Heiloeër breakdancers op internationale toer The Robinson College Choir in Witte Kerk Geef je vader een jaar lang sterke verhalen! Tuinliefhebbers tonen hun groene parels lil m H E I L O O "Luisteren naar nabestaanden. Dat doe ik mëlf mijn hart." 3 Associatie Uitvaartverzorging Oranjestraat van de week: de Kuilenaar44 toten met58 Sommige tuineigenaren tonen ook exposities van kunstenaars De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 UITKIJKPOST 1 6 JUNI 2010 Nr. 44 c m72 even f T HEILOO - De bewoners van de Kuilenaar 44 tot en met 58 hebben een gigantisch oranje doek opgehan gen om te laten zien dat zij achter oranje staan. Is uw straat ook helemaal oranje? Mail uw foto dan naar redactie@uitkijkpost.nl en wie weet staat uw straat volgende week op de voorpagina! Eigen foto De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is E 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 17.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma di 08.00 -12.00 13.00 -17.30 uur wo do 09.00 -12.00 13.00 -16.30 uur vrijdag 09.00 -12.00 13.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijkvervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Het begon met een uitnodiging om mee te doen met het Nederlands Kampioenschap Breakdance, en nu hebben ze tickets voor het WK te pakken! Hoe snel kan het gaan. Het wedstrijdcircuit hadden Sam de Muijnek, Fhlko de Graaf en Laurens Singeling nog eigenlijk niet meegemaakt. Sam en Fhlko hebben wel met lesgeven hun sporen ver diend en breakdance in Heiloo en omgeving populairder gemaakt. Laurens is gewoon een enthousiaste 'B-Boy', zoals dat heet. Tot Fhlko van de dansschool waar hij lesgeeft de uitnodiging kreeg om in te schrij ven voor het Nederlands kampioen schap Breakdance hadden ze geen ervaring met breakdance battles. Het NK in Mill, Noord Brabant op 15 mei was dan ook een eye-opener, maar een vooral geslaagde actie. Fhlko en Laurens werden respectie velijk tweede en derde bij de Adults en Sam derde bij de Juniors. Grote bonus naast deze prijzen was plaat sing voor het Europees kampioen schap, dat afgelopen weekeinde in Amsterdam gehouden is. Het niveau was indrukwekkend hoog. En de wedstrijdvorm was ook nog eens loodzwaar. In een grote groep moe ten de B-Boys in korte tijd zich zo spectaculair mogelijk presenteren, direct daarna nog eens in groepjes van drie. Daarna nog eens met z'n drieën en dan nog eenmaal met een grote groep. „Na de eerste run heb je al zoveel kracht verbruikt, dat je niet nog eens in de volgende runs meerdere power moves kan laten zien", vertel de Fhlko. Het was dan ook geen grote teleurstelling dat geen van de drie zich wist te plaatsen voor de 'Knock Out fase'. Wel houden ze er alle drie er een ticket voor het wereldkamioensehap aan over, en dat is dit jaar in Duitsland. HEILOO - In een 'Evensong' op woensdag 23 juni (aanvang 19.00) zal in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32) het uit stekende universiteitskoor van The Robinson College uit Cambridge medewerking verle- Dit koor, onder leiding van Nia Llewelyn Jones, zal (naar Anglicaanse traditie) in een liturgi sche setting werken uitvoeren van Howells, Harris, Wesley, Leigthon, Tomkins en Bach. Liturg is Floor J. van der Wind. De toegang is gratis (met collecte aan de uitgang). Voor de volledigheid: dit koor zal op 20 juni eveneens medewerking verle nen aan een dienst in de Kathedrale Basiliek te Haarlem (aanvang: 10.00 uur) en in Grote of St. Bavokerk te Haarlem (aanvang: 19.00 uur) en liefhebbers van de Anglicaanse traditie zijn ook wel kom bij een lunchconcert op dins dag 22 juni in de Oude Kerk te Amsterdam, aanvang: 11.00 uur. HEILOO - Bibliotheek Heiloo heeft dit jaar wel een heel aan trekkelijke Vaderdagcadeau- actie. Het was nog nooit zo leuk en goedkoop om je vader lid te maken van de Bibliotheek. Zitten vaders daar nu op te wach ten? Zeker! Als ze eenmaal lid zijn, voelen ze zich meestal als een vis in het water. Internet, spannende boe ken en films, interessante tijdschrif ten, de krant, enzovoorts. Het Bibliotheekjaarabonnement zit niet alleen in een feestverpakking, het wordt ook 'weggegeven' voor een feestprijs: geen inschrijfgeld 3,-) en met 25% korting. Daar moeten de kinderen dan wel wat voor doen! Op de voetbalstrook in Bibliotheek Heiloo moet drie maal gescoord worden! Als je dat lukt, krijg je hier van een officieel certificaat. En om dit cadeau nog leuker te maken, krijgt vader er ook nog een barbe cue-aardigheidje bij. Kan hij laten zien, hoe goed hij dat kan.Meer informatie op www. bibliotheekheiloonl. HEILOO - Op zaterdag 26 en zondag 27 juni houdt Groei Bloei, de grootste turnvereni ging van Nederland, haar jaar lijkse landelijke Open Tuinen Weekend. Ook bij u in de buurt stellen trotse tuinbezitters met plezier hun tuin open. Ontdek de verborgen groene parels waarvan de poorten dicht bij uw huis open gaan. „Een unieke kans om ideeën op te doen en uit te wisselen in tuinen van echte liefhebbers", zegt Sandy Ursem, coördinator van het Open Tuinen Weekend van de afdeling Midden Kennemerland van Groei Bloei. Meer dan 55 tuinen van Groei Bloei-leden in Heiloo, Egmond-Binnen, Limmen, Castrieum, Akersloot, Beverwijk, Heemskerk en Uitgeest doen mee aan dit landelijke initiatief. In deze tuinen - groot en klein - ziet u mooie en bijzondere bloemen- en planteneombinaties en wandelt u door origineel ontworpen tuinen. Sommige tuineigenaren tonen ook exposities van kunstenaars. Een mooie gelegenheid om ande re tuinliefhebbers te ontmoeten en van eikaars tips en trucs te leren dus. Voor 2,- kunt u een passe-par- tout kopen, dit is tevens een lootje voor de verloting van mooie tuinprij- zen. Zie voor verkooppunten passe partouts en plattegronden www. midden-kennemerland. groei. nl. ADVERTENTIE Sam de Muijnek, Laurens Singeling en Falko de Graaf. Drie bre- akdance-internationals uit Heiloo! Foto: Attard de Graaf Petra Jurriaans, Uitvaartleider

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3