Judoka Dojo't Loo scoort in Duitsland W. "S y j mm Open dag bij Brandweer en Openbare Ruimte gemeente Heiloo SPORT 29 TC Heiloo United - Dames 1 Kampioen! T J y r, i Heren 2 TC Hogedijk na jaren eindelijk kampioen! Dames van TV Vennewater kampioen Bijzonder is dat er 26 juni een crashtender naar Heiloo komt UITKIJKPOST 16 JNUI 2010 HEILOO - Vorig jaar werd TC Heiloo United Dames 1 ook al kam pioen en het team werd dit jaar dus gepromoveerd naar een hogere klasse. Met goede moed en benieuwd of ze het niveau aan zouden kunnen gingen ze van start: Het bleek goed te gaan met meer uitdagende partijen. Ondanks veel gewonnen wedstrijdda gen was het toch tot op de laatste dag nog spannend. Op de foto vlnr: Radha van Schaijck, Paula Bockting, Hse Verkaaik, Jolande Kooien. Zittend: Caroline Kok en Gérardine Visser. Aangeleverde foto JUDO HEILOO - Afgelopen zaterdag was er een groot internationaal judotoernooi in Erfurt, Duits land. Voor Nederland deed daar het Nederlands Team voor judo ka's onder de 15 jaar aan mee. In alle gewiehtsklassen werden twee judoka's afgevaardigd door de judobond. Er waren alleen judoka's uitgenodigd die prestaties hadden geleverd op van te voren aangewe zen toernooien (meetmomenten) zoals onder andere het NK. Ook Noord-Holland was goed vertegen woordigd in dit team en daarbinnen werd Heiloo vertegenwoordigd door Gaby de By, die eerder dit jaar derde was geworden op het NK en een uitnodiging had gekregen. Gaby moest in haar poule van 49 judoka's tot 48 kilo om 10.00 uur aantreden. Het Erfutse Toernooi, voluit Thüringer Mess-Cup Erfurt 2010, is enorm goed bezet met onder andere teams uit Rusland, Bulgarije, Duitland, Polen en zelfs Israel. Van de acht partijen die Gaby over de hele dag moest judoën, ver loor ze er slechts één en wel die van de latere kampioen in haar klasse. Ze eindigde uiteindelijk met een fraaie derde plaats. Waar de ken ners op de tribune met name van genoten, was de interactie tussen Gaby en haar coaches. Ze wist de aanwijzingen die vanaf de rand van de tatarni in woord en gebaar door werden gegeven in perfect judo om te zetten. 1 rm tLDOn, f\ - V- Gaby de By (links) eindigde op het toernooi in Duitsland op een fraaie derde plaats. Aangeleverde foto HEILOO - De dames van TV Vennewater hebben het weer gepresteerd om kampioen te worden in de hoofdklasse Noord- West van de competitie op de vrijdag speeldagen. Het was span nend in een gevecht met Ouddorp, met twee punten verschil, toch kampioen geworden. De dames op de foto: Lia Duijn, Antoinette Groenewegen, Anne Bosman, Diana Engelsman, Marjo van Soest en Marrie Kist. Aangeleverde foto HEILOO - Tennisteam Heren 2 van TC Hogedijk heeft in de voorjaarscompetitie HD50 in de derde klasse dan eindelijk de hoofdprijs binnengesleept. Dit gebeurde op de laatste wedstrijddag, in een zwaarbevochten gelijkspel tegen Limmen 1 werden de laastste twee benodigde wedstrijdpunten vei liggesteld. Het behaalde kampioenschap is de uiteindelijke bekroning op het jarenlang trainen en niet opgeven in de strijd om de hoogste eer van de mannen van captain Ton Oud. Jaren van pieken en dalen zijn aan dit behaalde kampioenschap vooraf gegaan, maar nu smaakt het zoet der overwinning uitstekend! Spelers vlnr.: Harry, Jos, Ton, Sam en Ad. Aangeleverde foto HEILOO - Op 26 juni heeft iedereen de kans om in de huid van brandweerman, bomenspe- cialist of gladheidsbestrijder van de gemeente Heiloo te krui pen. Een rit maken in een brandweerwagen, knuffelen met dieren uit het Beestenboetje en zien hoe de brandweer en Beheer Openbare Ruimte hun werk doen. Dat en meer kan op zaterdag 26 juni van 11.00 tot 16.00 uur tijdens de open dag van de brandweer en Beheer Openbare Ruimte. Op het terrein van de brandweer en de afdeling Beheer Openbare Ruimte (BOR) aan het Rosendaal 2 en 2a is in allerlei stands en demonstraties te zien wat het dagelijks werk van BOR en brandweer inhoudt. Zo kun nen bezoekers zien wat de mede werkers van de wijkteams de born- enploeg, de veegploeg, de rioleringsploeg, de gladheidsploeg en de medewerkers van de garage, de technische dienst, de begraaf plaats, het Beestenboetje en de Afvalbrengplaats dagelijks doen. Brandweer De brandweer en de jeugdbrand weer laten zien wat zij doen als zij iemand uit een auto moeten knip pen, wat er gebeurt als een gastank te heet wordt en wat er gebeurt als je een frituurpan blust met water. Ook kan iedereen een rondje mee rijden in een brandweerwagen. Bezoekers kunnen ook zelf meema ken hoe het is om in een donkere ruimte met obstakels te lopen. Bijzonder is dat er 26 juni mis schien een crashtender naar Heiloo komt. Deze kolos van maar liefst 41.413 kilo met 12.150 liter blus water en 1500 liter schuim gebruikt de brandweer gebruikt voor het blussen van bijvoorbeeld branden in een vliegtuig. Klimwand Speciaal voor de open dag komt ook de vrijwillige landmacht (Natres) naar Heiloo. Wie durft, kan de klimwand van de Natres beklim men of een rit maken in een leger voertuig. De Natres geeft ook een aantal demonstraties. Markt In de brandweerkazerne is een markt met informatie over het werk van de brandwondenstichting en de EHBO. Ook staat er een stand van de brandweer waar bezoekers voorde lig rookmelders kunnen kopen, ver schillende andere kramen met infor matie over het werk van brandweer en de afdeling Beheer Openbare Ruimte. Quiz voor kinderen Voor kinderen is er een quiz uit gezet. Deze quiz leidt kinderen met allerlei vragen langs de activiteiten. Voor de winnaar is er een prijs. Ook is er een draaimolen voor de hele kleintjes en een zweefmolen. Popcorn en limonade wordt gratis uitgedeeld. Er is een terras op het plein waar u een kopje koffie kunt drinken. Tijdens de open dag is de afval brengplaats gesloten. Het program ma met alle activiteiten en demon straties is te vinden op www.heiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 29