V Ruiten vernield bij Taxi Zwart Muziek in beeldentuin Ditta Engel Timmerdorp Heiloo heeft mobiele unit aangeschaft Bloemenpracht aan de Heerenweg trekt veel bekijks H E I L O O 3 INGEZONDEN BRIEF Oud papier UITKIJKPOST 4 AUGUSTUS 2010 Elk jaar gaan wij met veel leden op pad om alle woningen, waar wij het oud papier ophalen, te voor zien van informatiefolders om de data bekend te maken wanneer wij komen. In deze folder staat ook de maand wanneer wij vakantie hebben en dus geen oud papier ophalen. Het verbaasde ons zeer, dan ook te moeten merken dat er heel veel mensen zijn die toch het oud papier buiten hebben gezet. Twintig telefoontjes later konden wij alleen maar zeggen dat we niets voor de mensen konden doen. Er is namelijk geen kraakwagen, dus ook geen ruimte om de kranten in te stoppen. We hadden misschien nogmaals via de Uitkijkpost moeten melden dat we vakantie hadden, maar waar brengen we dan nog 3500 folders voor langs de deuren? Wilt u alstublieft de folder die wij verspreiden bewaren en misschien bij het oud papier ophangen? Dit scheelt veel ergenis voor u en voor ons. Excuses voor het ongemak en graag tot ziens in augustus. Fanfare Showband Heiloo De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voorinformatie overtarieven en moge lijkheden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. FHnIHv Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd Een van de vernielde auto's van Taxi Zwart. Foto: Uitkijkpost HEILOO - Bij Taxi Zwart werd zondagochtend van 21 auto's de voorruit ingeslagen. Van ver schillende wagens sneuvelden daarnaast ook de zijruiten. Het taxibedrijf heeft maandag moeten improviseren met zijn rol stoelvervoer en is direct begonnen met het vervangen van de bescha digde ruiten. Alle vernielde auto's stonden buiten op het terrein van het taxibedrijf. Negen wagens die elders geparkeerd stonden, wer den zonder schade aangetroffen. De schade wordt geschat op circa 20.000,- euro. De politie heeft de zaak in onderzoek. Vermoedelijk zijn de ruiten met een slagwapen bewerkt. HEILOO - Zondag 8 augustus van 15.00 tot 17.00 uur musi ceert de Uitgeester Ton Duijn in de prachtige beeldentuin van Ditta Engel te Heiloo. Ton is een enthousiast mond harmonica speler. Hij improviseert op bluesmuziek en ballads. De aanleiding tot dit muzikale evene ment zijn de spinninglessen die Ton geeft bij Dorssport in Heiloo. Tijdens de lessen free-stylespin- ning speelt hij regelmatig met de muziek mee. Passie voor muziek en passie voor fietsen, dat is wat Ton kenmerkt. In de beeldentuin krijgt hij een podium voor zijn muzikale passie. Ditta Engel is een bekende beeldhouwster in Heiloo. Ze heeft een grote beeldentuin waar ze haar bronzenbeelden exposeert. Beeldentuin Ditta Engel aan de Westerweg 182 in Heiloo is tot eind augustus elk weekeinde geopend van 13.00 tot 17.00 uur. De toe gang is gratis, tel. 072-5336266 of www.dittaengel.nl. HEILOO - Van twee forse gif ten, die de organisatie van Timmerdorp Heiloo geschon ken heeft gekregen van de Rotaryclub (deel van de opbrengst van de Maalwater Run), is onlangs een schitteren de tweedehands mobiele unit aangeschaft. De mobiele unit die tijdens Timmerdorp Heiloo als kantoor, keuken, extra opslagruimte en ruimte voor het mediateam dienst zal doen, verkeert in prima staat. Maar het keukentje ontbrak nog aan het geheel. Daarom steekt een groep je enthousiaste 'handymen', bestaande uit Arnold en Jasper Henselmans, Peter Bijkerk, Bas Tervoort, Sjoerd Wokke, Niek Hoetjes, Pol van Diepen, Joost Klaase en Paul Steenhoek al weken lang op zaterdag de handen uit de mouwen om de unit gebruiksklaar te maken. Frans Koedijk legt uit: „We gebruiken ieder jaar onze zeecontainer om alle spullen op te bergen. De unit is een geweldige aanvulling op het altijd groeiende gebrek aan opslagruimte, want het lijkt wel of er ieder jaar meer spul len bijkomen. Bovendien hebben we nu een eigen unit en zijn we niet langer afhankelijk van onze vaste sponsor, waar we overigens jaren lang erg blij mee waren. De keuken is geschonken door een bekend keukenmerk, waarvoor één van onze vrijwilligers werkzaam is; we moesten het alleen nog 'even' zelf inbouwen. Er zijn een paar zeer handige mannen onder ons, zoals elektriciens, loodgieters en kundi ge timmerlieden, die hierbij helpen. Verder hadden we nog wat elektra wensen, dus dat hebben de han dige vrijwilligers van Timmerdorp ook meteen maar geregeld." Timmerdorp Heiloo barst op dinsdag 17 augustus weer los. Het eindresultaat van wekenlang klus sen is dan te bewonderen. Ook door de afgevaardigden van de Rotaryclub, die door de organi satie van Timmerdorp Heiloo op woensdag 18 augustus zijn uitgeno digd voor een gezellige barbecue. Voor het slagen van dit evenement is enorm veel hout nodig. Op dit moment komt men circa 100m3 materiaal tekort voor de timmerende jeugd. De noodkreet van de organisatoren luidt dan ook: 'Wie helpt ons aan pallets?' Wamreer u hout beschikbaar heeft, kunt u contact opnemen met Sjoerd Wokke, tel. 06-43215057 of Frans Koedijk, tel. 06-22406677. De heren van het vrijwillige klusteam van Timmerdorp Heiloo geniet even van een welverdiende kop koffie, voordat ze weer verder gaan met het gebruiksklaar maken van de onlangs aange schafte mobiele unit. Foto: Carolien Breed HEILOO - Het voortuintje van de familie Zoon is iedere zomer opnieuw een lust voor het oog; een zee aan bloemen vrolijkt het hele Stationscentrum op en trekt de aandacht van menig voorbijganger en toerist. Arie en Margreet Zoon zijn trots op hun bloementuintje, dat ook dit jaar al vele malen is gefotogra feerd. Het wandbordje naast de voordeur zegt genoeg: 'Flowers are like potato chips.you can't have just one'. En bij één bloemetje blijft het dan ook niet. Margreet is degene met de groene vingers en geeft de bloemen veel aandacht en liefde; de stevige handen van Arie zijn meer gewend aan ander soort werk. Margreet: „Ieder jaar hal verwege mei laat ik de potten met bloemen vullen. Bij voorkeur met roze, lila, paarse en witte zorner- bloeiers, bloemen die lekker rui ken. Begin mei vragen veel mensen mij al, wamreer de bloemen weer komen. Iedereen geniet ervan! Er zijn zelfs buitenlandse toeristen, die een foto van ons voortuintje nemen. Bijvoorbeeld onlangs nog een Chinese mevrouw." Zo verspreiden de foto's van de voortuin aan de Heerenweg zich over hele wereld. De familie Zoon vindt het allemaal prima. In septem ber gaan alle bloempotten weer op stal, vol smart wachtend op de vol gende zomer. Tot slot nog een gou den zomertip (die weliswaar niets met de bloemenpracht te maken heeft.van Arie en Margreet Zoon. „Om die vervelende bromvliegen buitenshuis te houden, hangen wij altijd een aantal boterhamzakjes, gevuld met water, aan de deurpos ten. Hoe het werkt weten we niet, wel dat het helpt!" Het is zeker het proberen waard. „Er zijn zelfs buitenlandse toeristen, die een foto van ons voor tuintje nemen." Foto: Carolien Breed

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3