Expositie Studenten op Wereldstage Ensemble Concerten bij Muziek- en Dansschool Heiloo Filmopnames Dik Trom H E I L O O 3 POLITIEBERICHTEN Joyrider tegen paaltjes Wandel4Daagse Alkmaar succesvol verlopen Onderscheiding voor geleidehondenpleegmoeder Aanhoudingen op Vennewatersweg Figuranten gezocht voor openingsscène in Het Baafje UITKIJKPOST 23 JUNI 2010 Voor de tweede keer organiseert Muziek- en Dansschool Heiloo in de laatste weken van het jaar Samenspelweken voor haar leer lingen. Foto: Jacques van der Sterren HEILOO - De vierde editie van de Plus Wandel4Daagse Alkmaar is geëindigd in een groot feest op het Waagplein in Alkmaar. 7.248 Wandelaars en 36 Businessteams schreven zich in voor dit wandelevenement dat werd gehouden van 16 tot en met 19 juni. Ook dit jaar liep het parcours op vrijdag door Heiloo waar de wandelaars genoten van de omgeving, de bezienswaardigheden en van de gezellige sfeer die er op en langs het parcours en op het Looplein te proeven was. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Maandag 28 juni vin den de Ensemble Concerten plaats in de muziek- en dans school Heiloo. Deze ensemble concerten vinden plaats in de muziekschool aan Het Veld 1. Voor de tweede keer houdt Muziek- en Dansschool Heiloo in de laatste weken van het jaar Samenspelweken voor haar leerlin gen. In enkele weken tijd worden door diverse ensembles (klein, groot, klassiek, folk, modern, pop et cetera) allerlei muziekstukken ingestudeerd die op maandag 28 juni tijdens twee concerten ten gehore worden gebracht. Het eerste concert start om 19.00 uur en het tweede om 20.00 uur. Voor alle details van de Ensemble Concerten onder andere plaatsingsbewijzen, tijden, welke ensembles et cetera raadpleegt u: www.muziekendans- schoolheiloo.nl, onder het hoofd stuk 'agenda - activiteiten'. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 17.30 uur woensdag is de redactie afwezig. HEILOO - Op zaterdag 19 juni is rond 03.30 uur een 18-jarige jonge man uit Heiloo aangehouden op de Heerenweg. Hij had de auto van zijn moeder meegenomen, maar kwam in botsing met een aantal paaltjes in de bocht bij winkelcentrum 't Loo. Daarnaast bleek hij ruim zeven keer teveel te hebben gedronken. Het (bromfiets/rijbewijs van de man is ingevorderd en tegen hem is pro- ces-verbaal opgemaakt. HEILOO - Op dinsdag 15 juni rond 13.50 uur liep een 21-jarige auto mobilist uit Limmen bij een snel heidscontrole op de Vennewatersweg tegen de lamp. De man reed met een snelheid van 126 kilometer per uur. Op dat deel van de Vennewatersweg is maximaal 50 kilometer per uur toegestaan. De man wilde, zo verklaarde hij: 'even planken'. Hij is een beginnend bestuurder en gezien de overschrij ding werd zijn rijbewijs onmiddellijk ingenomen. HEILOO - Onze Lieve Vrouw ter Nood biedt in de maanden juni en juli bezoekers de gele genheid om in de grote Bedevaartkapel een prachtige foto-expositie te bewonderen. De foto's zijn gemaakt tijdens een zeer bijzondere stage van studenten verpleegkunde van het ROC Mondriaan te Leiden. De groep van 21 studenten van 17 tot 21 jaar zette zich in voor een lokaal wees huis in het dorp Watamu aan de oostkust van Kenia. Zij hebben onder zeer bijzondere omstandighe den de aanwezige ontwikkelings werkers ondersteund en geas sisteerd. De werkzaamheden bestonden naast het ondersteunen van basale gezondheidszorg uit het geven van voorlichting aan de bevolking en de opvang en verzor ging van weeskinderen. Door een enthousiast thuisfront en acties voorafgaand aan de stage konden de studenten ter plaatse hulpgoede ren, zoals kleding, schoeisel, speel goed, boeken, ICT materiaal, ver bandmiddelen en medicamenten aan de organisatie en de lokale Een van de foto's van de bijzondere stage in Afrika die te zien is in Onze Lieve ter Nood. Foto: M. Antoni bevolking overhandigen. De foto's zijn gemaakt door M. Antoni, docent van het ROC Mondriaan en een van de initiatiefnemers. Informatie over deze expositie en de stage: majomi@xs4all.nl. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma di 08.00 -12.00 13.00 -17.30 uur wo do 09.00 -12.00 13.00 -16.30 uur vrijdag 09.00 -12.00 13.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Maandag 21 juni kreeg Hélène Kolkmeijer, vrijwillig ster voor KNGF-geleidehonden, uit handen van burgemeester Hans Romeyn een lintje opgespeld. Mevrouw Kolkmeijer is sinds 1988 pleeggezin voor blindegeleidehonden. Dit betekent dat zij een puppy in het eerste jaar in huis neemt en het zo in een pretti ge omgeving voorbereidt op zijn latere werk als geleidehond. In totaal heeft zij tot nu toe 29 'afgestudeerde' geleidehonden ver zorgd. Foto: Peter Jansen HEILOO - Eyeworks gaat een nieuwe speelfilm maken: Dik Trom, over de avonturen van een vrolijke, eerlijke, maar vooral gezette jongen. De held doet in de film mee aan een bommetjes wedstrijd en dat wordt gefilmd in zwembad Het Baafje. Dik Trom is de hoofdpersoon van een serie beroemde kinderboeken van Cornells Johannes Kieviet, waarvan het eerste deel Uit het leven van Dik Trom werd geschre ven in 1891. Dik Trom is een ondeugend en dik kind met een gouden hart. Hij beleeft de vreem- ste avonturen. Zijn vader zegt altijd over hem: het is een bijzonder kind, en dat is ie. Eyeworks Film TV Drama, onderdeel van de productiemaat schappij van Reinout Oerlemans, gaat een film maken over Dik Trom, een moderne versie van de kinder boeken. De openingsscène van de film is een spectaculaire bommetjes wed strijd in een openluchtzwembad. Dit gaat men filmen in zwembad Het Baafje. Voor deze dag is men op zoek naar veel mensen met een gezet postuur, die het publiek van deze wedstrijd willen spelen. Alle leeftijden zijn welkom. Lijkt het je leuk een dagje te figureren in een bioscoopfilm? Stuur dan een e-mail met foto's van jezelf en eventuele gezinsle den naar diktrom@eyeworks.tv en je krijgt zo snel mogelijk een datum te horen (vooralsnog tus sen 25 juli en 15 augustus aan staande). Het wordt leuke dag op een spectaculaire filmset, inclusief stuntteam en special effects team. Iedereen krijgt ook nog een echt Dik Trom kadootje.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3