GCH Heilooër Open golftoemooi viert eerste lustrum Trias Juniore Lisanne de Witte behaalt vijfde plaats tijdens NK senioren Zumba voor jongeren bij GTH Jeugdvisclub Limmen vist vierde wedstrijd Anne de Wildt vierde tijdens Leontien Tour Tijdrit uw vereniging in de spotlight SPORT Voor informatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 13 Er wordt gevist in de Ursemmervaart UITKIJKPOST 21 JULI 2010 Jongeren van 6 tot en met 12 jaar kunnen via het golfspelcircuit 'Fun Factory' van de NGF op een leuke manier kennismaken met de golfsport. Foto: Caroiien Breed GOLF HEILOO - Het weekeinde van zaterdag 28 en zondag 29 augustus viert het GCH Heiloo Open golftoernooi haar eerste lustrum bij Golf Countryclub Heiloo. Iedere golfer, ook van buitenaf, kan zich inschrijven voor het populaire open golf toernooi, gehouden op de mooie negenholes banen van Heiloo. Spelers van Golfclub Heiloo krijgen alleen voorrang, indien ze een speler van buitenaf mee nemen. Er zijn inmiddels al zo'n zeventig inschrijvingen van de maximale 212 binnen. Wil men zeker zijn van deelname, dan is enige spoed bij de inschrijving geboden, want vol is vol. De deelnemers worden, anders dan voorgaande jaren, ingedeeld in drie groepen: deelnemers met een actieve EGA handicap van 0 tot 20, deelnemers met een actieve EGA handicap van 20 tot 36 én deelne mers zonder handicap, de zogeheten GVB'ers. Deze indeling is bedacht om het toernooi voor golfers met een lage handicap aantrekkelijker te maken. Zaterdag gaan alle 212 deelnemers van start in de voorron des over negen holes. De start vindt plaats op hole 1. Vrienden, familie en kennissen zijn uiteraard welkom om als supporter mee te lopen. Van iedere groep gaan 36 spelers (die de 'cut' hebben gehaald) door naar de finalerondes op zondag. De finalegroep met de lage handicap speelt zondag vanaf 12.00 uur over 18 holes, de overige finalisten star ten om 08.00 uur en om 10.00 uur en lopen 9 holes. Nieuw is, dat de scores dit jaar op een groot scherm worden bijgehouden, zodat deel nemers na afloop van de ronde op zaterdag meteen weten of ze door zijn naar de finalerondes. Tijdens het toernooi kunnen niet- golfers deelnemen aan de introduc tie golf-elinies, gegeven door golf- professional Ivar van der Moolen. Zaterdag worden vier elinies gege ven en zondag twee. Inschrijven a 15,- per persoon kan via Golfclub Heiloo. Jongeren van 6 tot en met 12 jaar kunnen via het golfspelcir cuit 'Fun Factory' van de NGF op een leuke manier kennismaken met de golfsport. Meer informatie over de inschrij ving (de wedstrijdfee a 25,- per persoon is inclusief koffieontvangst, een kortingsbon voor een 18 holes ronde ter waarde van 23,-, con sumptiebon, snackbon en een leuke herinnering), over de wedstrijdre glementen of over deelname aan een elinie kan men vinden op www.golf- clubheiloo.nl (tel: 072 - 5054540). Langskomen bij Golf Countryclub Heiloo kan natuurlijk ook. ATLETIEK HEILOO - Lisanne de Witte heeft afgelopen weekend in een redelijk gevuld Olympisch stadion een vijfde plaats behaald tijdens de Nederlands Kampioenschappen senioren 400 meter dames. Haar tijd, 56.10 seconde, was Liet niet genoeg voor een persoonlijk record. Lisanne de Witte had zich afgelopen zaterdag op een makke- lijke Lnanier geplaatst voor de finale die zondag werd gelopen. Deze finale stond tevens in het teken voor kwalificatie voor de Europese KaLupioensehappen 4 x 400 Lueter na lang overleg besloot de atletiekunie oltt ze niet uit zen den naar Barcelona. Dit betekende een grote doLnper voor de nummers 1 tot en Lnet 5. Afgelopen vrijdag werd er op het eoLnplex van A.V. Trias de eerste avondinstuif gehouden. Deze wed strijden zijn altijd goed bezocht waar atleten aan Lneedoen uit het hele land. De 14-jarige Laura de Witte liep daar een persoonlijk record op de 400 Lneter in 60.11 seconden. Een andere jongeling, Job BeinteLna, liep op deze afstand ook een per soonlijk record en liep iets Lneer dan 54 seconden. De volgende wedstrijd die georganiseerd wordt door A.V. Trias is de avondwedstrijd van 30 juli. Iedereen is welkoLn oltt deze wedstrijd te aanschouwen. HEILOO - Na de zomervakantie aan je conditie werken dat kan goed bij Gym- en Turnvereniging Heiloo. Naast de diverse vor men van conditielessen op de dinsdagochtend en maandag- en dinsdagavond en het Zumba uur op donderdagavond zal er in het nieuwe seizoen op de maan dagavond gestart worden met een Zumba-uur speciaal voor de leeftijdsgroep van 13-30 jaar. Annemarie Oonk is gedipkmieerd Zumba-instructrice en zal deze les sen gaan geven in de gyLnzaal aan de Breedelaan. Koltt langs en doe een aantal keer vrijblijven Lnee, oltt te kijken wat het is. Daarnaast zal er bij voldoende belangstelling ook op woensdagochtend een uurtje bodyshape koLuen onder leiding van Jeannette Pankras. De kinderen naar school of naar de opvang en even een uurtje in een gezellig groepje spierverstevigende oefeningen doen op Lnuziek. Voor dit uur kunt u zich opgeven op tel. 06-10178317. Bij voldoende belangstelling zal dit uur gestart worden. OLndat GTH een vereniging is kunnen geLniste les sen altijd ingehaald worden op een andere dag. Twee uurtjes in de week sporten is helemaal voordelig. Het lesrooster en de contributie kosten staan op www.gth-heiloo.Lrl. LIMMEN - Zaterdag 3 juli vis ten 15 kinderen aan het Stet de vierde jeugdwedstrijd. De vangs ten waren over het algemeen niet best, de uitzondering was de winnaar, Rob van der Heijdt. Hij ving er 24, van de totaal 60 stuks die er werden gevangen. Gijs Koot wist een brasem van 28 centimeter te vangen en gaat nu aan kop in de competitie om de grootste vis. De uitslag: A-groep: 1. Rob van der Heijdt 24 vissen, 2. Gijs Koot, 4, 3. Luke Levering 3. B-groep: 1. Jelle Koot 7, 2. Quinten Oudendijk en Joyce Levering, allebei 5, 3. Danielle Schermer 4. Rob van der Heijdt heeft de leiding genomen in de A-groep, Jelle Koot en Joyce Levering gaan saLnen aan kop bij de B-vissers. Op 21 augustus wordt de laatste eoLupetitiewedstrijd gevist en op zondag 22 augustus gaat Luen Lnet de kinderen waterdiertjes zoeken. Op zondag 11 juli wordt de zevende wedstrijd van de witviseom- petitie gevist voor leden van HSV Limmen, DVW, HV Castricum en De Sander uit Akersloot. Er wordt gevist in de UrseLumervaart. De telling is volgens het com- biklasseLnent, 25 grain per vis en het totale gewicht hierbij geteld. Verzamelen bij Albert Heijn in Limmen om 07.00 uur. Opgeven tot vrijdagavond 21.00 uur bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 of 06-27872854. Deelname kost 3,-. HEILOO - In Rotterdam is Vera Koedooder winnares geworden van de Leontien Tour Tijdrit. De renster van het Batavus Ladies Cyclingteam was op het proloogparcours van de Tour de France net iets sneller dan Nederlands kampioene Loes Gunnewijk (Nederland bloeit). Die moest 0.6 seconden toege ven op Koedooder. Regina Bruins (Cervélo) reed de derde tijd en kwam zeventien seconden tekort op de winnares. De vierde plaats werd een prooi voor dorpsgenoot en Leontien.nl ren ster Anne de Wildt. Leontien van Moorsel nam het initiatief voor de tijdrit voor vrouwen aan de voor avond van de profs. Ze zette samen met een aantal andere enthousiaste lingen binnen haar organisatie een tijdrit neer voor vrouwen, waaraan naast de elite rensters ook een heel aantal recreatieve rensters en tien junior vrouwen deel konden nemen. Daarmee wilde ze proberen het vrouwenwielrennen te promoten.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13