Geslaagd bandentoemooi Dojo 't Loo Watersportnieuws uit Limmen Gaby de By turnt mooie districtsfinale SPORT 27 150 Kinderen deden mee aan oranje bandentoemooi Op 26 juni staat een Fancy Fair op de agenda Meiden St. Adelbert MBi kampioen Gaby deed mee in divisie 3, junioren niveau 5 gelezen worden UITKIJKPOST 23 JUNI 2010 JUDO HEILOO - Je zou in deze tijd haast denken dat voetbal de enige sport is. Maar afgelopen zondag kwamen er op Vaderdag toch weer 150 kinderen van maar liefst 14 judoscholen uit de wijde omtrek naar Dojo 't Loo om mee te doen aan het zesde Oranjebanden judotoer nooi. De judoka's in de leeftijd van vijf tot en met veertien waren op leeftijd en gewicht ingedeeld in 26 poules. Onder toeziend oog van de scheids rechters werd in elke poule hard maar sportief gestreden om de prij zen. Er was dan ook weer veel leuk judo te zien en er werden heel wat mooie punten gescoord. Van Dojo 't Loo waren er eerste prijzen voor Mats Kroon en Nick van der Zwet. Het zilver was voor Jens Jeukens en Tika Smit. Verder behaalden Bas deLaleijne; Jesse Nieuweboer; Kars Kroon; Amber Schol; Dirk Nes en Stef van Leeuwen een derde plaats. Voor de andere deelnemende judoka's van Dojo 't Loo was er ondanks hun prima inzet er helaas geen prijs, maar werd er wel weer een goede ervaring opgedaan met het echte wedstrijdjudo. Ook de festiviteiten ter gelegen heid van het 25-jarig jubileum van Dojo 't Loo gaan gewoon door. Na het strandspektakel 'Dojo aan Zee' op 6 juni staat er op 26 juni van 10.00 tot 15.00 uur een Fancy Fair op de agenda. De Fancy Fair wordt gehouden op het parkeerplein voor de dojo aan de Bergeonstraat en belooft een leuke en gezellige happening te worden: spelletjes, rad van fortuin, springkussen en diverse andere ver rassingen en versnaperingen. De opbrengst van de Fancy Fair wordt geschonken aan een goed doel. Iedereen is welkom. Anouk de Graaf probeert haar tegenstander in een houdgreep te manoevreren. Foto: Fred Stevenson WATERSPORTEN LIMMEN - Op zondag 27 juni houdt watersportvereniging Limmen weer zijn jaarlijks terugkerend hoogtepunt. Er op uit door de mooie polders van Limmen, op naar het pannen koekenlandje aan het Limmer Die. Voor afwisseling en natuur in combinatie met water hoef je niet ver weg. Al eens gedacht aan een romantisch uitje met een tussenstop bij Hotel Akersloot? Het kan alle maal om de hoek in uw eigen dorp. Een bloeiende watersportvereniging voor jong en oud. Bijzonder eigen lijk dat iedereen die op vakantie gaat zich in de omgeving verdiept, maar zo dicht bij huis de mooie plekjes nog niet half zo goed ken nen! Dit jaar hebben zijn alle lig plaatseigenaren van de haven in Limmen aangeschreven om lid te worden van de vereniging. Als extra service zal dit jaar een lid de boten hozen. Hij zal met enige regelmaat de boten door middel van een klok- pomp weerhouden van een treurige tewaterlating. Vertrek is om 13.00 uur vanaf 't Stet naar het pannen koekenlandje aan het Limmer Die. Speciaal voor de kinderen worden ook dit jaar activiteiten georgani seerd. Het blijkt dat je veel kan organiseren, maar dat kinderen al gauw tevreden zijn met de elemen ten van de natuur. Water, lucht, aarde en vuur waarop wij traditiege trouw broodbakken, maakt dat een ieder van jong tot oud even zijn zor gen over boord kan zetten. De vere niging zal niemand in het vaarwater zitten en het zeil weer in de top zet ten. Bent u nieuwsgierig geworden? Dan kunt u voor meer informatie terecht op wsvlimmen.hyves.nl. EGMOND - Het gebeurt je maar eens (of misschien een paar keer) in een voetbalcarrière dat je kam pioen wordt, maar na een ongelooflijk spannend seizoen zijn de dames van St. Adelbert MB1 hier tóch in geslaagd. Op een platte kar, versierd met de kleuren rood, geel én zwart (maar óók oranje, vanwege het WK) werd een rondtour door het dorp gemaakt, uiteraard nadat de champagne was uit geschonken en ook een ware kampioensschaal was uitgereikt. De aanstekelijke muziek van Sjoerd Bakker maakte het de inwoners wel duidelijk dat er écht wat aan de hand was. Er kwamen zelfs mensen uit huis die spontaan met een vlag begonnen te zwaaien. Na afloop van de rondrit was er bij de familie Bakker nog een heerlijke barbecue geregeld als kroon op een fraai voetbalseizoen. Hierbij werd officieel afscheid genomen van Marcel Oud, die een aantal jaren, als coach én trainer, de dames heeft begeleid. Aangeleverde foto HEILOO - Na een succesvol jaar sloten de meiden van Terriërs hun seizoen af op het Boet-toernooi. Harry, Claire, Denise, Anouk, Sjoëlle, Lotte, Wessel, Robin, Anne, Fleur, Sari, Niki, Godelieve en Jessie (niet op de foto) maakten dat een superseizoen een gouden randje kreeg door op het toernooi de gedeelde eerste plaats te behalen. Aangeleverde foto TURNEN HEILOO - Zondag 6 juni kwam Gaby de By uit voor GTH Heiloo op de districtfinales in Amsterdam. Zij deed mee in divisie 3, junioren niveau 5. Na de opmars begon Gaby op brug. Ze had de weken ervoor hard geoefend op dit onderdeel. Dit viel te zien. Op de hoge opzwaai na, heeft ze alle eisen geturnd en kreeg hiervoor een 11.30! De turnsters gingen verder op balk. Het was niet de meeste stabiele oefening en ze had hier en daar een paar grote wiebeis, maar ze presteerde het om op de balk te blij ven. Dit werd beloond met een 9.80. Na balk volgde vloer. Gaby vond het tijd om een flinke score neer te zetten. Dit is haar zeker gelukt. Na een mooie vloeroe fening kreeg zij van de jury een 11.90. Met dit mooie cijfer gingen we verder op sprong. Hier heeft ze haar hoogste cijfer voor sprong gehaald dit jaar. Ze turnde een prima overslag en de jury vond dat een 11.70 waard. Helaas is Gaby niet in de prijzen gevallen, maar deze dag is wel een motivatie voor het volgende seizoen. PO Double Stars HEILOO - De uitslagen van Double Stars zijn als volgt: Honkbal - Hawks 2-5, Hawks - Honkbal 16-8, Cromtigers - Honkbal 2 5-8, Bears - Honkbal 3 12-6, Honkbal 4 - Herons 2-6, Honkbal junioren - Olympia Haarlem 4-14, Red Stars Vitesse - Honkbal adspiranten 12-11 en 4-7 Odiz Frogs - Honkbal pupillen 2 5-8, Honkbal pupillen 3 - AlcmariaVictrix4-n, TIW Survivors - Softbal 14-2, Softbal adspiran ten - Bears 6-4, Beagles - Herensoftbal 2 26-15, Herensoftbal 3 - Herons 6-23.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27