Kringloopwinkel Keer op Keer geeft ruim 16.000,- weg Barbecue workshop bij Jack Zoon tuincreaties Architectenbureau Mühren en Bode verhuisd Wijnand Meines speelt bij Las Brillen H E I L O O 0 u D PAPIER INGEZONDEN MEDEDELING KERK DIENSTEN ierenbescherming Verkoop afgeschreven materialen bibliotheek Geslaagd UITKIJKPOST 23 JUNI 2010 HEILOO - Sinds januari heeft Keer op Keer diverse vereni gingen en/of stichtingen kun nen verblijden met een finan ciële bijdrage, afkomstig uit de opbrengst van de kringloop winkel. Ook op donderdag 17 juni is weer voor ruim 16.000 euro aan cheques uitgereikt. 1.000,- voor Stichting een Hart voor Polen. Deze geven 24 kinderen uit Polen twee fantasti sche vakantieweken in Heiloo. Ook 1.000,- was er voor de Luzira School in Oeganda; een bij drage voor het opknappen van de school. 1.000,- aan Stichting Phoneo Roemenië, voor het oprichten van een inloophuis voor kinderen om hun liefde, aandacht en geborgenheid te geven. 1.000,- Stichting Schoolproject Ethiopië, voor het geven van onderwijs aan weeskinderen, 1.000,- Stichting Vrienden van Gambia, voor het renoveren van een kleuterschool. Ook 1.000,- voor Akersloot helpt Afrika: een bijdrage voor het bouwen van twee huizen in Kenia in samenwerking met Stichting Habitat, 1.000,- Fietsen voor kanker Alpe d'Huez, Laatste zaterdag van de maand Fanfare Showband Heiloo, huis-aan- huisactie in plan Ypestein (noord) ine. de Domplvloetlaan en Groenelaan, plan zuid, en plan west tussen Ewisweg - Het Zevenhuizen - Het Malevoort (ine. De Ronge en Boswijk) en Pastoor van Muijenweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer verzamelplaat sen langs de weg, vóór 09.00 uur. Laatste maandag van de maand Meander/Paulusschool, De Hucht 2 huis-aan-huisactie, plan Ypestein zuide lijk gedeelte. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmerverza- melplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Ook dan is brengen mogelijk tus sen 18.00 en 19.00 uur naar de par keerplaats bij school. HEILOO - Op vrijdag 25 juni houdt Bibliotheek Heiloo een grote vakantieverkoop van afge schreven materialen. De verkoop vindt plaats van 15.00 tot 20.30 uur in de expositieruimte van de bibliotheek. Speciaal voor de vakantieperiode is het aanbod van spannende boeken zeer groot. Daarnaast worden ook veel ande re - lekker weglezende - boeken verkocht. Ook boeken over aller hande onderwerpen, zoals reizen, knutselen en handwerken, jeugd boeken, grote letterboeken, bun dels tijdschriften enzovoorts vindt u bij de verkoop. HEILOO - Franka Hoogeboom is onlangs afgestudeerd in de rich ting Master of Music and Arts Education aan het Utrechts Conservatorium. Haar afstudeer onderzoek genaamd 'Sprekend Spelen' is zowel een naslagwerk, als een lesboek voor muziekdo centen, waarin de retorica en affeetenleer aan bod komt. Franka is oud-leerling van de Radboudsehool en het Petrus Canisius College. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind, mmv de Cantorij. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Ruitenbeek, KND koffie. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering mmv Zanggroep, voorganger pastor M.J. van Bolhuis. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistieviering met Dameskoor, voorganger H. Helsloot. Zondag 10.00 uur: woord- en commu nieviering met herenkoor, voorganger J. Oiling. Bezichtiging Witte Kerk Elke woensdag kan de Witte Kerk van 11.00 tot 16.00 uur worden bezichtigd. Van 12.00 tot 13.00 uur wordt het orgel bespeeld door verschillende orga nisten. Op 30 juni is dat Wim Boerstoel. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur Eucharististieviering, vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering, zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering, zondag 09.00 gele zen Eucharistieviering, 10.30 uur Eucharistieviering, voorganger Wagemaker, koor Ubi Caritas. 15.00 Lof. Maandag 12.00 uur Eucharistieviering, dinsdag 12.00 uur Eucharistieviering, woensdag 09.00 uur Eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Liturgisch koor, voorganger pastor J. Oiling. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met gemengd koor, voorganger H. Helsloot. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zondag 07.00 uur Eucharistieviering op de Adelbertakker, 10.00 uur Eucharistieviering op de Adelbertakker mmv Hoeverture. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zaterdag 19.00 uur Eucharistieviering met St. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur Communieviering met samenzang. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Mare Nostrom, Arubastraat 2, Alkmaar, 072-7510700/ www.ekvriendschap.nl. Doopsgezinde Gemeente Alkmaar Koningsweg 12 Info: 072-5123864 Zondag 27 juni 10.00 uur voorganger zr. Joke Bakker. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Dameskoor, voorganger pastor J. Veldt. Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Zondag 10.00 uur Castricummerweg Uitgeest, voorganger ds. H.R. Hummelen (Egmond-Binnen) Gehandicapten Castrieum 250,-. Tevens is Keer op Keer donateur van twee hulp- en twee blindege- leidehonden voor een bedrag van 30,- per maand. Ook geeft men elke maand een opkikker van 300,- aan een vereniging of stich ting. Kringloopwinkel Keer op Keer op het Industrieterrein Oosterzij 17, tel. 072-5325962. Openings tijden: dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vermist Effen grijze gec. kater, wit vanaf de neus naar de borst en halve witte kraag, klein grijs plekje op de kin, witte voeten of sokjes, cyperse staart, 5 jr, Joep, Rijksstraatweg Limmen. Donkercyperse kater, witte plek naast neus, linker schouder en voorpoot witt, linker achterpoot witte kniekous, 4 jr, Gijs. Ontsnapt uit kattenmand en door openstaand autoraam uit rijdende auto gesprongen op de weg Egmond- Bakkum t.h.v. Herenweg/Luilaantje in Egmond-Binnen. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castrieum: Ria Dol, 0251-658504. HEILOO - De broers Michel, Paul en Ronald de Graaff zijn in het Gelderse Bennekom tweede geworden bij de NK barbecue. Dit evenement, georgani seerd tijdens de Landlevendagen, bood plaats aan tien deelnemende teams. In een veld met professionele BBQ-restaurants wist het team Jack Barrel aangevoerd door de drie broers, zich zeer verdienstelijk te manifesteren. Met eenmaal goud en tweemaal zilver op drie van de vijf onderdelen en een knappe tweede plaats in het eindklassement hebben de broers andermaal bewezen tot de top van Nederland op barbeeuegebied te behoren. Zaterdag 10 juli en zondag 8 augustus zullen de broers de Graaff een workshop geven bij Jack Zoon tuincreaties aan de kapellaan in Heiloo. Tijdens deze middag willen zij u graag tips van de top meegeven. Voor aan melden en meer informatie gaat u naar www.jackbarrel.nl. Team Jack Barrel: Ronald, Michel en Paul de Graaff, Wilbert Burgering (Lonneke van Velzen; niet op de foto). Aangeleverde foto HEILOO - Het architectenbureau van Henk Mühren en Hans Bode is in Heiloo verhuisd van het bedrijfspand aan de Bergeonstraat naar de Heerenweg 136b. Daarmee is Architectenbureau Mühren en Bode na vijfen dertig jaar weer terug op de plek waar het in 1975 is begonnen: het kantoor achter de woning van Henk Mühren. Hans Bode: „We zijn allebei de zestig gepasseerd en denken er niet over om te stoppen. Daarvoor vinden we ons vak en de opdrachten die we hebben veel te leuk. Maar het kantoor aan huis drukt de kosten en dat geeft ons de ruimte om naast ons werk ook meer te genieten." Het kantoor aan de Heerenweg, naast de rotonde bij de Stationsweg, is volledig gerestyled. Het is een stimulerende werkomgeving en helemaal klaar voor een nieuwe periode. Femke Kuijper, inmiddels al een bekend gezicht op het bureau, studeert binnenkort af aan de TU-Delft. Zij krijgt met deze huisvesting een goede kans om op termijn het architectenbu reau voort te zetten. Het gebouw aan de Bergeonstraat, waar Mühren en Bode de afgelopen tien jaar met veel plezier hun werk deden, was het visite kaartje van het architectenbureau. Het pand wordt verhuurd aan administra tiekantoor Hink uit Heiloo. Het bijzondere interieur blijft hiermee intact en dat doet de ervaren architecten veel genoegen. Henk Mühren: „Ik vond in administratiekantoor Hink enthousiaste huurders en dat gaf de doorslag". HEILOO - Tijdens de kunstroute, op zaterdag 26 en 27 juni, speelt Wijnand Meines bij Lars Brillen op de Stationsweg 89 A2. Ondanks zijn jonge leeftijd, hij is nog maar 12 jaar oud, speelt Wijnand al behoorlijk virtuoos op de gitaar. Hij is op zaterdag tussen 12.00 en 15.00 uur te beluisteren. 1.362, Duikelrek voor school plein OBS de Springschans locatie Oost, 800,- Woonvoorziening De Stolp voor een loungeset in de nieuwe tuin, en 900,- voor Zorgtuinderij het groene erf voor de aanschaf van een schommel- bank. Er ging 500,- naar Parkgolf Heiloo, 142,- naar Vrienden van theater De Beun, en 3000,- was er voor Dolfinn Rocks. De volgende vaste doelen zijn gesteund: Gered Gereedschap 300,-; Carnavalsvereniging

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 9