Dolfïnn Rocks met local heroes Steffie Band, en Bob en de Blue Band Job uit Heiloo met Kink FM Partytrein naar Sziget-festival in Hongarije H E I L O O 5 Corso Bioscoop Inception Rob de Reus schildert Yvon Jaspers UITKIJKPOST ii AUGUSTUS 2010 De Limmense Steffie treedt speciaal voor Dolfinn Rocks op met haar regiogenoten van Bob en de Blue Band. Aangeleverde foto Inception is een film van Christopher Nolan uit 2010. De hoofdrolspelers zijn Leonardo DiCaprio, Marion Cotillard, Ellen Page en Joseph Gordon-Levitt. De film wordt omschreven als een sci-fi thriller waarin realiteit en dromen met elkaar verweven raken. Een bende dieven steelt in dienst van grote bedrijven de ideeën van ande ren. Zij doen dit door zich te laten afzakken in het onderbewustzijn van de persoon met het idee. Daar gaan ze op zoek naar het idee en proberen ze het te stelen. Dom Cobb is zo'n dief en besluit nog één laatste klus te doen. Hij rekent daarvoor op de hulp van Ariadne, een studente. Maar deze laatste klus is erg gevaarlijk voor Cobb, want deze keer moet hij geen idee stelen, maar er één planten in het onderbe wustzijn van zijn doelwit. Als hij de opdracht tot een goed einde brengt, kan hij zijn kinderen eindelijk terugzien. Mislukt de opdracht, dan blijft hij voor altijd gevangen in de droomwereld of hij wordt opgepakt voor de moord op zijn vrouw. REGIO - Dinsdag 3 augustus was de Uitgeestse kunstschilder Rob de Reus te zien in het programma 'Sterren op het doek' met Hanneke Groenteman, waarin hij op magisch realistische wijze in olieverf een portret schilderde van Yvon Jaspers. „Ik wil in een portret een verhaal vertellen en daarom verzamel ik eerst zoveel mogelijk gegevens over de persoon", vertelt de Reus "en dat wor den dan vervolgens de ingrediënten voor het schilderij. Dat heb ik bij het portret van Yvon ook gedaan: allerlei symbolen om haar heen verwijzen naar personen uit haar omgeving en eigenschap pen van haarzelf. Normaal gesproken zou ik dit allemaal overleg gen met het model maar in deze situatie kon dat natuurlijk niet. Dat Yvon uiteindelijk mijn schilderij uit drie schilderijen geko zen heeft, was voor mij het bewijs dat ik haar getroffen had." De Reus heeft zich de afgelopen jaren gespecialiseerd in portretten en stillevens en combinaties daarvan. De uitzending is terug te zien op www.robdereus.nl of op uitzendinggemist.nl. Eigen foto HEILOO/LIMMEN - Het Heilooër evenement Dolfinn Rocks lijkt als een rode draad door de zangcarrière van Steffie Zoontjes (19 jaar) te lopen. Vorig jaar had zij hier haar eer ste optreden na de band R3D, die geformeerd was uit de win naars van Popstars 2008. Tijdens Dolfinn Rocks 2009 trad zij op in het middagprogramma, samen met vier leden van Bob en de Blue band; Heilooër Rob Kaan (drums), Sjoerd Balk uit Castrieum (gitaar), Piet Tromp uit Uitgeest (toetsen) en Danny Bakkum uit Egmond- Binnen (basgitaar). Zij heeft de formatie, waartoe ook Siebe Meijer uit Limmen; nu woonach tig in Haarlem) en Donald Beukers (Egmond) behoren, eerder leren kennen tijdens jamsessies in Castrieum en Alkmaar, waar ze bij gelegenheid samenwerkten. Steffie: „Het klikte meteen! Danny stelde mij voor om met een liveband, in plaats van muziek op een opgeno men band, het podium op te gaan." En zo was Dolfinn Rocks 2009 de primeur van Steffie Band. „Ik heb hier vorig jaar zo genoten, het was geweldig! We hebben daarna beslo ten om met elkaar verder te gaan." Ook Bob en de Blue Band is ont staan vanuit een spontane actie. Alle bandleden hebben op het Jac. P. Thijsse College gezeten. Ze hadden als eindexamenstunt een band geformeerd, waarmee ze op het eindexamenfeest optraden. Inmiddels geniet Bob en de Blue Band al weer jaren grote bekend heid in Noord-Holland met een uit gebreid repertoire dat varieert van soul tot en met stevige Roek&Roll. Bob en de Blue Band is tevens de begeleidingsband van Jim Bakkum, de broer van Danny. Dit jaar staat Steffie Band wederom op het podium van Dolfinn Rocks. Ze wordt vocaal begeleid door één van de drie zangeressen uit de musi cal Hair Spray, waarmee Steffie onlangs nog heeft samengewerkt tijdens de opnames van haar nieuw ste single 'Lean on me'. Met de opbrengst van deze single wordt Stichting Mariëtte's Child Care in Ghana gesteund. Steffie: „De zan geressen waren enthousiast over de samenwerking en één van hen bood spontaan aan om ook op Dolfinn Rocks van de partij te zijn. We heb ben speciaal voor dit optreden een nieuwe setlist opgesteld, met stevige nummers van bijvoorbeeld Aretha Franklin en Whitney Houston. En uiteraard zullen we 'Lean on me' laten horen!" Steffie Band begint om 21.00 uur. Het programma wordt rond 21.30 uur in één adem voortgezet met een knallend optreden van Bob en de Blue Band! HILVERSUM - Zondag is Job uit Heiloo met de Kink FM Partytrein naar het Sziget-festival in Boedapest (Hongarije) vertrokken. Samen met een goede vriend, Kink FM-DJ Martijn Biemans en de andere Kink FM-prijswinnaars zit hij in de trein met bijna 1.000 mensen die naar het grootste muziekfestival van Europa gaat. Het festival begon voor seheikun- destudent Job en zijn goede vriend al in trein, waar Martijn Biemans een aantal dj-sets draait. Eenmaal aangekomen in Boedapest kan Job tot en met zondag 15 augus tus genieten van het festival waar internationale artiesten als Mika, Kasabian, Muse en Faithless optre den. Prijswinnaar Job: „Ik heb onwijs veel zin in het festival! Ik ga een week lang feesten, wat echt heerlijk is na het afronden van mijn laatste paper! Ik kijk erg uit naar het optreden van een aantal bands maar zeker naar het optreden van de Britse rockband Kasabian!" Zondag is Job met de Kink FM Partytrein naar het Sziget-festival in Boedapest vertrokken. Foto: Kink FM/ Jan Willem van Hofwegen

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 5