3 c' Juicy Organism in café d'Sfinx Twee grootmeesters aan de klavieren Theaterseizoen in De Beun begint f De Grote Hamersma Buk Buk presents: Zooom! IX H E I L O O Jff iL DEUTEKOM Corso Bioscoop The American Uniek concert Jan Vayne en Martin Mans in Heiloo BOEK VAN DE WEEK De Grote Hamersma door Harold Hamersma Boek van de week: De Grote Hamersma UITKIJKPOST 15 SEPTEMBER 2010 Jan Vayne en Martin Mans treden vrijdag 1 oktober op in de Ter Coulsterkerk. Aangeleverde foto Een huurmoordenaar wijkt voor zijn laatste klus uit naar een Italiaans dorp, waar hij door de plaatselijke bevolking wordt afge leid. Jack (George Clooney), een specialistische wapenmaker en -gebruiker, is een meester in zijn vak. Wanneer een klus in Zweden slechter afloopt dan verwacht, besluit hij naar zijn contact Pavel (Johan Leysen) in Rome af te rei zen. In afwachting van het wapen waarmee hij een nieuwe opdracht moet uitvoeren, duikt Jack onder in een klein Italiaans bergdorp. Daar sluit hij vriendschap met een pries ter (Paolo Bonaeelli) en ontmoet hij de verleidelijke Clara (Violante Placido). Tevens krijgt hij het ver zoek om voor een nieuwe klant, Mathilde (Thekla Reuten) een wapen te maken. Beïnvloed door zijn nieuwe vriendschappen besluit Jack dat dit zijn laatste opdracht zal zijn. Maar het blijkt niet gemak kelijk te zijn om uit het milieu te stappen waarin hij zich bevindt. Jlaiotd JlameAónUL 2)e< btSle wijnen- in. atEe. fHySfdoésett Wijnprofessional Harold Hamersma komt met een onmis baar en allesomvattend jaarboek voor iedere wijnliefhebber. Niet alleen de beste wijnen onder de vijf euro en de flessen tussen de vijf en tien euro, maar ook de meer exclusieve vondsten komen uitgebreid in deze vuistdikke gids aan bod. Overzichtelijk gerang schikt naar land, prijs en winkel. De Grote Hamersma winkelt bij de supermarkten, is een vaste klant bij wijnspeciaalzaken, loopt bin nen bij slijterijketens en selecteert de beste internetaanbieders. Hij is kind aan huis bij de biologische wijnimporteurs en reist de wereld af op zoek naar nieuwe vondsten en trends. Dit bijna 1500 pagina's tellende boek staat boordevol DGH aanbevolen wijnen, wijnweetjes, druiven- en landeninformatie, qui- zvragen, wijnspijscombinaties en inspiratielijsten. Wat drink je bij boerenkool met worst, pasta pesto, kreeft of entreeote? Welke wij nen kun je het best cadeau geven wat drink je op een zonnig terras of 's winters bij de openhaard? Hamersma weet altijd raad en schreef met De Grote Hamersma een onmisbare bron voor iedereen die zijn dorst naar wijnkennis wil lessen. door Harold Hamersma voor 19,95 HEILOO - Café d'Sfinx presen teert zondagmiddag 19 septem ber in haar maandelijkse jazz programma een optreden van de groep Juicy Organism - the Trio+. Juicy Organism is een jazzcol- lectief waarin het Hammond orgel centraal staat in verschillende set tings en features. Geïnspireerd door bekende hard bop jazzorga- nisten als Jimmy Smith, Jimmy Mcriff, 'brother' Jack Mcduff en Eddy Buster presenteert Juicy Organism het in de jaren vijftig en zestig zo populaire repertoire van 'the swinging organ jazz'. Naast HEILOO- Zij dankt haar grote bekendheid aan musicalsuc cessen, hij aan zijn jarenlange rol in Goede Tijden, Slechte Tijden. Vera Mann en Wilbert Gieske. Samen spelen ze nu in een wereldberoemd toneelstuk: Duet for One. Een try-out van de Nederlandse versie is vrijdag 17 september te zien in Theater De Beun, aanvang 20.15 uur. Duet for One is een aan grijpend toneelstuk over MS, de ziekte die je zenuwstelsel aantast. de focus op soul, jazz en traditione le 'blues harmonies' improviseert Juicy Organism ook op eigentijdse 'modern swing beats'. Dit alles leidt tot een gevarieerd repertoire van bossanova's, swing, hard bop, rare groove en blues. Sinds jaar en dag speelt Juicy Organism als 'nitty-gritty' trio, de meest klein ste bezetting, met orgel, gitaar en drums. De bezetting is: Jurriaan Leyen op Hammondorgel, Ton Mulders op gitaar, Dick Remelink op bari ton, tenor en sopraansax en Ab Dekker op drums. Plaats: Café d'Sfinx, Heerenweg 201 in Heiloo, Aanvang: 16.00 uur, toegang: vrij. Een violiste op het toppunt van haar roem komt voor een dilemma te staan: in hoeverre heeft je leven nog zin als je het vak dat je uitoe fent door de ziekte niet meer kunt uitoefenen? In zes sessies met haar psychiater wordt de strijd van de violiste gevolgd en ontstaat een opmerkelijke band tussen de twee hoofdpersonen. Voor Duet for One zijn nog kaar ten verkrijgbaar. Via www.vrien- denvandebeun.nl of aan de kassa van het Heilooër theater, tussen 13.30 en 17.00 uur. HEILOO - Vrijdag 1 oktober vanaf 20.00 uur treden in de Ter Coulsterkerk aan de Holleweg te Heiloo twee klaviermeesters op: pianist Jan Vayne en orga nist Martin Mans. Beide heren trekken veel publiek tijdens hun optredens en spelen een repertoire dat in de smaak valt bij het publiek. Zowel klassiek als populair en hedendaagse muziek worden met veel verve gebracht. Vooral het improvisatievermogen van de beide musici is van grote klasse en dwingt grote bewonde ring af. Martin Mans is tevens diri gent van een paar grote mannen koren in ons land en geeft jaarlijks HEILOO - Buk Buk Fame International present: Zooom! met All Star Fresh aka King Bee, zondag 19 september 15.00 uur, entree is gratis. Een dynamische band, die je op energieke wijze meeneemt door de tijd; van de grootste dance classics tot de beste hedendaagse muziek. Stil blijven staan is geen optie! Nummers van Evelyn King, Shalamar, van Michael Jackson tot Lola's theme, maar ook Rihanna en Neyo. Er zullen deze middag ook filmopnames gemaakt worden ter promotie van deze topformatie dus trek je mooiste feestkleding maar aan! De line up is als volgt: Miehèle (zang) is Power. Naast Zooom! is Miehèle de vaste zange res van Turbo B (Snap!). Zij geeft zich helemaal en daar mag ieder een van mee genieten. Een onstuit bare zangeres met een enorme klasse en uitstraling. Jozien (zang) is 'tough'. Ze heeft een grote mond, maar een klein hartje. 100% is voor haar niet genoeg. Of ze nu rapt of een groot aantal concerten in bin nen- en buitenland. Ook Jan Vayne is een veel gevraagde artiest. Zijn optreden bruist van techniek en vingervlugheid en geeft een sfeer van romantiek. Ook zullen beide heren wisselen van instrument, want Vayne weet ook van wanten achter de orgelkla vieren. Al met al belooft dit een boei end concert te worden. De entree bedraagt 15,-. Telefonisch reser veren op tel. 072-5332703 of 072- 5323241. Tevens kaartverkoop op donderdagochtend bij de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 te Heiloo, tussen 10.00 en 12.00 uur en voor aanvang van het concert. zingt, deze stoere dame doet alles vol overgave en emotie, zowel in performance als met haar stem. All Star Fresh vertegenwoordigt alle aspecten binnen de hiphopseene. Zijn meest bekende werk heeft hij geproduceerd onder de naam King Bee. Onder deze naam heeft hij vele wereldhits geproduceerd, waar onder 'Back by dope demand' en 'Must be the Music'. All star Fresh was de support act in de Europese Blond Ambition tour van Madonna. Dave Breidenbaeh (basgitaar) tour- de met Hind (Zuid Afrika 2006, theatertour 2008, Curasao 2008, Indonesië 2010) en maakte deel uit van de musical HAIR. Remco van der Sluis (drums) drumde in de live band van Popstars en bij Nikki (Idols). Xander Treffers (toetsen) begeleidde artiesten als K-Otic, Marianne Weber, Dewi Peleher, Wolter Kroes en René Froger. De ervaren gitarist Harold Koopman neemt je mee in zijn spel. Of het nou funk, rock of dance is. Met name bekend in het cover- en ses siecircuit. Vera Mann speelt aangrijpende rol in toneelstuk Duet for One met Wilbert Gieske. Aangeleverde foto Heerenweg 67-69, 1851 KL Heiloo naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11