Heiloocontact Zaterdag starts de kaartverkoop van Timmerdorp Heiloo Belangrijke nummers Verleende collectevergunning 17 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo 072 564 44 44 112 Burgerzaken Welzijn Opening doeltjes en hinkelbaan Willibrordschool UITKIJKPOST 16 JUNI 2010 spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer Politie 0900 884 Burgerlijke stand tot en met 9 juni Geboren Liv Veldt d.v. B. Veldt en E. Ramaker Giel Zander z.v. R. Zander en B. Glas Iris van Duin d.v. V.S.J. van Duin en I. Kotterer Elders geboren Koen A. Ditmars z.v. B.A. Ditmars en A.M. Rooijers Ole D. de Vries z.v. R. Kok en B.J. de Vries Luuk R.C. Aelbers z.v. R. Aelbers en R. Pauli Valerie R. Aelbers z.v. R. Aelbers en R. Pauli Dewy I. van der Vaart d.v. J.S. van der Vaart en C.T.C. Hoebe Mijs Koelman d.v. G.P.G. Koelman en C. Bakker Sil R. Elfring z.v. F. Elfring en M. Eijkman Fien Nagengast d.v. P. Nagengast en D. Flelmus Ridwaan z.v. Rahma Abdi Yusuf Huwelijksaangifte /aangifte gereg. partnerschap R.S. van der Steen en H.M. Zoon Huwelijken /gereg. partnerschappen P. Groeneveld en P.M. Brugman R. Visser en S. Vendel A.G. Swolfs en M.M. Klaase N. de Jong en D.W.M. Duin D.W. de Jong en D.A.M. Koppes P.F. Keesen en K.A. Hutchinson J. Oudhoff en A. Ie Noble W.P.B.M. Smakman en T.M. Bruin M. Lambrechtse en M.A. Kooijman H.M. Vrijheid en K.K.M. Kaandorp Overleden B.M. Dekker wv Weijling A. Zoon O.L. Koenders O. Haringsma ev Lemmers T.H. Grootjen M.M. Langver P.J. Kuipers Elders overleden E. van der Molen wv de Waal M.A.T. Baart wv van Rooij Geen verlof buiten de schoolvakanties Ouders mogen hun kinderen niet thuis houden buiten de schoolvakanties. Wanneer de directeur en/of de ouders zich niet houden aan de leerplichtwet is dit strafbaar. Als ouders zonder toestem ming toch met hun kinderen op vakantie gaan, is de schooldirecteur verplicht om dit door te geven aan de leerplichtamb tenaar van de gemeente Heiloo. De melding leidt tot een waarschuwing en eventueel een proces-verbaal. De schooldirecteur kan eenmaal per schooljaar, voor ten hoogste tien schooldagen, toestemming geven voor extra vakantie. Als de directeur eenmaal vakantieverlof heeft toegekend, dan vervalt automatisch het recht op een tweede aanvraag voor vakantieverlof. De extra verlofdagen mogen niet in de eerste twee weken van het schooljaar vallen. Vakantieverlof voor meer dan tien dagen wordt niet toegestaan. Ouders moeten een aanvraag voor verlof buiten de schoolvakanties zes tot acht weken van tevoren indienen bij de directeur. Hierbij moet een werkgevers verklaring worden bijgevoegd, waaruit de specifieke aard van beroep blijkt. Het formulier voor een verlofaanvraag kunt u bij de directeur van de school krijgen. Raadpleeg voor de termijnen van de aanvraag de schoolgids van uw school Uitzondering Er is één uitzondering aangegeven in de leerplichtwet. Alleen wanneer het door de specifieke aard van beroep van één van de ouders niet mogelijk is om tijdens de schoolvakanties een gezinsvakantie van twee weken te he ben. Er wordt geen verlof toegekend vanwege organisatorische problemer in een bedrijf van een ouder. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol, leer plichtambtenaar, telefoonnummer 07: 535 66 83. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het hou den van een collecte door het Nederlandse Rode Kruis in de periode van 20 tot en met 26 juni. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl HEILOO - Donderdag 10 juni werden op de Willibrordschool de nieuwe doeltjes ingeschoten door kinderen van groep acht. Dankzij een donatie van de Ouderraad kunnen de kinderen op het bovenbouwplein nu een lekker potje voetballen. Door een cheque van Forte kon er voor het onderbouwplein een grote, gekleurde hinkelbaan aangeschaft worden. Om op het schoolplein nog meer speelgelegenheid te creëeren stapt een ouder van school, Mariëlle Dekker, 21 juni op de flets waarbij ze wordt gesponsord door de kinderen. Ze hoop na 700 kilometer af te kunnen stappen in Polenzko (voormalig Oost Duitsland). Aangeleverde foto in recordtempo ontstaat een heus dorp. Woensdagmiddag worden er honderden liters milieuvriendelijke verf op de hutten gesmeerd. Op donderdagmiddag zal een spette rend optreden zijn. Na dit optreden start de onderlinge verkoop. Om 17.00 uur is het grote moment waar iedereen op heeft gewacht. Eindelijk gaat het terrein open voor iedereen! Op vrijdagochtend wor den de hutten gesloopt en 's avonds rond de klok van 20.00 uur zal een vreugdevuur worden ontstoken. Gedurende deze week wordt er voor vermaak en begeleiding gezorgd. Het terrein is in zes 'wij ken' verdeeld (Rood, Geel, Groen en Blauw). Dit zijn de wijken waar de kinderen bouwen. In wijk Roze biedt het Animatieteam spelletjes aan. Naast de 600 kinderen zijn ruim honderd vrijwilligers een week in touw. Zij kunnen gebruik maken van de faciliteiten van wijk Wit. Hier bevindt zich onder andere de cate ring. Natuurlijk denkt Timmerdorp ook aan de veiligheid. Er staat de hele week een zeer capabele EHBO- ploeg klaar die de kinderen en de lêding voorziet van pleisters als dit nodig blijkt. Dagelijks verschijnen er foto's op de website van Timmerdorp. Deze site staat boor devol met informatie en wetens waardigheden. Neem eens een kijk je op www.timmerdorpheiloo.nl en verheug u op een heerlijke week timmeren, schilderen en lol. HEILOO - De verkoop van de Timmerdorpkaarten is op zater dagochtend 19 juni in de Ypsalon in Ypestein (De Hucht 4 te Heiloo) en begint om 10.00 uur. De regels zijn simpel. Wie het eerst komt wie het eerst maalt. Maximaal drie kaarten per persoon. De kaarten kosten 10,- per stuk. Voor dat bedrag is uw kind verze kerd van vier dagen pret. Onder begeleiding van een capabele ploeg vrijwilligers timmeren de klussers een prachtig dorp. Dinsdagochtend 17 augustus om 10.00 uur bestor men de kinderen het terrein aan en Net als vorig jaar verheugt ook nu iedereen zich weer op een week timmeren, zagen en verven. Archieffoto Uitkijkpost

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17