Heiloocontact Rioolreiniging en inspectie Belangrijke nummers Weekmarkt Looplein elke woensdag van 10.00 tot 16.00 uur Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 072 564 44 44 Politie J5.W. Evenementen Evenementen Heeft u vragen? Bel meteen!! Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. vereniging van meerdere kanten worden belicht. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren, ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. UITKIJKPOST 1 SEPTEMBER 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 In opdracht van de gemeente Heiloo gaat de firma M.J. Oomen van 13 september tot en met 23 oktober het hoofdriool op diverse plaatsen, reinigen en Inspecteren. Zo functioneert het riool beter en kunnen we eventuele problemen tijdig signaleren en oplossen. Het verkeer kan hier enige hinder van ondervinden. Wij vragen hiervoor uw begrip. Waar gaan we aan de slag? De werkzaamheden vinden niet overal tegelijk plaats. Wij proberen zo de hinder tot een minimum te beperken. De planning is: - Week 37 en 38 Nicolaas Beetsweg, E.J. Potgieterweg, Burenweg, Dokterslaan, Maas Geesteranusweg, Frederica's Hof, Van der Feen de Lilleweg, Bosboom Toussaintweg, Hildebrandhof, J.P. Hasebroekweg, J.H. van der Palmweg, Laan van Zeeman, W.J. Hofdijkweg, Swanen Dael, Middelhof, Pijlemeeth, Laan van Frans, Kleijn Barlaken, De Hoghe Weijdt, Middelhof, De Nieuwe Plantagie, Heersmeeth, Groot Barlaken. - Week 38, 39 en 40 De weerszijden van de Kennemerstraatweg 423 tot en met 658 en de Kanaalweg - Week 40, 41 en 42 Ewisweg 4 tot en met 120, Zeeweg2 tot en met 46, De Rookkamer, Bakkersweg, De Biender, Het Wielemakersland, Boishof, Pastoor van Muijenweg 2 tot en met 98, J. Blokkerhof, Kruijsakker, De Kloosterhof, Goodeslaan, Geestakker, De Capelacker, Kerkakker, Het Veld, Ewislaanl tot en met 65, Patrijsakkers, Gertoom's Akker, Vierakkers, De Hofstede, De Kistenmaker, Het Zevenhuizen 1 tot en met 162, Het Bleekveld, De Moestuin, Egelenburg, De Kwekwerij, Westerweg 369 tot en met 351 Meer Informatie Bewoners van de straten waar we aan de slag gaan krijgen "•C5: - Ui:.-V l»'- rr t 'V een brief waarin staat aangegeven wanneer de werkzaamhe den in hun straat plaatsvinden. In de brief leest u meer infor matie hoe u toiletten en wasbakken tijdens de reiniging van het riool kunt afdekken om eventuele overlast in uw woning te voorkomen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66 of per mail naare info@heiloo.nl Datum Evenement Locatie September 4 16e Uit&Zo Heiloo Westerweg 12 Koopzondag ('t Loo) Heiloo 18 Najaarsmarkt Heerenweg 18 Discomuziek Heiloo United Clubhuis 19 Rommelmarkt Groot Barlaken 26 Koopzondag (winkelcentra) Heiloo Oktober 8 t/m 10 Antiekade (beurs) Golden Tulip 31 Koopzondag (winkelcentra) Heiloo 31 Mini-theater Trefpunt Iedere woensdag weekmarkt op het Looplein Verleende collectevergunning Burgemeester en wethouders heb ben vergunning verleend voor het houden van een collecte door KWF Kankerbestrijding in de periode van 5 tot en met 11 september. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. uw vereniging m spotlight

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17