd voor hun diploma: A-diploma: Thomas Slot, Suzet van Hove, Stijn Ploeger, Jort Sehoeber, Joêlle van Duuren, Franka Wissink, Eloise Werkhoven, Fenne Hes, Joris Twisk, Sjarissa Swart, Rhode Nobel, Kyra Agasi, Floor Tervoort, Ashley Heyne, Luuk van Zilt, Stephan Hus, Luna de Vries, Bram Tijsen, Stijn de Vries, Senna Zentveld, Emma Tromp, Joselien Hageman, Jairny Hendrikse, Puck Kneulman, Nieek Roest, Vivian Degreef, Daan Verhoogt, Sein Vader, Siebe Leurink, Pien Weehuizen, Bor van Haaren, Rosa Oppenhuizen, Ward Beentjes, Giel van der Knaap, Lianne Dekker, Jamie Graanstra en Ward Lind. B-diploma: Bram Poelman en Miky Folmer. C-diploma: Seirnen en Niels Veldt, Julia van Gernert, Dylan Wilbers en Laney Kuis. JUDO HEILOO - Je zult het maar meemaken. Lekker met je vriendjes gaan judoën, maar nog eerst even worden inge smeerd door je vader met fac tor 10. Afgelopen zondag was dat realiteit. Dojo't Loo bestaat 25 jaar en viert dat met tal van activiteiten. Zondag verrees er voor strandpaviljoen Jaffa in Bakkum aan Zee een enor me judomat op het strand. De weer goden werkten grotendeels mee. Afgetrapt werd met een leuke judo les voor de kleintjes. Meester Bart, geassisteerd door Maaike, had tal van leuke oefeningen bedacht. Daarna was het de beurt aan de Jiu Jitsu groep om hun vaardigheden te tonen. Enkele leden van het publiek durfden het zelfs aan om enthousi ast mee te doen met de les. Rond het middaguur begon het klapstuk. Het eerste echte judostrandtoernooi van Nederland. Een initiatief van Richard Groot van Jaffa/de Deining en Mare de By van Dojo 't Loo. Vier teams bestaande uit maar liefst 16 judoka's per team van (-20 kilo tot +90 kilo) streden om de eer en een manshoge wisselbeker. Uiteindelijk bleek het team van Randers de Geus net te sterk voor de gastheren en -dames van Dojo 't Loo die volgend jaar alles op alles zullen zetten om de bokaal weer naar Heiloo te brengen. De dag werd afgesloten met een mooie karatedemonstratie door de karate- ka's van Dojo't Loo en ASK Bult onder leiding van meester Jerry. De dag is omgevlogen en de organisa tie denkt al aan het tweede Dojo aan Zee toernooi in 2011. TURNEN ALMELO - Zaterdag 26 mei heeft plaatsgenoot Lot Ruiter van acht jaar meegedaan met de finale van de Nederlandse kam pioenschappen turnen instap tweede divisie in Almelo. Lot traint bij turnvereniging Toss Heemskerk en wist samen met vier andere turnsters van Toss de finale van het Nederlands Kampioenschap te bereiken. Door een score op de vloer van 13,700, op de balk van 12,466, op vloer van 13,000 en een uitstekend resultaat op de brug van 14,050 heeft Lot uiteindelijk de negende plaats weten te bereiken. Er werd 'afgetrapt' met een leuke judoles voor de kleintjes. Meester Bart, geassisteerd door Maaike, had tal van leuke oefeningen bedacht. Aangeleverde foto GOLF HEILOO - Zondag 6 juni vond de negende editie van Parkgolf Heiloo plaats. De Lionsclub Heiloo, Limmen en de Egmonden steunt met de opbrengst 18 goede doelen. Tijdens de prijsuitreiking ontving Suzan Hoogland, projectleider van woonvoorziening de Stolp een che que van 4.000,- van Bob Ykel (voorzitter parkgolfeommissie) en Max Thoolen (voorzitter Lions) voor de inrichting van de tuin van de nieuwbouw van de Stolp. Een bedrag van 1.000,- ging naar Bista Pa Otro, Opkikker, Reach en Natuurmonumenten. De timmer- dorpen van Heiloo, Limmen, Egrnond Binnen, Egrnond aan Zee en Alkmaar (JOL) kregen ieder 750,-. Acht goede doelen ontvingen een bedrag van 500,-, te weten Eardrop, het G-tearn van HS\( KunstöDaagse Heiloo, Veldwerk, Dolfinn, Lambano Sanctuary, Fietsen voor Burkina en het ortho pedisch hulpproject van Janco Barentsz (MCA). Parkgolf Heiloo werd gespeeld over negen holes in de Zuiderneg en negen holes in het Heilooër Bos en de velden van voetbalvereniging HSV Er speelden 36 flights mee. Na achttien holes gespeeld te hebben, bleek Ger de Haas de sterkste bij de mannen met een score van 66 slagen (63 3 voor de handicap). Hij won daar mee een negendaagse adventure trip naar de westkust van Amerika. Omdat hij echter niet van vliegen houdt, mag zijn zoon Huek van deze prijs genieten. Bij de vrouwen was Sietske Doets de sterkste met 73 slagen (71+2). De hoofdprijs, een vijfdaagse trip naar New York voor twee personen, beschikbaar gesteld door Jan Doets Amerika Tours, gunde zij aan de runner-up; May van Stralen met 74 slagen (69 5). Op het terrein van HSV speelden de deelnemers de 19de hole buiten de wedstrijd om. Bij 'The Neary' van team de Haas moesten de gol fers over 61 meter een bal zo dicht mogelijk bij een target spelen. Tiny Spaans lukte het om de golfbal in één keer in het netje te slaan. Ook was hier de Cabrio Cup. Een zachte bal moest in een Audi Cabriolet worden geslagen. De winnaar van deze wedstrijd werd Robbin Leeuwenkamp. Hij won daarmee: '24 uur Audi A8 van Martin Schilder met chauffeur. De organisatie bedankt al haar sponsors, vrijwilli gers, de gemeente Heiloo, voetbal vereniging HS\( Natuurmonumen ten en alle goede doelen voor hun inzet en bijdragen. Volgend jaar bestaat Parkgolf Heiloo tien jaar. Hier zal groots mee worden uitge pakt. Dit evenement vindt in juni 2011 plaats. Meer informatie: www. parkgolfheiloonl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 23