Gratis fitness tijdens de WK maanden Tennistoernooi TC Heiloo United zeker gesteld FCC de Boscrossers is een Nederlands Kampioen rijker 25 INGEZONDEN MEDEDELING Kuyper& Blom Makelaars tekenen voorvijf jaar bij Melanie Gul uit Egmond-Binnen is in de finale bij de Girls 13/14 jaar In Frankrijk wist Melanie Gul ook een podiumplaats te behalen mnffmttlTnt mtmmm Damesteam TV Vennewater onverslagen kampioen UITKIJKPOST 9 JUNI 2010 HEILOO - Tijdens de WK maanden juni en juli geldt exclusief bij erkende fitnesscentra in heel Nederland: twee maanden fitness voor de prijs van 1. De aan deze nationale fitnesscampagne deelnemende centra zijn alle aangeslo ten bij brancheorganisatie Fltlvak. Dit alles onder de noemer WK Fitness Maanden, www.wkfitness.nl. Het WK moet dit jaar hét nationale hoogtepunt worden. Heel Nederland explosief aan het bier, wijn, ellips en pizza. Extra reden om tussen de belangrijke wedstrijden door extra te letten op een gezonde leefstijl. Door fitness blijft het lichaam beter in balans, zodat er extra van de spannende momenten kan worden genoten. Deze 2-voor-1 actie is natuurlijk ook prima geschikt voor diegenen die de WK-gekte even willen ontsnappen. En actieve sporters die weer fit aan de start van het nieuwe sei zoen willen staan. Voor veel mensen is de drempel om te gaan sporten in een fitnesscentrum relatief hoog. Dankzij deze WK Fitness Maanden kunnen con sumenten eerst het centrum van hun keuze voordelig uitproberen, zonder verdere verplichting. Aanmelden voor twee maanden fitness voor de prijs van één kan eenvoudig via www.wkfitness.nl. Onder de aanvragers worden bovendien tien boeken 'Lekker sporten, zó blijf je gemotiveerd' van fysiothe rapeut en psycholoog Marianne van der Sluis verloot. Aanmelden en starten kan in de maanden juni en juli. Deze nationale fitnesscampagne is een initia tief van Wellbeing Media en wordt nationaal ondersteund door brancheorga nisatie Fitlvak, Wegener Huis-aan-huisMedia en uitgeverij Fltmind. HEILOO - Het tennistoernooi van tennisclub Heiloo United is voor de komende jaren zeker gesteld, want hoofdsponsor Kuyper Blom Makelaars heeft voor vijf jaar getekend. „Nico Vennik heeft Ronald en mij weer te grazen genomen", grijnst Bas Kuyper, wijzend naar de man tegenover hem, die zich lachend quasi van de domme houdt. Bas vervolgt: „Wij zijn een bedrijf dat zich betreffende continuïteit en zekerheid bewezen heeft, dus dra gen wij dit ook uit als het om spon soring van het tennistoernooi gaat. Dit wordt het zesde jaar dat we hier aan meewerken." Nico Vennik zit in de organisatie van het toernooi en is dankbaar voor alle steun, zeker ook van de twintig subsponsors. Nico: „Hierdoor is het mogelijk dat het toernooi ieder jaar weer een succes kan worden en we zo'n vier honderd deelnemers blij kunnen maken." Het Kuyper Blom Open 2010 dat dit jaar Azië' als thema heeft, gaat op 5 juli van start en duurt tot en met 11 juli. Nico: ,,Alles staat in het teken van Azië; zo is de parkaankleding in Aziatische sferen en kan men bijvoorbeeld eten met een Aziatisch tintje bestellen. Men kan zich nog inschrijven tot 20 juni. De bidons, die vorig jaar zo enthou siast werden ontvangen, worden ook dit jaar weer uitgedeeld." Op de slotdag van het toernooi wordt tevens de finale van het WK voetbal gespeeld. Nico: „We streven ernaar om op tijd klaar te zijn voor de fina lewedstrijd, zodat iedereen die wil de wedstrijd bij ons op een scherm kan bekijken. Natuurlijk is iedereen de hele week welkom om langs te komen, zodat het ook dit jaar weer een gezellig toernooi zal worden!" Double Stars HEILOO - Honkbal 1 - Twins 1-5, Twins - Honkbal 110-0, Honkbal 2- 0W014-12, Vitesse - Honkbal 3 14-8, Rangers - Honkbal 412-2, Honkbal junioren - Flying Petrels 14-13, Bears - Honkbal adspiran- ten 3-1, Urbanus - Honkbal pupillen 1 4-21, Honkbal pupillen 3 - Honkbal pupil len 2 9-10, Softbal 1 - Pirates 22-10, Softbal adspiranten - Cromtigers 8-4, Herensoftbal 1 - Alcmaria Victrix 3-11, Herensoftbal 3 - Herensoftbal 2 3-22, Bears 2 - Herensoftbal 3 23-4. Postduivenvereniging De Toekomst EGMOND - A. Tromp 1, 4, 5, 9, 23, 26, 39. W. Apeldoorn 2, 6, 7, 20. Combinatie G. en D. Melker 3,8,11, 27, 37. A. Udo 10, 13,14,15,17, 25, 34. Martijn Glorie 12, 30, 32. Combinatie C. en J. Apeldoorn 16, 18,19, 24, 28, 36, 38. A. Stam 21, 22, 29. P. Schutte 31. F. de Jong 33. De Boscrossers hebben Heiloo mooi op de kaart weten te zetten! Aangeleverde foto F I ETSCROSS HEILOO - Fietscrossclub Fcc de Boscrossers uit Heiloo is weer een Nederlands Kampioen rij ker. Bij het Nederlands Kampioenschap in Kampen die gereden werd op zondag 29 mei is Melanie Gul uit Egmond- Binnen in de finale eerste geworden bij de Girls 13/14 jaar. Dit is een topprestatie, zeker omdat Melanie net twee blessures achter de rug heeft. Ze was een paar dagen voor het NK begonnen met trainen na een herstel periode van zes weken vanwege een gebro ken sleutelbeen. Eerder in het najaar was ze een half jaar uit de roulatie vanwege een gecompliceer de gebroken bovenarm. Ze begon het jaar 2010 goed en behaalde een eerste plaats met de afdelingswed strijden die in Utrecht, Noord- en Zuid Holland gereden worden. Daar gaat ze als enige meisje de strijd aan tegen een hele groep jongens die ze altijd ver achter zich weet te laten. Tijdens de eerste Top Competitie in Haaksbergen behaalde ze bij de Girls 13/14 jaar ook heel netjes een eerste plaats. Alle manches reed ze vooraan en de finale wist ze verrassend te win nen. En tijdens de Europese rondes in Besaneon in Frankrijk begin april wist ze ook een podiumplaats te behalen, daar werd ze derde van Europa bij de Girls 14 jaar en moest alleen twee fransen dames voor zich dulden. De Boscrossers zijn erg trots op de draagster van de natio nale tricolor met haar gouden plak. Ze heeft op pure wilskracht de fina le weten te winnen, in de manches ging het nog helemaal niet lekker vanwege een gebrek aan conditie en de zes weken stilstand. De eerste manche ging ze ook nog onderuit en blesseerde daarbij haar knie. De tweede en derde manche behaalde ze de derde plaats en wist zich daardoor te plaatsen voor de finale. In de finale zette ze alles op alles en reed na een zeer goede start de hele rit vooraan en was niet meer in te halen door haar concurrenten. Zie haar winnende race op: www.boscrossers.nl en klik de link aan www.bmx-videos.com, Dutch Championship, Girls 13/14 final. Verder eindigden veel Boscrossers in de finaleritten, met podiumplaat sen voor Joeri Beukeveld Cruisers 40-44 en good old Bert Volkers Cruisers 45 De Boscrossers heb ben zich goed gepresenteerd in Nederland en Heiloo mooi op de kaart weten te zetten. HEILOO - Het tweede damesteam van TV Vennewater is afgelopen zondag kampioen geworden in de derde klasse. Het team heeft alle wedstrijden zeer sterk gespeeld en liet de concurrentie ver achter zich. Mede door alle trainingen van het afgelopen voorjaar, is teamleider Ingrid zum Vörde sive Vörding zeer blij met de behaalde resultaten. Het damesteam werd zondag getrakteerd op mooie cadeaus. Proficiat voor het team, dat het volgend jaar in de tweede klasse mogen gaan proberen. Foto staand vlnr: Ingrid Z, Ingrid D, Olga, Alida. Zittend vlnr: Bianca, Annet, Tirza (Marloes ontbreekt op de foto). Foto: Ricardo Marcker Bas Kuyper en Ronald Blom blijven in ieder geval nog de komen de vijf jaar hoofdsponsor van het TCHU toernooi. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25