b<L, 1 Rabobank Onbezorgd op vakantie met de Doorlopende Reisverzekering Maak het je klanten makkelijk" Het Coöperatiefonds. Ook een idee voor u? In gesprek met jongeren tijdens Denktank Fdc/ea, Starten met een Ondernemerspakket op maat. Dat is het idee. Activiteiten en evenementen 14 l O/V du www.rabobank.nl/nkl Dichtbij, betrokken en toonaangevend Ga voor een Ondernemerspakket op maat naar het Zakelijk Loket. Colofon Rabobank. Een bank met ideeën. l 6 JUNI 2010 UITKIJKPOST Rabo ournaal Op verschillende manieren zijn we betrokken bij jongeren. We geven gastlessen, sponsoren jeugdsporten hebben een eigen Hyves. En begin juni organiseerden wij een Denktank aan Zee bij strandpaviljoen Zoomers. In een informele sfeer spraken we met onze klanten van de toekomst om te vernemen wat er bij hen leeft. Aan de hand van stellingen spraken we o.a. over de coöperatie en over de uitwisseling van informatie in een online wereld. Jongeren zijn als 'digital natives'expert op het gebied van moderne media en kunnen daarover goed adviseren. Als de Denktank aan Zee één ding duidelijk maakte, dan is het dat jongeren veel waarde hechten aan functioneel gemak en dat als maatstaf hanteren. Of het nu gaat om het aanschaffen van een product (steeds vaker via internet) of het regelen van je bankzaken. Hun advies in een notendop: "Bedrijven, maak het ons zo makkelijk mogelijk en zorg ervoor datje service klopt. Heb je dat niet goed voor elkaar, dan kijken we al gauw of je concurrent het beter doet!" Het initiatief van de Denktank aan Zee is door de jongeren enorm gewaardeerd en past in het beeld dat zij hebben van de Rabobank als organisatie met aandacht voor de lokale samenleving. Met de Interpolis Doorlopende Reisverzekering zijn niet alleen uw geboekte vakanties verzekerd, maar ook alle weekendjes weg of dagtrips in het buitenland. Afsluiten gaat heel gemakkelijk via www.rabobank.nl/nkl. Wie voor 1 juli deze verzekering online afsluit, ontvangt bovendien 15 cadeau bij bol.com! U kunt deze cadeaubon aanvragen na het afsluiten van de verzekering. De Doorlopende Reis verzekering is onderdeel van de Interpolis Alles in één Polis®. Hoe meer u hierop verzekert, hoe hoger uw pakketkorting. Zo krijgt u tot wel 12% korting op uw totale premie! Als startende ondernemer is uw belangrijkste zorg het binnenhalen van werk. Logisch dat u in deze fase minder aandacht heeft voor overige zaken. Het Zakelijk Loket neemt u zorgen uit handen door u te adviseren over het financiële pakket dat u nu nodig heeft. Zoals een zakelijke rekening en belangrijke verzekeringen bijvoorbeeld. Bel het Zakelijk Loket op (072) 507 32 80 of e-mail naarzakelijkloket@nkl.rabobank.nl Rabobank. Een bank met ideeën. Rabobank Heeft u een plan waarmee u iets realiseert voor de lokale gemeenschap? Dan kan het Coöperatiefonds van de Rabobank helpen. Met ons fonds steunen wij allerlei initiatieven. Of het nu gaat om een veilige speeltuin, gehandicaptenzorg of het behoud van cultureel erfgoed, wij helpen graag. Meer informatie en het aanvraagformulier vindt u op www.rabobank.nl/ nkl onder de rubriek Coöperatiefonds. 22-27 juni 9-11 juli 13 juli Rabobank Energiebus bezoekt basisscholen in Heiloo Kunst6daagse in Heiloo. Kijk voor meer info opwww.kunst6daagseheiloo.nl Kortebaandraverij in Egmond aan den Hoef Hargen aan Sail (ziewww.hargenaansail.nl) Engels voetbalfestijn bij HSV in Heiloo (met FC Hartlepool United) Rabobank Noord-Kennemerland Postbus 289 1900 AG Castricum Kantoren: Breelaan 16, Bergen Nh Dorpsstraat 62, Castricum Voorstraat 71, Egmond aan Zee Stationsweg 136, Heiloo Kerkweg 2, Limmen Heereweg 34, Schoorl T (072) 507 33 33 E communicatie@ nkl.rabobank.nl I www.rabobank.nl/nkl Dax Donders 7 O jaar) neemt namens Tennisvereniging Molenkrocht uit Bergen 'coöperatief dividend'in ontvangst.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14