m contact Open dag bij de brandweer en afdeling beheer openbare ruimte HEILOO GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Sport en recreatie nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 16 JUNI 2010 u rookmelders kunt kopen, verschillende andere kramen met informatie over het werk van brandweer en de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Quiz voor kinderen Voor kinderen is er een quiz uitgezet, die langs alle activi teiten leidt en waarbij onderweg vragen beantwoord moeten worden. Voor de winnaar is er een fantastische prijs. Ook is er een draaimolen voor de hele kleintjes en een zweefmolen. Popcorn en limonade wordt gratis uitgedeeld. Er is een terras op het plein waar u een kopje koffie kunt drinken. Meer informatie De open dag is op het terrein van de brandweer en de BOR, Rosendaal 2 en 2a. Tijdens de open dag is de afvalbreng- plaats gesloten voor mensen die hun afval of andere zaken willen langsbrengen. Wilt u meer weten over de open dag of het volledige programma bekijken? Volgende week staat er in deze krant een plattegrond met alle activiteiten en het pro gramma. U kunt dit ook terugvinden op www.heiloo.nl. Op 26 juni heeft iedereen de kans om in de huid van brandweerman, bomenspecialist of gladheidsbestrijder van de gemeente Heiloo te kruipen. Een rit maken in een brandweerwagen, knuffelen met dieren uit het Beestenboetje en zien hoe de brandweer en Beheer Openbare Ruimte hun werk doen. Dat en meer kan op zaterdag 26 juni van 11.00 tot 16.00 uur tijdens de open dag van de brandweer en Beheer Openbare Ruimte aan het Rosendaal 2 en 2a. Beheer Openbare Ruimte De medewerkers van de BOR brengen de verschillende disciplines en werkzaamheden onder de aandacht. De wijk teams, de bomenploeg, de veegploeg, de rioleringsploeg, de gladheidsploeg en de medewerkers van de garage, de technische dienst, de begraafplaats, het Beestenboetje en de Afvalbrengplaats laten zien waar zij dagelijks mee bezig zijn. Brandweer De brandweer en de jeugdbrandweer laten zien wat zij doen als zij iemand uit een auto moeten knippen, wat er gebeurt als een gastank te heet wordt en wat er gebeurt als je een frituur pan blust met water. Ook kan iedereen een rondje meerijden in een brandweerwagen. U kunt ook zelf meemaken hoe het is om in een donkere ruimte met obstakels te lopen. Bijzonder is dat er 26 juni misschien een crashtender naar Heiloo komt. Deze kolos van maar liefst 41.413 kilo met 12.150 liter blus water en 1500 liter schuim gebruikt de brandweer gebruikt voor het blussen van bijvoorbeeld branden in een vliegtuig. Klimwand Speciaal voor de open dag komt ook de vrijwillige landmacht (Natres) naar Heiloo. Wie durft, kan de klimwand van de Natres beklimmen of een rit maken in een legervoertuig. Het Korps Nationale Reserve geeft een aantal demonstraties. Markt In de brandweerkazerne is een informatiemarkt waar u meer te weten komt over het werk van de brandwondenstichting en de EHBO. Ook staat er een stand van de brandweer waar GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 21 juni. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de plv. secretaris van de Welstandscommissie, de heer J. Hopman, telefoonnummer 072 535 67 39. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook open baar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 18 juni op de website www.heiloo.nl bij de rubriek Bestuur en organisatie Agenda's en verga derstukken. De agenda ligt ook vanaf maandag 21 juni tussen 08.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouwaanvragen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Hoorzittingen Commissie voor Bezwaarschriften De Commissie voor Bezwaarschriften houdt op 21 juni hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaar schriften tegen de volgende besluiten: 20.30 uur: weigering bouwvergunning voor het plaatsen van een dakkapel op het achterdakvlak van de woning aan De Rookamer 6 21.00 uur: toekenning planschade Stationsweg 142 Deze hoorzittingen worden gehouden in de B en W-kamer van het gemeen tehuis van Heiloo (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn in beginsel open baar, tenzij er persoonlijke of andere bijzondere redenen zijn om de hoorzit ting besloten te houden. Ter inzage De stukken van de bovengenoemde zaken liggen tot en met 21 juni van 09.00 uur tot 12.30 uur ter inzage bij de secretaris van de Commissie voor Bezwaarschriften, mevrouw Y. Ammerdorffer, afdeling Bestuursondersteuning. Buiten deze bezoekuren kunnen de stukken op afspraak met de secretaris van de commissie worden ingezien. Meer informatie Voor meer informatie over het genoem de of de behandeling van bezwaar of beroep in het algemeen kunt u contact opnemen met mevrouw Y. Ammerdorffer, secretaris van de commissie, telefoon 072 535 66 47. Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl BRANDWEER

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15