Beach Sports Event verplaatst evenement Golf school zamelt geld in voor Pink Ribbon Tiende editie Lars Brillen Open Jeugdtoemooi Meervogels '60 gesteund door Rabobank Prijzen voor judoka's Judo Dorssports op Open Beverwijkse kampioenschap Jeugdteam Rock Skool Heiloo mag zich Nederlands kampioen Acro Rock noemen SPORT 24 INGEZONDEN MEDEDELING Forestersmeisjes derde bij de KNVB selectie Zomeravondbridge in 't Loo Tikkie Terug bedankt voorzitter Piet Mulder Acro Rock is een moderne dansvariant van jaren '50 dans l 6 JUNI 2010 UITKIJKPOST HEILOO - Vanwege het slechte weer is de organisatie van het Beach Sports Event genoodzaakt de eerste week (tennis) te verplaatsen en te com bineren met de tweede week. Het belooft volgende week dan ook een druk ke en gezellige boel te worden. Het parkeerterrein van tenniscentrum Dorssports is weer omgetoverd tot een echt strand. Tot en met zondag 20 juni vindt het toernooi in tropische sferen plaats. Zondag sluit men af met een spetterend optreden van een special guest van internationale allure. Hiernaast is er natuurlijk een Dj, de barbecue en een verrassende afsluiting. De week ziet er als volgt uit: Woensdag: tennis, donderdag: voetbal en volleybal, vrijdag: tennis, zondag: finaledag, aanvang 12.00 uur. HEILOO - Golfsehool Ivar van der Moolen zal met het hele team op zater dag 26 juni diverse golflessen voor jong en oud geven waarbij de opbrengst ten goede komt aan Pink Ribbon. Pink Ribbon oftewel het roze lint is een internationaal symbool dat door organisaties en personen gebruikt wordt om de betrokkenheid bij borstkanker uit te drukken. Op deze dag worden iedere acht minuten lessen gegeven aan een persoon voor 10,- of twee personen acht minuten 18,-. Dit bedrag is uiteraard door de deelnemers zelf te verhogen voor het goede doel. In het clubhuis van de Golf Country club zal een lijst hangen waarop de mensen zich kunnen aanmelden. De lessen zullen door vier ervaren professionals worden gegeven te weten Eric, Frank, Ivar en Marloes. Ivar zal de gehele dag aanwezig zijn, Frank is er in de middag van 13.30 tot 17.00 uur. De mogelijkheid is er ook om aan te melden voor jeugdlessen. Deze worden door Eric en Marloes gegeven. De jeugdtraining zal in groepsverband plaatsvinden met een maximum van twintig deelnemers voor een uur. De aanvangstijden voor de jeugdlessen is van 11.00 tot 12.00 uur, 14.00 tot 15.00 uur 16.00 tot 17.00 uur. Ook hiervoor hangt de inschrijflijst in het clubhuis van de Golf Country club Heiloo. In de golfwereld is Pink Ribbon geen onbekende organisatie, in Amerika is Phil Miekelson ambassadeur en draagt regelmatig zijn steentje bij in het organiseren van diverse evenementen. De gehele opbrengst van de golfdag in Heiloo zal ook volledig ten goede komen aan Pink Ribbon. HEILOO - Nu de tenniscompetitie is afgelopen begint het toernooiseizoen weer. Ook dit jaar organiseert TC Heiloo United natuurlijk weer het Open jeugdtoemooi. De commissie is al weer druk met de voorbereidingen. Dit wordt alweer de tiende editie van het toernooi dat inmiddels bekend staat om zowel het tennisniveau als de activiteiten buiten het tennis om, zoals de barbecue, het waterspektakel en de vele tennisspelletjes. Het toer nooi wordt dit jaar gehouden van 2 tot en met 8 augustus. Inschrijven kan via www.toernooi.nl. AKERSLOOT - Handbalvereniging Meervogels '60 uit Akersloot heeft voor het opknappen van hun clubgebouw Het Boshuis financiële ondersteu ning gekregen uit het Coöperatiefonds van Rabobank Noord-Kennemerland. Op maandag 31 mei werd hiervoor een cheque uitgereikt aan Meervogels tijdens de ledenbijeenkomst van de bank in Egmond aan Zee. Uiteraard is Meervogels heel blij met de grote bijdrage van 8.000,- want hiermee kan Het Boshuis onder andere worden voorzien van kunststof kozijnen. HEILOO - De afgelopen maanden hebben vier meisjes van de Foresters gevoetbald voor de selectie van de KNVB. Het was een ware afvalrace, maar keer op keer gingen ze naar de volgende ronde; met als einddoel het interregionale voetbaltoernooi in Heerhugowaard op 9 juni. Daar speelden Tess Ligthart, Sanne van de Velden en Fiore Coli in het KNVB-team voor meisjes onder de 12 jaar van het district West I Noord. Maartje van Haneghem was stand-by. Het was voetbal op hoog niveau en het team van de meiden werd derde in hun poule. Aangeleverde foto HEILOO - Sinds 6 mei organi seert de Heilooër Bridge Club op donderdagavonden zomeravond- bridge. Deelname staat voor leden en niet-leden open. Gebleken is dat het in een behoef te voorziet want het aantal deel nemers neemt duidelijk toe. In verband met het WK-voetbal van het Nederlands elftal valt echter alleen donderdag 24 juni uit. De laatste twee avonden zijn op 1 en 8 juli. U kunt telefonisch inschrijven via tel. 072-5320004 of vóór 19.30 uur aan de zaal van het Open Huis. De uitslag van afgelopen donder dag 10 juni: A-lijn: 1. Margareth de Bruyekere en Nel Stark 60,42, 2/3. Anneke Plas en John van Poeijer en Columby Coebergh en Ger Kemmere 56,77. B-lijn: 1/2 Heren Vink en Koenis en Hennie Beemsterboer en Wim van Gilst 55,66, 3. Elfi Greijer en Henny Fransen 54,17. HEILOO - Zondag 13 juni heeft een zestal judoka's van judo Dorssports meegedaan aan het de Open Beverwijkse Kam pioenschappen judo. Dit jaar deden maar liefst vijfhon derd judoka's uit heel Nederland mee aan de Open Beverwijkse Kampioenschappen. Op het toer nooi wordt het poulesysteem gehan teerd de judoka's judoën, dus alle maal minimaal vier of vijf wedstrijden judoën. Bij de jongste judoka's wist Mees Burgering knap van twee sterke judoka's te winnen. Daarna werden er twee wedstrijden verloren en was er voor Mees een derde plek. Aaron Wesselius verloor zijn eer ste wedstrijd, maar kwam daarna op stoom en won zijn overige partijen en wist uiteindelijk wist zo beslag te leggen op een tweede plek. Kane van Raalte zat in een sterke poule met alleen maar hogere banden. Kane wist een aantal mooie ippons te maken met verschillende technie ken en wist uiteindelijk knap derde te worden. Andere derde plaatsen waren er voor Tim Opdam, Bart Opdam en Casper Tolsma. Zo konden alle judoka's van Judo Dorssports met een prijs huiswaarts keren. Dit was voor de judoka's van Judo Dorssports de laatste wedstrijd van het seizoen. Volgend seizoen zullen ze weer in actie komen op verschil lende jeugdwedstrijden in de pro vincie. HEILOO - Tijdens de jaarvergadering op 9 juni bedankte Piet Mulder (links) als voorzitter van biljartvereniging Tikkie Terug. Rein Kruyer werd aan het bestuur toegevoegd, zodat deze thans bestaat uit Theo Schouten - voorzitter, Rein Kruyer - secretaris en Jan Schouten - penningmeester. Ook werd deze middag de uit slag bekend gemaakt van de derde ronde; 1. Arie Rotteveel, 2. Loek Konijn en 3. Piet Mulder. Algeheel kampioen van het sei zoen 2009 - 2010 werd Loek Konijn. Aangeleverde foto DANSEN HEILOO - Op zaterdag 12 juni vond in Loon op Zand het Nederlands Kampioenschap Acro Rock plaats. Acro Rock is een moderne dansvariant van de alom bekende jaren '50 dans. Hierbij volgen op hedendaagse muziek snelle danspassen en acro batische figuren elkaar snel op. Diverse paren van Rock Skool Heiloo vielen hier onder leiding van Erwin en Jacqueline Wolf in de prij zen. In de jongste jeugd -instapklas- se ging de titel, Nederlands Kampioen naar Merel Bakkum en Sanne Leenders. Julia de Groot en Lizzy Tendijk werden zeer verdien stelijk tweede. In de hogere interna tionale - jeugd - klasse, werden Jonina Bruin en Daisy Wolf met hun dans op Greasse, tweede. Zij zijn dit seizoen gepromoveerd uit de jong ste jeugd instapklasse. Hierin wer den zij deze dag beloond met de Grand Prix 2010. Dit is een prijs voor het beste paar gedurende het seizoen in een klasse. In de volwassenen C-klasse kwa men maar liefst drie paren van Rock Skool Heiloo aan de start. In deze klasse vormt de acrobatiek een belangrijk deel van de dans. Voor Richard en Kirsten van der Sluis eindigde hun danscarrière op dit NK met een podiumplaats. Zij won nen het brons. Leonie en Silvia Roffel vormen als dameskoppel in deze klasse een bijzonder paar. Zij leveren het gehele seizoen al een knappe prestatie. Hiervoor werden zij beloond met de Grand Prix 2010 in de C-klasse. Tevens mochten zij het zilver ophalen vandaag. En het werd nog mooier voor Rock Skool Heiloo. Nederlands kampioen werden Sven Wolf en Sabrina Happe. Als jongsten in deze klasse, 14 jaar kregen zij het goud. In oktober gaan ze Nederland ver tegenwoordigen op het WK-junio- ren in België. Het jeugdteam The Rock Kids die bestaat uit; Weronika Kavelaars, Daisy Wolf, Jonina Bruin, Lizzy Tendijk en Sanne Leenders, dansten zich samen ver diend ook naar de titel Nederlands Kampioen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 24