uit&z» 22* Senioren online bij SeniorWeb Studio VMV: make-up styling Plusactiviteiten bij Uit&Zo Heiloo en Open Dag Cursussen fotografie en Photoshop bij CEkust Buitenpodium Willibrorduskerk In de bibliotheek Overige activiteiten Cursussen bij Meubelmakers vakschool Egmond ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 10.30- 10.40 uur Opening 10.45- 11.30 uur Heilooër Harmonievereniging Caecilia 11.35- 11.55 uur Trainings Centrum Heiloo 12.00- 12.20 uur Rock Skool Heiloo 12.25- 13.10 uur Muziekvereniging Eensgezindheid Heiloo 13.15- 13.35 uur Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo 13.40- 14.00 uur Sportvereniging Dojo 't Loo 14.10- 14.30 uur World Music Department 14.35- 14.55 uur Karatevereniging Funakoshi 15.00- 15.15 uur Muziek- en Dansschool Heiloo (Dans) 15.20- 15.35 uur Paulina Total Fashion (modeshow) 15.35- 15.55 uur Dance Fit Studio 115 16.00- 16.30 uur De Fifty singers 10.45-11.15 uur 11.15-11.45 uur 11.45-12.15 uur 12.15-13.30 uur 13.30-13.45 uur 13.45-14.15 uur 14.15-14.30 uur 14.30-14.45 uur 15.00-16.00 uur Heilooër Salonorkest Koor De Brug Alkmaars Symfonie Orkest Dames- en Herenkoor Sint Caecilia Willibrordusparochie) i.s.m. Wogmeers Vocaal Ensemble o.l.v. Didy Coljée en organist Gijs Boelen Muziek- en Dansschool Heiloo (muziek) Vrouwenkoor van de Muziekschool VMV Academy Image Style Salsa Danscursus Romeo Yora Rienstra - cabaret (aangeboden door Vrienden van de Beun) (tijdstippen vindt u in de Uitkijkpost van 1 september) Hobbyfarm: knutselen voor kinderen Muziek- en Dansschool Heiloo: optredens leerlingen Spelenderwijs muziek: muziekles voor peuters Kids for Animals: poppenkast Fotoclub Collectief Contour: fotostudio rond bookfacing (alle leeftijden) Bibliotheek Heiloo: verkoop afgeschreven materialen Basketballvereniging Flashing Heiloo: vrije worpen met mobiele basket Gymnastiek- en turnvereniging Heiloo: demonstraties Volleybalvereniging Effect: volleybaldinics FCC De Boscrossers: kindercross op bmx-fietsjes en stuntjes Historische Vereniging Oud Heiloo: vanaf 11.00 uur een aantal presentaties (in de kerk) V.I.B. sinds 2002 Wandelsportvereniging: demonstraties Nordic walking Al meer dan 12 jaar geeft Senior- Web Alkmaar hulp en onderricht aan senioren over het omgaan met de computer. In samenwerking met de Stichting Welzijn Heiloo worden cursussen georganiseerd speciaal voor inwo ners van Heiloo. Momenteel wordt de mogelijkheid onderzocht om tot verdere samenwerking te komen. In september start SeniorWeb Alk- Heiloo maar weer het nieuwe computer seizoen met de wekelijkse inloop op dinsdagmiddag 7 september in De Hofstaete, Daalmeereiland 40 en donderdagmiddag 9 september in 't Trefpunt, Louise de Colognystraat 20, beide in Alkmaar. Informatie over onze cursussen vindt u op Uit&Zo en bij de heer Dekker, tel. 06-12437850 of mail naar: cur- sus@seniorweb-alkmaar.nl Kijk ook eens op: www.seniorweb-alkmaar.nl. Bij VMV Academy Image Style kunt u een styling en visagie professional worden op hoog ni veau. Onze missie is ook het talent en de uitstraling naar een hoger plan te tillen! Voor uzelf alsmede voor uw klanten. De vakopleiding wordt gege ven in modules; kleurenanalist - vi sagist - hairsylist - allround image- fashionstylist - deze worden gehou den op de maandag. Bij VMV Perso nal Image style kunt u ook terecht voor uw haar, make-up en styling van alleen knippen, make-up, styling- advies tot een totale make-over met fotoshoot! Meer informatie via tel. 06-44345451 en www.vmv-plaza.com. Eind september gaan wij weer starten met onze cursussen. Dit doen wij drie keer per jaar. De cursussen zijn voor iedereen, zowel mannen als vrouwen vanaf 15 tot 95 jaar die interesse hebben in houtbewerking. In de cursussen wordt gewerkt met diverse Europese houtsoorten zoals eiken, essen, ge waterd iepen, esdoorn en noten. Wij bieden vijf cursussen aan, drie meubelmaken en twee meubelres tauratie. In de eerste cursus worden de basistechnieken van het meubel maken geleerd door te werken met handgereedschap zoals beitels, za gen en schaven. In de tweede en derde cursus wordt een kist of koffertje met zwa luwstaarten gemaakt en een werk stuk naar eigen keuze. Bij de eerste cursus meubel restauratie ligt de na druk op de basistechnieken en bij de tweede cursus wordt een object met schade meegebracht om zelf te res taureren. De cursussen worden gegeven door docenten die beroepsmatig elke dag met hout werken, als zelf standig meubelmaker, meubelrestau rator en als docent aan het Hout- en Meubileringscollege te Amsterdam. Naast het lesgeven hebben zij na tuurlijk ook ruime ervaring in meu belmaken en restauratie van antieke meubelen, meubelontwerpen, in- terieurbouw, scheepsinterieurbouw, decorbouw en nog veel meer. Wij delen onze passie voor fijnhoutbe- werken en onze grote kennis hier over graag met u! Open Huis zaterdag 11 en zondag 12 september van 12.00 tot 17.00 uur aan de Lamoraalweg 59 (indus trieterrein de Weidjes) in Egmond aan den Hoef, tel. 06-27533327, www.meubelmakersvakschool.nl. Op zaterdag 4 september kunt u Plusactiviteiten bezoeken op Uit&Zo Heiloo. Wij geven u infor matie over ons zeer uitgebreide en brede cursusaanbod voor jong en oud: talen, computerlessen en typen, koken, creativiteit, kunst zinnige vorming, hobby en vrije tijd, lezingen, muziek, gezondheid, persoonlijke verzorging, schrijven, denksport en educatief. Ons programmaboekje Plusactivitei ten 2010-2011 is eind mei gratis huis- aan-huis bezorgd bij De Uitkijkpost en is te verkrijgen bij de bibliotheek en de boekhandel. Het programma is ook te lezen op www.plusactivitei- ten.nl. Mocht u over een te volgen cursus nadere informatie willen of de docent willen spreken, dan kunt u op zondag 5 september de Open Dag van Plusactiviteiten van 11.00 tot 14.00 uur in het Bonhoeffercollege in Castricum bezoeken (5 minuten van het NS-station). De medewerkers van Plusactiviteiten zijn bereikbaar op 0251-671837 of via plusactiviteiten@ hotmail.com. Een greep uit het brede aanbod: Talen: Grieks (nieuw) naast Spaans, Italiaans, Engels, Frans, Duits en vele andere talen. Persoonlijke ont wikkeling: psychologie, Neurolinguïs- tisch Progammeren, Kinderen van nu, voedingsleer: allergieën, hormonale problemen, ontspanningsmassage, meditatie, mindfulness, acupressuur. Proefavonden: wijnen, whisky of port en kaas. Koken: Italiaans, mediterraan, Frans, amuses, Japans, tapas maken. Creatief: beeldhouwen, schilderen en tekenen, glas in lood, mozaïek, man dala tekenen, kalligraferen, vilten, zij deschilderen, Chinees schilderen. Vele workshops: make-up en uitstraling, metamorfose, haarknippen, wonen en interieur, grimeren. Informatief: ei gen zaak, belastingaangifte, erfrecht, budgetteren, vaarbewijs. Educatief: mythologie, qwantummechanica, sterrenkunde, kunstgeschiedenis, fi losofie, astrologie, tarot. Actief: jazzfit, dansexpressie. Hobby: fotografie, digi tale fotobewerking, meubelstofferen, kleding maken, tuincursussen, video filmen. Muziek: gitaarlessen, Matthaus Passion, Ierland, Schubert. In september starten weer verschillende cursussen en workshops op het gebied van fotografie en beeldbewerking (photoshop). Wij hebben cursussen voor zowel de beginners als de gevorderden. Tij dens Uit&Zo Heiloo kunt u informatie krijgen over de verschillende cursus sen en workshops en zal er lesma teriaal aanwezig zijn om in te kijken. Wilt u zich tijdens Uit&Zo inschrijven dan krijgt u 10% korting op het les geld. De cursussen worden gegeven in onze fotostudio aan de Boekei 37d te Akersloot (Boekelermeer; tussen Alkmaar-Akersloot-Heiloo). Voor meer informatie over onze cursussen kunt u terecht op www.cekust.nl of een mail sturen via info@cekust.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 27