Heiloocontact Plan Maalwater Meer informatie? Bel! 10 O - t 0 3 Woonomgeving Verkeer Sport en recreatie l 4 JULI 2010 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur In het Plan Maalwater is hard gewerkt. Ook de komende tijd blijft gebouwd worden in het gebied. Negen vrije kavels werden onlangs verkocht, 80 nieuwe huurapparte- menten zijn inmiddels bewoond en in juli start de bouw van 26 woningen. Grondgebonden woningen Half juli start bouwbedrijf De Nijs met de bouw van 26 grond gebonden woningen. Dit zijn vrijstaande woningen, gescha kelde woningen, starterwoningen en patiowoningen. De toegang voor bouwverkeer naar het bouwterrein ligt aan de Bayershoffweg. Huurappartementen De 80 huurappartementen zijn opgeleverd en bewoond. Om de appartementen heen wordt nog veel gebouwd. Maar wij doen ons best om de woonomgeving voor de bewoners zo prettig mogelijk te maken. Het openbaar groen is aangelegd, de parkeerplaatsen zijn gereed en de straatverlichting werkt. De wadi's zijn beplant met een bloemenmengsel. Wadi's zijn brede stoken groen, die iets lager liggen dan de straat. Wadi's zorgen voor betere opvang van het regenwater. De gemeente controleert het terrein rond de appartementen regelmatig om te zorgen dat het gebied netjes blijft. Rond het hele terrein is een geluidswal aangelegd. De wal wordt niet doorgetrokken langs de Bayershoffweg. Braakliggend terrein en tijdelijke opslag Tussen de huurappartementen en Het Maalwater ligt een stuk grond braak. Het terrein is ingezaaid met een bloemen mengsel en afgesloten. Wij onderzoeken of in de toekomst op deze plek koopap partementen gebouwd kunnen worden. Parkeren op dit braakliggende terrein is niet toegestaan. De parkeerplaatsen bij de huurappartementen voldoen aan de parkeernorm. Aan de noodwestzijde van de huurappartementen wordt extra rij parkeerplaatsen aangelegd. De parkeerplaatsen zullen aangelegd worden na de bouw van de Urban Villa's. Aan de zuidwestkant van de appartementen staan tijdelijk materialen van winkelcentrum Het Hoekstuk opgeslagen. Op dit moment wordt het winkelcentrum gerenoveerd. Begin september is het Hoekstuk klaar en wordt dit tijdelijke depot opgeruimd. Verkoop vrije kavels in het voorjaar. In het voorjaar 2011 verkoopt de gemeente Heiloo de laatste zes kavels. Wij informeren u over de verkoop in de Uitkijkpost en op www.heiloo.nl/maalwater. Heeft u interesse in een kavel en wilt u persoonlijk op de hoogte gehouden worden? Mail dan uw naam- en adresgegevens naar info@heiloo.nl ter attentie van mevrouw B. Ruiter. ürfl )1 n Verwijderen fietsen Op de openbare weg staan gedurende langere tijd meerdere dames- en herenfietsen, die daar niet horen. Burgemeester en wethouders verplich ten de eigenaren hiervan uiterlijk 19 juli hun eigendom te verwijderen (op grond van artikel 5.1.5 van de Algemene plaatselijke verordening Heiloo). Alle fietsen staan geplaatst in het fiet senrek bij het Hoekstuk 1het gaat om: - een damesfiets, Locomotief spirt zwart/grijs - een damesfiets, Puch city zwart - een herenfiets, Batavus verona grijs - een herenfiets, Giant freerider blauw Als na 19 juli deze dames- en heren fietsen nog op de openbare weg staan, laat de gemeente deze op kosten van de eigenaren verwijderen en opslaan. Bent u eigenaar van de genoemde dames- of herenfietsen dan kunt u uw eigendom, na contact opgenomen te hebben met de gemeente, tot uiter lijk 19 oktober ophalen bij Rataplan. Uiteraard na betaling van de gemaakte kosten. Meer informatie Voor vragen of meer informatie kunt u contact opnemen met de heer H. Brantenaar van team Handhaving, telefoonnummer 072 535 68 23. Verkeersbesluiten Opheffen gehandicaptenparkeer plaats Burgemeester en wethouders hebben besloten tot het opheffen van een alge mene gehandicaptenparkeerplaats in de nabije omgeving van Maria's hof 36. Hiervoor wordt het blauwe bord met aanduiding invalidenparkeerplaats (ver keersbord E6 van het Reglement Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) verwijderd. De gemeente heeft deze maatregel genomen, omdat de bewoner voor wie deze verkeersmaat regel van toepassing was, verhuisd is. 30 km/uur zone Dirk Bakkerhof en Land van Maat Burgemeester en wethouders hebben besloten Dirk Bakkerhof en Land van Maat te bestemmen als 30 km/ uur zone. Dit wordt kenbaar gemaakt door 30 km/uur zone borden (verkeersbord E10 en E11 (A130 km/uur) van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen op de wegen Dirk Bakkerhof en Land van Maat. De gemeente heeft deze maatregel genomen, omdat de wegen dusdanig stedenbouwkundig en ver keerskundig zijn vormgegeven dat 30 km/uur een geschikte snelheid is. Deze verkeersmaatregel komt overeen met het beleid volgens het duurzaam veilig principe en het Verkeersplan Heiloo. Ter inzage Deze besluiten liggen gedurende zes weken na publicatie ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Als u belanghebbende bent en het niet eens bent met één van deze besluiten kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders, Postbus 11850 AA Heiloo. Het bezwaarschrift moet schrif telijk worden ingediend, zijn onderte kend en moet ten minste bevatten: a. naam en adres van de indiener; b. de dagtekening; c. een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaarschrift is gericht; d. de gronden van het bezwaar. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 10