Wandeling Heilooër Bos en Baafjespolder Nyroon winnaar prijsvraag brandweer V "Ëuisteren naar nabestaanden. Dat doe ik mfetf mijn hart." Associatie Uitvaartverzorging INGEZONDEN BRIEF Molen van Berkhout Beach party op de Zuidwester Nyroon was dolgelukkig toen hij zijn prijs, een iPos touch uitpakte Afrikaans slotfeest CBS de Duif De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij, www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 en bij de waterhuishouding. De excursie begint om 10.00 uur op de bovengenoemde parkeerplaats en duurt ongeveer twee uur. Een dona tie (richtlijn 2 euro) wordt op prijs gesteld. Voor nadere inlichtingen kunt u mailen naar IVN- Heiloo@hccnet.nl of bellen: 072- 5325110. Opgave vooraf is niet nodig. Met belangstelling het artikel gelezen in de Uitkijkpost van 7 juli over de Molen van Berkhout. Een schitterend initiatief van de heer Wim Göbel die de molen weer een behoorlijk aanzien voor de omge ving heeft gegeven en inderdaad de kinderen Berkhout kunnen dit met plezier beamen. Mijn grootvader Jaap Berkhout (eigenaar vanaf 5 juni 1899), en mijn vader Arie Berkhout zouden bijzonder trots zijn om de aloude molen weer in volle glorie te zien staan én de wind in de zeilen. Want dat zou het plaat je uiteraard geheel compleet maken. Adriaan Berkhout Heiloo Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voorinformatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 17.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma di 08.00 -12.00 13.00 -17.30 uur wo do 09.00 -12.00 13.00 -16.30 uur vrijdag 09.00 -12.00 13.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Tijdens de open dag van de brandweer en de afde ling Beheer Openbare Ruimte hebben kinderen een quiz ingevuld. Vorige week is de winnaar bekend geworden. Maandag 12 juli werd de prijs, een schitterende iPod touch, in de brandweerkazerne door burge meester Hans Rorneyn uitgereikt aan de winnaar, de (bijna) 14-jari- ge Nyroon Neles. Nyroon had alle vragen over het beheer van de openbare ruimte (hoeveel ton strooizout is er afgelopen winter doorheen gegaan, hoe vaak per jaar wordt het openbare gras gemaaid en dergelijke) en de brandweer (hoeveel liter bluswa ter heeft een brandweerauto bij zich, wat is de beste plek om een rookmelder op te hangen, enzo voort) goed beantwoord. Hij was dolgelukkig toen hij zijn prijs uit pakte. Nyroon is over een paar dagen jarig en een iPod touch stond bovenaan op zijn verlanglijstje! HEILOO - Vorige week was het weer zover. Het jaarlijkse eind- feest van de Zuidwester, met dit jaar als thema: Beachparty! Voor de kinderen waren er spelletjes, met als hoogtepunt een groot springkussen en een mega buikschuifbaan. De ouders genoten op het zonnige plein van een hapje, drankje en muziek. Aangeleverde foto HEILOO - De maandelijkse IVN- natuurwandeling op het Landgoed Nijenburg, op zondag 18 juli, richt zich deze maand op het contrast in landschap en natuur tussen de strandwal waarop het geestdorp Heiloo ligt en de strandvlakte ten westen daarvan. Daarom wordt deze keer niet bij de Kattenberg gestart, maar op de parkeerplaats aan de Belieslaan, hoek Stetlaan, in Heiloo. Dat is aan de westrand van het bos. Na een ommetje door het bos gaat de wan deling verder over het Baafjespad, langs een natuurvriendelijke oever en over het dijkje langs de Oude Egmonder Vaart. Tijdens de wande ling wordt stilgestaan bij de ver schillen in reliëf, planten en dieren De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. HEILOO - Het schooljaar van CBS de Duif is op 2 juli op een ludieke manier afgesloten met een dave rend slotfeest. Dat er op De Duif veel aandacht wordt besteed aan presenteren was duidelijk te zien. Leerlingen uit alle groepen verzorgden optredens die ze zelf hadden bedacht en ingestudeerd in het kader van het thema Afrika. Met zang, dans en muziek werd het toegestroomde publiek vermaakt op deze zonnige zomeravond. En nu maar lekker genieten van de vakantie! Aangeleverde foto Een dolgelukkige Nyroon Neles ontvangt uit handen van burge meester Rorneyn een iPod touch. Nyroon is de winnaar van de quiz, gehouden tijdens de open dag van de brandweer en Beheer Openbare Ruimte. Foto: Carolien Breed Petra Jurriaans, Uitvaartleider

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3