Jan Ligthart toernooi bij Zeevogels HSV-zomertoemooi wordt weer gespeeld Ron Droog kampioen van HSV Limmen CAL cup bij Meervogels Jan Lighthart toernooi bi] Zeevogels SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Biljartclub Tikkie Terug zoekt leden Bridge-seizoen gaat weer beginnen Bridgeclub 't Oosthonk Aanvoerder Robert Jan de Waard in de aanval, tijdens het zomertoernooi van vorig jaar. Archieffoto HEILOO - Op woensdag 18 augustus start het nieuwe bil jartseizoen in het biljarteen- trum van de sporthal aan het Vennewater. Men speelt iedere woensdag vanaf 13.00 uur en nieuwe leden zijn welkom. Meldt u op woensdag aan of op het secretariaat tel. 072-5335381. HEILOO - Op 30 augustus start het nieuwe bridge-seizoen van BC Sans Atout. Elke maandag vanaf 19.45 uur wordt er in het Open Huis in rookvrije zalen gespeeld. Er is nog plaats voor nieuwe leden; u kunt zich aanmelden als paar, maar ook individueel. Zowel ervaren als beginnende spelers zijn welkom. Speciaal voor brid gers, die nog geen of weinig erva ring hebben met elubbridge, heeft men de aspirantenlijn gereser veerd. Hierin wordt in een aange past, wat lager, tempo gespeeld. Aanmelden of informatie bij Ton Mooij, tel. 072-5331672. HEILOO - De uitslagen van de zomeravondbridge van bridge club 't Oosthonk zijn: 1. Dames Duyn - Kops 67,05%, 2. Fam. van Loehem 65.00% 3. Mevr. Olgers - dhr. Weel 57,05%. EGMOND - Voetbalvereniging Zeevogels houdt ook dit jaar het Jan Ligthart toernooi. Op vrij dag 13 augustus en zondag 15 augustus zullen vier deelnemers gaan strijden om de Gouden Bommus. Egmondia is nieuw in het deelnemersveld. Zij nemen de plek in van Duinrand S. Jan Ligthart heeft vele jaren heel veel werk verzet als vrijwilliger bij Zeevogels. Bijna dagelijks was hij op het complex te vinden. Toen zijn gezondheid hem in de steek liet heeft de vereniging afscheid van Jan moeten nemen. Voor al zijn inspanningen is Jan geridderd. Als eerbetoon aan hem, en al die ande re vrijwilligers, draagt het voorbe- reidingstoernooi sinds enkele jaren zijn naam. De wisselbeker is ver noemd naar zijn bijnaam; Bommus. Zondag na afloop is er een feeste lijke prijsuitreiking met live muziek in de kantine. De toegang tot sport park Hogedijk is op beide wedstrijd dagen gratis. HEILOO - Op het HSV- sportpark wordt de komende dagen het 22ste zomertoernooi gespeeld! Donderdag zijn de wedstrijden van de tweede elf tallen. U ziet dan HSV 2 aftrap pen tegen Alcmaria Victrix 2 en de Foresters 2 speelt tegen FC Uitgeest 2. De wedstrijden beginnen om 19.00 uur. Vrijdag 13 augustus speelt HSV 1 tegen Alcmaria Victrix 1, terwijl plaatsgenoot de Foresters 1 tegen FC Uitgeest 1 uitkomt. Ook deze wedstrijden vangen om 19.00 uur aan. Zondag worden de finales gespeeld, waarbij de win naars van de tweede elftallen tegen elkaar spelen. Ook de verliezende partijen van donderdag spelen tegen elkaar. Beide wedstrijden zijn om 11.00 uur. Om 14.00 uur zijn de eerste teams weer aan de beurt, waarbij de winnaars van vrijdag elkaar ontmoe ten, evenals de verliezende ploegen. De wedstrijden worden geleid door de scheidsrechters Pieters, Smit, Sombroek en Zijp. De toegang is op deze dagen gratis. HENGELSPORT LIMMEN - Zondag 8 augustus werd de voorlaatste witviswed- strijd van dit seizoen gevist. Viswater was het kanaal te Koedijk. Er waren 14 deelne mers, die een traag stromend water aantroffen en zacht weer. Het parcours was verdeeld in twee groepen van zeven stekken. Op de kopstekken nabij de uit watering van het Geestmerambaeht werd in het begin goed gevangen. Het staartstuk was vooral goed voor wat kleine vis. Hier was het Ron Droog die de uitzondering vormde. Hij ving vier kilo en stelde met een gedeelde tweede plaats zijn titel voor 2010 veilig. Winnaar van de dag werd Nico Schouws, die een voor zijn doen schamele 5,5 kilo ving. De andere tweede stek met eveneens vier kilo was voor Henk Serlijn. De B-groep werd voor de derde keer gewonnen door Rien Faasse, die nu eens bewees ook zware vissen te kunnen vangen. Met vier kilo was hij veruit de beste. Piet Pepping wist een kilo aan kleinere vis te vangen. Meindert Bakkum was met 180 gram goed voor brons. Totaal werd er 33 kilo vis gevangen. De laatste wedstrijd is op 29 augus tus in het Stet. Dat is een stuks wedstrijd. De titel in de A-groep is al een prooi voor Ron Droog, maar voor de overige podiumplaatsen zijn nog voldoende vissers in de race. De beste papieren zijn voor vader en zoon Schouws, maar ook Jan Walta, Co Duinmeijer, Peter van der Heijdt en Gerrit Tuijn maken nog aanspraak. In de B-groep is het een nek-aan-nek race tussen Rob Jak en Rien Faasse. Rob heeft vier wedstrijden gewonnen, Rien drie en een tweede plek. Als Rien de laat ste wedstrijd wint zal Jak daar een tweede plek tegenover moeten zet ten om te loten om de winst. Voor de derde plek die recht geeft op promotie staan Mandy Schouws en Meindert Bakkum er het beste voor. Meer informatie op www. hsvlimmen.nl. VOETBAL AKERSLOOT - Op vrijdag 13 en zondag 15 augustus wordt bij Meervogels '31 het inmiddels traditionele voetbaltoernooi om de CAL cup gespeeld. In een onderling toernooi spelen de eer ste en tweede elftallen van de deelnemende voetbalclubs om de felbegeerde beker. Vrijdag start het toernooi om 19.00 uur met Meervogels '31 1- Vitesse '22 1, Limmen 1 - FC Castrieum 1, Meervogels '31 2- Vitesse '22 2 en Limmen 2- FC Castrieum 2. Op zondag spelen om 11.00 uur van de tweede elftallen de winnaars en verliezers tegen elkaar. Om 14.00 uur spelen de winnaars en verliezers van de eerste elftallen. Direct hierna wordt de beker overhandigd aan de club die zich voor een jaar de sterk ste van de CAL-gemeente mag noe men. Ron Droog ving vier kilo aan vis en stelde met een gedeelde twee de plaats zijn kampioenstitel voor 2010 veilig. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13