GGZ directeur onderscheiden Bakkerij Kaandorp opent nieuwe winkel Hoekstuk WK schmink-ochtend bij AH 't Loo en Hoekstuk 't Loo bouwt een feestje voor de wandelaars Musical de Jungle Cruise in de Muziek- en Dansschool Heiloo H E I L O O Museum Mergelbeeld tweedaagse Eetgroep Gezelschapsbank Partnerverlies Saaie zomer? Stichting Welzijn Heiloo voert lidmaatschap in UITKIJKPOST 16 JUNI 2010 HEILOO - De verbouwing is nog niet voltooid, maar prachtig wordt het; het vernieuwde winkelcentrum Het Hoekstuk. Afgelopen donderdag heeft Bakkerij Kaandorp de deuren van de nieuwe winkel geopend. Met een totaal ander concept. U kunt nu rustig door de winkel lopen, alle producten kunt u beter bekijken. De winkeldames helpen u graag en kunnen u adviseren over de verse producten. Heerlijke koeken, verse gebakjes of knapperige pisto lets. Bakkerij Kaandorp heeft het allemaal voor u. In de winkeloven zorgt men voor constant verse producten. U kunt altijd vragen zo'n heerlijk vers brood voor u te snijden. Tevens verpakken en snijden ze dit knapperige brood ook voor. Op deze manier kunt u, wanneer u wat minder tijd heeft, voor reeds gesneden brood kiezen. Zo hoopt men u nog sneller van dienst te kunnen zijn. De bakkerij is al jaren gevestigd aan de Kennemerstraatweg 506. Al sinds 1921 worden daar de heerlijke verse broden gebakken. De banketbakkerij was al twaalf jaar gevestigd in Het Hoekstuk. Kaandorp is blij te kunnen melden dat de banketbakkerij weer is teruggekeerd in het pand op de Kennemerstraatweg. Hier worden nu ook de taarten, koekjes en gebakjes weer gemaakt. Daarom hoopt men u snel te mogen begroeten in een van de twee winkels. HEILOO - Jeugdige Oranje-supporters kunnen zich op zaterdag 19 juni bij Albert Heijn aan 't Loo 61, Rosendaal 95 en Het Hoekstuk 6 in Heiloo laten uitdossen voor de wedstrijd die het Nederlands elftal 's middags om 14.00 uur speelt tegen Japan. Tijdens een speciale ochtend kunnen de allerjongste Oranje-fans zich tussen 09.00 en 12.00 uur laten versieren met Beesie plak- tattoos. Beesie is de grootste supporter van Nederland en duikt tijdens het WK overal op. De ultieme mascotte kan overal opgeplakt worden, maar je kunt hem ook buigen en ergens omheen draaien Supermarktmanagers Kees Groot, Edwin Hart en Vera van der Woude zijn er trots op dat Nederlands grootste Oranje-supporter ook in hun winkel zijn opwachting maakt: „Met Beesie kunnen onze klanten laten zien dat zij helemaal achter het Nederlands elftal staan." De kinderactiviteit is voor kinderen vanaf drie jaar. Speciaal voor het WK spelen kopstukken uit het Nederlands elftal de hoofd rol in de nieuwe spectaculaire Beesie commercial. In de commercial worden spelers van Oranje, zoals Robin van Persie, Nigel de Jong en Maarten Stekelenburg tijdens het boodschappen doen verrast door superenthousi aste Beesies die compleet uit hun dak gaan bij het zien van hun voetbalhel den. Alle fans van Guus Meeuwis kunnen bovendien bij Albert Heijn in Heiloo terecht voor kaarten voor de speciale voetbalconcerten op 14 en 19 juni in het Philips Stadion in Eindhoven. Klanten van Albert Heijn in Heiloo krijgen, zolang de voorraad strekt, bij elke 15,- aan boodschappen een Beesie cadeau. Er is ook een grote Beesie sjaal te koop voor 2,49 en een Beesie cap voor €2,99. HEILOO - De ondernemers van Winkelhof 't Loo gaan de enthousiaste deelnemers van de Plus Wandel4Daagse Alkmaar vrijdag 18 juni eens lekker verwennen. Bij aankomst op 't Looplein wacht hen een muzikaal welkom, verzorgd door zanger Ben Karsten, zangeres Deeyana en zanger Joost de Vries. Op 't Looplein en rondom het winkelcentrum kunnen zij op verschil lende plaatsen terecht om de inwendige mens te verzorgen. Voor de wande laars een echt rustpuntje alvorens zij aan de laatste drie kilometer beginnen. HEILOO - Op zaterdag 19 juni, aanvang 19.30 uur, spelen en zin gen de kinderen van de musicalklas van Muziek- en Dansschool Heiloo op het podium van de muziekschool de musical De Jungle Cruise. Het gaat over een gezelschap dat na een storm en schipbreuk op een onbekend eiland aanspoelt en daar probeert te overleven. Het lijkt een paradijsje, maar zijn ze er wel alleen?! Het bijzondere aan deze musical is, dat de kinderen en de docenten (Jan Jaap Langereis en Madeion Kooij) samen de musical hebben bedacht. De ideeën en som mige teksten komen van de kinde ren, de tekst(en) en liedjes zijn door de docenten geschreven. Tevens kan er weer ingeschreven worden voor de musical van volgend sei zoen; er kunnen nog kinderen wor den geplaatst (auditie is wel ver eist). Voor kaartjes (vol=vol!) en meer informatie kunt u terecht bij de administratie van de Muziek school, tel. 072-5332460 en e-mail: Op zaterdag 19 juni spelen en zingen de kinderen van de musical- info@muziekendansschoolheiloo.nl klas de musical De Jungle Cruise. Aangeleverde foto Van Veldhuizen kreeg de onder scheiding voor zijn inzet op het ter rein van de geestelijke gezondheids zorg. Hij heeft zich ingespannen om de geestelijke gezondheidszorg een menselijker gezicht te geven en hij is een voorvechter geweest van het bieden van psychiatrische hulp in de eigen omgeving, met name bij complexe zorgvragen. Deze groep mensen lijdt niet alleen onder hun stoornis, maar vooral ook onder de stigmatisering van de psychiatri sche patiënten in Nederland. Van Veldhuizen heeft zich altijd belange loos ingezet voor deze kwetsbare medeburgers en geldt daarin als één van de belangrijkste vernieuwers van de zorg in Nederland gedurende de afgelopen decennia. In 1999 trad Van Veldhuizen in dienst als direc- Directeur zorgontwikkeling GGZ-NHN Remmers van Veldhuizen teur zorgontwikkeling, een nieuwe is benoemd tot officier in de Orde van Oranje Nassau. Eigen foto functie die hem op het lijf gesehre- zorg heeft hij aan de wieg gestaan van FACT-teams en het wijkgericht werken. De GGZ-NHN noemt hem een geïnspireerd man die oprecht de belangen van patiënten en hun naastbetrokkenen centraal stelt. HEILOO - De directeur zorgont wikkeling GGZ-NHN Remmers van Veldhuizen is woensdag bij zijn afscheid benoemd tot offi cier in de Orde van Oranje Nassau. Hij ontving deze Koninklijke onderscheiding uit handen van burgemeester Hans Romeyn. ven was. In deze functie heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de inhoudelijke ontwikkelingen van GGZ-NHN. In de kortdurende zorg heeft hij psychiatrische crisis- zorg thuis en acute dagbehandeling geïntroduceerd. In de langdurende STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Vrijdag 18 juni om 11.30 uur ver trekt vanaf het Trefpunt de museumgroep van de Gezelsehaps- bank op de fiets naar het Kachelmuseum in Alkmaar. Na het bezoek aan dit museum gaan we na een kleine pauze (neem eventueel een lunehpakketje mee) naar een bijzondere tentoonstelling van de Bergense School in het Stedelijk Museum. Wie het leuk lijkt om mee te gaan geeft zich op bij de receptie van het Trefpunt. Maandag 21 en dinsdag 22 juni van 09.30 tot 16.30 uur vindt de jaarlijkse mergelbeeldtweedaagse plaats in Het Trefpunt. Kosten 70,00, inclusief consumpties en gebruik van gereedschap. De prijs van de steen is 2,- per kilo. U bepaalt dus zelf de afmeting van uw beeld. Lunch voor eigen rekening. Opgave bij Trudi Buis-Beers tel. 072-5335284. Dinsdag 29 juni om 17.30 uur gaat de Samen Eetgroep van de Gezelschapsbank naar restaurant het Wapen van Egmond-Binnen. Voor de liefhebbers een mossel menu 15,-, exclusief drankjes), maar een vlees- of vismenu kan ook. Vertrek om 17.00 uur op de fiets vanaf het Trefpunt. U kunt uiteraard ook op eigen gelegenheid gaan. Wie mee wil: opgave bij Claudia Spit of de receptie van het Trefpunt. Het lijkt allemaal zo normaal. Samen oud worden en genieten. Toch kan daar plotseling verande ring in komen door ziekte en het overlijden van een partner. Mensen staan ineens alleen op, eten alleen en komen thuis in een leeg huis. Bij wie kan hij of zij terecht om op ver haal te komen? Dinsdag 6 juli van 13.30 tot 15.30 uur houdt de Lotgenoten Contactgroep Partner- verlies haar maandelijkse bijeen komst in het Trefpunt in Heiloo. Deelnemers aan deze middagen delen met elkaar herkenbare gevoe lens die het verlies van een partner met zich mee brengt. Als lotgenoten kun je elkaar helpen, steunen en sti muleren om verdriet te beleven in plaats van het weg te duwen. Deze keer zullen we dat doen aan de hand van het spel Alle sterren van de hemel. Het doel van het spel is contact te maken over het verlies. U bent van harte welkom, ook als u eens de sfeer wilt komen proeven. Entree inclusief consumptie 5,00. Voor meer informatie kunt u con tact opnemen met Annita Ruijs, oudereneoaeh van de Stichting Welzijn Heiloo, tel 072-5331297 of via ouderencoach@welzij nheiloonl Nee hoor, niet als u deze zomer naar het zondagmiddagcafé van de Stichting Welzijn Heiloo gaat, op zondag 11 juli en 1 en 22 augustus in het Golden Tulip Hotel aan de Kennemerstraatweg. Vrij klaverjas sen, bridgen, rummyeub of gezellig samenzijn, u bent vanaf 13.30 uur van harte welkom. Bij mooi weer kunt u buiten zitten op het terras. Geen vervoer Even een telefoon tje naar 072-5331297 en de buurt bus zorgt voor gratis vervoer. Zie ook www.welzijnheiloo.nl Met ingang van september dit jaar zullen wij stapsgewijs een lid maatschapssysteem invoeren. Iedereen die dan gebruik maakt van bepaalde diensten dient vanaf die datum lid te zijn of te worden van onze stichting. Voor ons heeft een lidmaatschapsysteem als voordeel, dat wij meer kunnen rekenen op jaarlijks vaste inkomsten, benodigd om de kosten van onze organisatie te kunnen blijven betalen. Voor u als klant heeft het lidmaatschap als voordeel, dat u met één lidmaat schap gebruik kunt (blijven) maken van al onze diensten. En vaak met korting.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7