Dojo 1 Loo 25 jaar! Dojo 't Loo: Een begrip in het Judo in Heiloo Dojo 't Loo: Gezelligheid Dojo 't Loo: Kwaliteit Dojo 't Loo: 6 verschillende sporten Dojo 't Loo: Voor iedereen! Dojo 't Loo: www.dojotloo.nl Jeugdsporten Ook beginners volwassenen Meerdere keren trainen de meeste sporten Lage contributie Wedstrijden recreatief Meer dan alleen trainen Gratis proeflessen Personeelsuitje of verjaardagspartijtje Kennismakingslessen op school V Sinds Kees Groefsema ruim 55 jaar geleden begon met zijn toen malige Sportschool Groefsema is hieruit via diverse locaties, ver bouwingen en naamswijzigingen 25 jaar geleden Dojo 't Loo aan de Bergeonstraat ontstaan. Al 25 jaar worden hier vrijwel dage lijks door de bijna 400 leden in een prachtige eigen accommoda tie diverse budosporten beoefend. Want naast het judo biedt Sportvereniging Dojo 't Loo een breed scala aan zelfverdedigings- en vechtsporten. Kwaliteit staat hoog in het vaan del van Dojo 't Loo. Bij het judo en de andere sporten staan vakkun dige en ervaren docenten voor de groep die de sporters op een ver antwoorde manier steeds een stap verder weten te brengen, zowel bij jongeren als volwassenen en ook zowel recreanten als wedstrijd sporters. In de afgelopen periode hebben diverse sporters van Dojo 't Loo hun zwarte band behaald bij het judo, jiujitsu en aikido. Bij het wedstrijdjudo worden regelma tig medailles behaald op Noord- Hollandse, maar ook Nederlandse kampioenschappen en toernooi en met internationale deelname. Jeugdtrainster Karen Stevenson werd onlangs tweede op het NK tot 20 jaar. Dojo 't Loo is een echte vereni ging waarbij naast het sporten ook ruimschoots aandacht is voor andere activiteiten. Zo brengt elk jaar Sinterklaas een bezoek aan onze dojo en sluiten we het jaar af met het oliebollentoernooi. Het hoogtepunt is echter het jaarlijkse zomerkamp. Van vrijdagavond tot zondagochtend worden er voor ruim 100 kinderen tal van activi teiten georganiseerd variërend van een speurtocht, een bonte avond en een sportdag. Hiernaast worden er ook diverse sport gerelateerde acti viteiten georganiseerd zoals een punteneompetitie voor beginnen de judoka's, clubkampioenschap pen, en diverse toernooien. Al deze activiteiten worden georganiseerd door een grote groep enthousiaste vrijwilligers. Bij Dojo 't Loo bieden we sport aan voor elke leeftijd en elk niveau. Zo zijn er judoka's die met de Nederlandse top meedraaien en 4 keer per week trainen, maar ook mensen die één keer per week lekker een uurtje recreatief willen sporten. Naast de tuimelaartjes die spelenderwijs met judo beginnen zijn er ook volwassenen die bij ons de eerste stappen op de mat zetten. Bij de verschillende sporten stro men regelmatig nieuwe volwassen in die ook zonder enkele ervaring gewoon mee kunnen draaien in de groep. Dojo 't Loo verzorgt op aanvraag ook één of meerdere kennisma kingslessen op basisscholen en het voortgezet onderwijs. Zelfs een sportieve judoles als verjaardagspartijtje is mogelijk, of wat dacht u van een les in zelfver dediging met uw collega's als een bijzonder avondje uit! Vraag gerust naar de mogelijkheden. Natuurlijk vormt het judo de voornaamste basis van de vereniging, maar daarnaast worden diverse andere budospor ten aangeboden. Voor de jeugd is er judo, karate, nunehakudo en tae-kwondo. Het beoefenen van deze sporten werkt zelfvertrouwen verhogend en leert je goed om te gaan met agressie. Volwassenen kunnen naast de hiervoor genoem de sporten ook nog kiezen uit aiki do en jiujitsu (vanaf 16 jaar). Het maakt daarbij niet uit of je al erva ring hebt of niet. Het is moeilijk om hier in enkele woorden de verschil len tussen de diverse sporten uit te Wil je meer weten over Dojo 't Loo neem dan eens een kijkje op onze site www.dojot loo.nl. Hier vind je informatie over de diverse sporten, de lestijden en de contributies. Je kunt natuurlijk ook bellen met de ledenadministratie op 06-23057940 of een e-mail sturen naar ledenadministra- tie@dojotloo.nl. Voor jongens en meisjes, judo al vanaf 4 jaar Maak verantwoord kennis met één van onze sporten vanaf €55,- per half jaar Sporten op elk niveau Sinterklaasoliebollentoernooi zomerkamp, clubkampioen schappen, en toernooien. Kom gerust langs voor twee gratis proeflessen of neem con tact op met de ledenadministratie Weer eens wat anders! Informeer gerust naar de mogelijkheden. Informatie 06-23057940 of www.dojotloo.nl leggen. Daarvoor moet je een keer komen kijken, maar nog veel beter is om dit zelf te ondervinden door van één of meerdere sporten twee gratis proeflessen te volgen!

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 26