Geslaagden Spierings Opleidingen te Heiloo Restaurant Kang Wah in Het Hoekstuk bijna open Lachmeditatie in het Heilooër bos H E I L O O Jaarsluiting Willibrordschool Juf Brigit Goedhart na 41 jaar met pensioen Middagsluiting Zondagmiddagcafé Nordic Walking voor mensen die moeilijk ter been zijn Introductiecursus golf Lezing en fietstocht WonenPlus Heiloo Stichting Welzijn Heiloo voert lidmaatschap in Samen eropuit met de Gezelschapsbank UITKIJKPOST 14 JULI 2010 HEILOO - Voor de in april, juni en juli afgelegde VSLM-examens compu tertypen/tekstverwerken slaagden: Eileen van Baar, Ralf van Deventer, Iris Koeh, Robin Nadort, Eline Oppenhuizen, Björn Polman, Jonah van Ravenzwaaij, Julia Schouten, Caya van der Sluis, Storm Stavenuiter, Anita Jonker, Romme Bakker, Philip Geerars en Stef van Leeuwen. Zij werden opgeleid door Spierings Opleidingen te Heiloo. HEILOO - Door de barre weersomstandigheden van afgelopen winter en enig oponthoud door de aanvraag van de benodigde vergunningen heeft de heropening van Chinees restaurant Kang Wah een behoorlijke vertraging opgelopen. De planning om begin dit voorjaar open te gaan werd dan ook niet gehaald. Eigenaar Tim Wong staat vol trots midden in de nu nog lege ruimte, die in korte tijd zal worden omgetoverd tot Chinees restaurant Kang Wah nieuwe stijl en waar hij en zijn team over een paar weken weer volop gasten zullen verwelkomen. Het restaurant is verhuisd naar het Hoekstuk 11de mooie locatie aan de westkant van het winkelcentrum waar voorheen de viswinkel was gevestigd. Tim ziet het nieuwe restaurant in gedachten al voor zich. „Wij hopen de derde week van juli onze deuren weer te openen. We moeten heel even geduld opbrengen, maar het wordt prachtig!" De exac te datum van de opening van Chinees restaurant Kang Wah zal in de Uitkijkpost worden aangekondigd. Voor meer informatie: Tim Wong, tel. 06-22833733. HEILOO - Op zondag 18 juli is Zorg zelf voor een kleedje, er om 11.00 uur weer een lach- Informatie op de website www.laeh- meditatie in het Heilooërbos. meditatie.com. HEILOO - In opperbeste stemming na de overwinning van 'ons' voetbalteam tijdens de kwartfinale vierden de kinderen, ouders en het team van de Willibrordschool hun eindejaarsfeest. Dit stond in het teken van het thema 'sprookjes'. Alle groepen verzorgden een optreden op het podium. Zo pas seerden onder andere Sneeuwwitje met haar zeven dwergen, Ariël met haar onderwatervriendjes en Aladin met rovers en harem de revue. Aangeleverde foto HEILOO - Op donderdag 1 juli had groep 4B van de Benedictusschool een mooie verrassing voor hun juf Brigit. Bij aankomst op school werd ze namelijk meegenomen naar het indianendorp langs de Zeeweg. Zelf werd ze ook indiaan en vanaf dat moment was ze Chief Brigit Goudhart, opperhoofd van de indianen. Met zijn allen werd vervolgens een buideltje gemaakt, goud gezocht, brand geblust, sie raden gemaakt en via de loopbrug naar buffels gezocht. Vervolgens kreeg Chief Goudhart bij het kampvuur een boek aangeboden met een door de kinderen geschreven verhaal over haar als opper hoofd. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Het kantoor van de Stichting Welzijn Heiloo is van maandag 12 juli tot maandag 2 augustus 's mid dags gesloten. Zondag 1 en 22 augustus vanaf 13.30 uur in het Golden Tulip Hotel aan de Kennemerstraatweg. Iedereen is welkom om met allerlei spellen mee te doen, of gewoon gezellig samen te zijn. En bij goed weer zit men buiten! Dinsdag 17, donderdag 19, dins dag 24 en donderdag 26 augustus van 09.30 uur tot 10.30 uur, of van 11.00 tot 12.00 uur of van 13.00 tot 14.00 uur. Deze korte cursus van vier lessen van een uur is speciaal bedoeld voor mensen die slecht ter been zijn en wel een steuntje kun nen gebruiken. In een klein groepje leert u looptechnieken. Het vertrek is vanaf de parkeerplaats op de Nijenburgerweg. Kosten: 27,50 inclusief huur van de Nordic Walking stokken. Opgave tel. 072- 5331297. Maandag 30 augustus tot en met 27 september van 10.00 tot 10.50 start op het golfterrein Heiloo de korte cursus golf. U krijgt les van een golfprofessional, die u in 5 les sen met alle slagen laat kennisma ken (putten, chippen, pitehen, full swing en bunker). Kosten: 80,- voor vijf lessen, inclusief elubhuur en een onbeperkt aantal ballen. Opgave tel. 072-5331297. Donderdag 26 augustus van 10.00 tot 16.00 uur zal Lia Vriend u vertellen over de oudste strandwal die 5000 jaar geleden de kustlijn vormde. Van 10.00 tot 12.00 uur geeft ze een lezing. Van 13.00 tot 16.00 uur gaat u fietsen tussen Heiloo en Akersloot en laat zij u zien hoe gevarieerd het landschap is en hoe de waterhuishouding geregeld wordt. Kosten: 19,00. Opgave 072-5331297. Zelfstandig blijven wonen voor iedereen. WonenPlus Heiloo geeft extra ondersteuning en aandacht voor 19,20 per jaar en neemt daarvoor (een deel van) de zorg van u over en bemiddeld bij werkzaam heden of diensten van vrijwilligers en commerciële aanbieders. Gratis informatie pakket? c.spit@welzijn- heiloo.nl of tel. 072-5331297. Met ingang van september dit jaar zullen wij stapsgewijs een lidmaat schapssysteem invoeren. Iedereen die dan gebruik maakt van bepaalde diensten dient vanaf die datum lid te zijn of te worden van onze stichting. Voor ons heeft een lidmaatschaps ysteem als voordeel, dat wij meer kunnen rekenen op jaarlijks vaste inkomsten, benodigd om de kosten van onze organisatie te kunnen blij ven betalen. Voor u als klant heeft het lidmaatschap als voordeel, dat u met één lidmaatschap gebruik kunt (blijven) maken van al onze dien sten. En vaak met korting. Het is volop zomertijd. De perfec te tijd om er op uit te trekken, te wandelen, te fietsen, naar het strand of wat dan ook. Maar u bent alleen en zou eigenlijk graag met iemand anders willen gaan. Om deze reden is de Gezelschapsbank, een initiatief van de Stichting Welzijn Heiloo opgericht. De gezelschapsbank heeft de afgelopen jaren al honder den personen aan maatjes gehol pen. Uiteraard wordt er zeer zorg vuldig met uw gegevens omgegaan. Samen uit is toch veel gezelliger Stel het niet uit, maar bel nu tel. 5331297 of mail naar e.spit@wel- zijnlieiloo.nl. Wij kunnen dan een afspraak maken voor een kennisma kingsgesprek en gaan gelijk voor u aan de slag.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7