Hoog slagingspercentage Clusius College Castricum CASTRICUM - Ook dit jaar heeft het Clusius College Castricum weer een heel goed examenresultaat behaald. Van de 289 leerlingen die examen hebben gedaan, is tot nu toe 96,89% geslaagd. Een resultaat waar zowel de leerlingen als de docenten trots op kunnen zijn. Acht leerlingen doen nog een herexamen en het ligt in de verwachting dat de meeste van hen ook zullen slagen. Van de 73 leerlingen die de Gemengde leerweg (GL) hebben gevolgd aan het Clusius College Castricum hebben 35 leerlingen in een extra vak examen gedaan. Hierdoor zijn zij geslaagd voor een diploma op het niveau Theoretische Leerweg (TL), vergelijkbaar met het MAVO- diploma. Ook veel blijde gezichten waren er op het Bonhoeffer College nu de examen uitslagen van het eerste tijdvak binnen zijn. Het Bonhoeffer College is trots op zijn leerlingen die een prachtige prestatie hebben neergezet. Er wordt nog even geduimd voor enkele herkansers, die nog een keer de examenzaal in moeten. Ook het Jac P Thijsse is trots op haar leeringen die weer een prestatie hebben neergezet door te slagen voor hun MAVO-, HAVO-, of VWO-examen! Geslaagden van het Clusius College Geslaagden van het Bonhoeffer College Geslaagden van het Jac. P. Thijsse College 23 JUNI 2010 UITKIJKPOST Hieronder volgen de geslaagde leerlingen afkomstig nit liet verspreidingsgebied van de Uitkijkpost Basisberoepsgerichte leerweg AkerslootLot van der Eng, Thomas Feller, Bram Guichelaar, Rik Hoogenboom, Ploy Punt, Renske van Sikkelerus, Brenda Swart. Egmond-Binnen: Jaap Hopman, Pascal Koekx, Roy Schoenmaker. Heiloo: Nicky Geesken, Savannah Huisman. Eimmen: Axel Cohen, Jill Groot, Randy Seheerman. Kaderberoepsgerichte leerweg: Akersloot: Dennis Arends, Wietske Beentjes, Jess Buur, Jamie Hofsté, Mandy Olgers, Nikky Olgers, Sylvana Sehellevis, Kim Steenbakker, Maarten Vrolijk. Egmond aan den Hoef: Iris Bakker. Egmond-Binnen: Kim Vaandrager, William Wijker. Heiloo: Dennis Bruin, Paula Hoebe, Lisa Olgers, Roos Vendel. Eitntnen: Jan Castricum, Yvanka Droog, Sanne Gans, Lois Mar tens, Kay Seheerman. Gemengde leerweg Akersloot: Roxy van de Vliet. Egmond-Binnen: Shanne Kokke. Heiloo: Esmee Hageman, Ferdinand de Wildt. Eimmen: Tamara Donker, Lisa de Jong, Staeey Schermer, Soraya Tabois. Onderstaande leerlingen behaalden tevens het diploma MAVO-groen: (Gemengde Leerweg met zevende vak). Akersloot: Roxy van de Vliet. Eimmen: Lisa de Jong, Staeey Schermer. MAVO: Akersloot: Sander Bolhuis, Sophie de Ligt. Assendelft: Thyra de Groot. Egmond-Binnen: Miehiel Dijkstra, Stefanie Knijn, Tom Le vering, Bart Lute, Silvia van de Reep, Don Valkering. Heiloo: Peer Biesterveld, Angelo Geels, Bas de Muijnek, Nina Noort, Daphne van der Veer, Max van der Veer, Paul Verhaar, Maarten Westerdijk, Naomi van Zijl. Eimmen: Denise Buys, Annebel Frederiks, Jort Min, Berend Pronk, Roos Witkamp. HAVO: Akersloot: Mara Fluitman, Irene de Ruijter, Peter van Velzen. Castricum: Aimée Créton, Daan Dekker, Dylan Gieling, Kris de Groot, Hugo Hoedemaker, Nina de Jong, Gijs Kok, Nathalie Koper, Chiron Kriek, Wendy Liefting, Eva Lodewijks, Joost van der Meu ten, Erik Moorman, Kevin Noort, Natasja Sap, Leanne Steenkamp, Ruben Verduin, Lisa Westerman, Leonie Zandbergen. Egmond aan den Hoef: Onno Valkering. Egmond-Binnen: Daan Liefting, Daan Lute, Linsey Pouw, Lisa Sentveld, Eva Veerman. Heiloo: Julia Gerritsen, Daniël Jansen, Robert Noorman, Danny van Schooten, Dieuwertje Stocking Korzen, Lisa Tzaraf. Eimmen: Sanne van Balen, Marit Droog, Ilse Metselaar, Ante Min, Edith Zomerdijk, Leonie Zonneveld. GYMNASIUM: Heiloo: Thom Fleur, Mostafa Mohseni, Amber Vergnes, Jorrit Welling. Eimmen: Marco Meijer, Wilma Ploegaert. ATHENEUM: Akersloot: Jorien Spruit. Egmond-Binnen: Florian Blom, Rick Staa, Rex Valkering. Heiloo: Tiede Bart, Jeroen Bosch, Roy Bosch, Tessa Burghardt, Anouk van Dam, Christiane Georgiades, Doris de Kleuver, Malou La Brijn, Alexander Laneée, Hidde Meneke, Jeroen Schuitenmaker, Rieneke Velstra, Thijs Vlaar. Eimmen: Tanneke Baltus, Bert Hollander, Elianne Meester. MAVO: Akersloot: Roos van Baar, Joop Berkhout, Koen van der Eng, Lisanne Fllbri Kjeld Hekelaar, Joost Pepping ,Loïs Stam, Jory Swart. Egmond aan den Hoef: Jeany Dignum, Joey Richardson. Egmond-Binnen: Vincent Brakenhoff, Anna de Groot, Iris Luttik, TeunWeijers, GijsWeijers. Heiloo: Lianne Barnhoorn, Juliette Beentjes, Evi Boekei, Dominique van den Burg, Dionne Cats, Sem Groefsema, Daan Jansen, Lisa Jongerius, Merijn Kloos terman, Marleen Metzelaar, Ziènna Neles, Ian Nieuwland, Kelly Pieters, Iris Rijs, Moran Roelfs, Sam van Schilt, Vera Schotsman. Eimmen: Niels Duin,Tessa Groot, Roxan Hendriks, Mats Kool, Jip de Kort, Joyce Mous, Ruben van Rij, Joey Schaaf. HAVO: Akersloot: Erwin Krom, Jordi Bos, Cliff Ellsworth, Nick Hom mes, Ben Richardson, Ilona Broersen, Diede van der Eng, Sven Soeterbroek, Sietse Sander, Sjoerd van der Eng, Stan Kaandorp, Luuk Roorda, Tess Kaandorp, Justine Olgers, Rowin Wever, Inge Hommes. Egmond aan den Hoef: Jade van der Pol. Egmond-Binnen: Arend Swart, Denise van den Berg, Michelle Zandbergen. Heiloo: Daan Peeters, Hans van Noorloos, Kevin van Velzen, Maarten Bellekom, Danny Panis, Juliette Smit, Lars Beerepoot, Paulo Kuyper, Daan Maart, Kim Kraakman, Melissa Beers, Marloes van Leijen, Alex op de Weegh, Anouk Kareis, Frits de Vries, Jean-Paul Helderman, Jeroen Leeuwendal, Jeröme le Belle, Jolijn Zwart, Marije Brinkhorst, Max Hoetjes, Nienke Melgers, Sharissa Disseldorp, Mylon Korteweg, Wessel Gras, Ivan Eugster, Lisa Mo- randi, Safiera Kho, Casper Wesselingh, Charlotte Barnhoorn, Jolien Seholtz, Kevin van Schenk Brill, Laura Manshande, Lisa Vreeburg, Wouter Nanne. Eimmen: Amber Kraakman, Anouk Geutjes, Bart Beentjes, Joris Vink, Mark Wokke, Melisa Kumas, Niels Mous, Olga Zomer dijk, Lars Pouw, Merije Baltus, Sean Kaandorp, Francis Valkering, Annemiek Kabel, Joris Hendriks, Angela van der Voort, Ciska Pepping,Thomas van den Berg, Joris Veldt, Kevin Bakker, Menno Frerks, Tessa Koot, Thomas Dekker. VWO: Akersloot: Bregje Hekelaar, Esmee Kooijman, Hardy Hekelaar, Lily Sombroek, Sara Brandjes, Simone Oud,Taiana Sibilo. Alkmaar: Eline Deen. Egmond aan den Hoef: Angèl van de Reep, Kelly de Groot, Roy Groot. Egmond: Jim Zentveld. Heiloo: Abel Neering, Alessio Bart, Anna Movsesjan, Annelot van Nass, Armelle van den Burg, Bo Schoonhoven, Danique Rietveld, Doortje van Ingen, Eline Beentjes, Emil Elfar, Flora Oudeboon, Floris den Boer, Jan Erik Guit, Jelte Bosgra, Joost Ligthart, Kaj Althuis, Koen de Vries, Linsey Perre, Lisanne de Witte, Lisanne Witlam, Marloes Hoekstein, Martijn Utsma, Mats Boekei, Merel Laagland, Michelle Geesken, Michelle Nederveen, Michelle Nieuwe- boer, Mikki Sindhunata, Milan Kolster, Milco Breed, Nanda Flens, Paul Ramler, Rianne Laan, Roy Poelstra, Sabina Stam, Sierd de Vries, Simon de Wildt, Stèphanie de Boer, Timo Lesterhuis. Eimmen: Anne Metselaar, Floris-Jan van Zanten, Irene Klaver, Joep Appelman, Kevin Min, Leonie Madder, Lisa Groot, Maikel Koot, Nienke Oiling.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 22