SPORT 29 Groepspringsters GTH presteren op kampioenschap Voorjaarscompetitie Jeugd TC Heiloo United Negen kampioenen bij TV Het Vennewater! Kampioen Terriërs M6E8 OPPstap met kampioenen Jongensteam TV Limmen weer kampioen! Heiloo United heren 5 kampioen UITKIJKPOST 9 JUNI 2010 HEILOO - Tijdens het NK Springen voor groepen, een onderdeel van het turnen, heeft GTH met het team senioren dames onder leiding van Melanie de Laleijne aan drie onderdelen in de C-lijn meegedaan. Het team, met Hanneke Kuiper, Sharon Visbeek, Bianca Meijering, Birgit Stevenson, Gaby de By, Corina Henselman en trainster Inge de Moor heeft meegestreden op de onderdelen: mini trampoline, mini trampoline pegasus en mini trampoline tafel. Op het onderdeel tafelspringen met minitram- poline behaalde het team een 8ste plaats. Op zaterdag 19 juni is er een springwedstrijd waar GTH met op verschillende niveaus zal deelnemen. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen week hebben de jeugdteams van TC Heiloo United hun laatste wedstrijden in het kader van de voorjaars competitie gespeeld. In totaal hebben 23 jeugdteams aan de com petitie deelgenomen. Dertien teams speelden op woensdagmid dag, vier op de vrijdagmiddag en zes op zondag. Twee jeugdteams hebben op zondag meegedaan aan de landelijke seniorencompeti tie. Onder veelal goede weersomstandigheden hebben de meeste teams hun wedstrijden afgewerkt. Bij de jongste jeugd konden er twee teams als kampioen gehuldigd worden, dit waren team twee van de mini's tot en met 8 jaar, bestaande uit Merijn van der Peet, Lennart van der Peet en Thijs Oud, en het meisjesteam tot en met 10 jaar, Maud Moleman, Sterre Wingelaar, Didonne Munsterman en Eva Dumanaw, dat speelt op een driekwart baan. De overige teams hebben met veel plezier en wisselend succes gespeeld, waarbij de kinderen veel ervaring hebben opgedaan in het spelen van wedstrijden. Afgelopen zondag 6 juni is de compe titie afgesloten met een barbecue voor alle deelnemende jeugd leden. Aangeleverde foto HEILOO - Maar liefst negen teams van TV Vennewater zijn kampioen geworden, in de district voor- jaarscompetitie en de Perry Landelijke zondagcompetitie. Ook dit jaar is er twee maanden lang door 28 seniorenteams enorm gestreden in de diverse klassen en hebben we de kampioenen op zondag 6 juni mogen huldigen tijdens een gezellige terugkomdag. De kampioenen ontvingen een roos en moch ten een fles champagne ontkurken. Aangeleverde foto HEILOO - OPPstap staat voor talent in ontwikkeling en dat zijn de dames van TCHU Heiloo2 zeker. Ze spelen sinds 2005 competitie in de vierde klasse op zondag. Alle competitiedagen zijn ze onversla gen geweest door hun inzet en enthousiasme. Volgend jaar naar de derde klasse. Aangeleverde foto LIMMEN - Het eerste jongensteam tot en met 14 jaar van de vrijdagcompetitie is voor het tweede achtereenvolgende jaar kampioen geworden. Omdat zij eerste klasse spelen, mogen zij meedoen aan de voorronde voor de finalewedstrijden om het districtskampioenschap tussen de poulewinnaars op 18 juni en als ze dat halen uiteindelijk de finales op 27 augustus. Vorig jaar hebben deze mannen dat fantastisch gedaan en stiekem hopen we natuurlijk dat dat weer lukt! (foto jtml4-l) Team 1 met vlnr. Mika Ehlhardt, Stan Donker, invaller Roy Bakker, Wessel Pirovano. Aangeleverde foto HEILOO - Afgelopen zaterdag is het vijfde herenteam van TC Heiloo United glansrijk kampioen geworden. Alkmaar werd met een 6-0 nederlaag op de bagagedrager van de fiets na een feeste lijk samenzijn naar huis gestuurd. Coach Ruud Admiraal heeft een goede basis geselecteerd. Vaste waarden zijn Casper Sikma, Dennis Kosters, Robert Jan de Waard en Lars Gelling die regel matig aangevuld werden met ervaren invallers. Casper en Dennis zijn het hele seizoen zonder setverlies doorgekomen en gaan het volgend jaar in de vierde klasse proberen, maar gezien de grote kwaliteiten van dit team zal ook daar goede prestaties verwacht mogen worden. Aangeleverde foto HEILOO - Nou het team van Thania is kampioen geworden. We zouden het dan ook heel leuk vinden als de foto in de Uitkijkpost zou komen. Het team bestaat uit: van links naar rechts bovenste rij: Demi, Puck, coach Nathasja, Renee, Joyce, coach Elly. Onderste rij: Kimberly, Maxime, Kirsten en Thania. Ze spelen dit jaar voor het eerst en hebben alle wedstrijden dik gewonnen! Dit komt mede door de training van Rob Kaan. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 29