HealthClub Dorssports voor Hartstichting Begin van nieuw seizoen bij Schaakvereniging Oppositie HSV heeft een nieuwe Shirtsponsor Zeevogels verslaat Sint Adelbert SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Belangstellenden kunnen vrijblijvend binnen lopen Dit keer waren de Hoevers sterker dan de Binders Klaverjassen bij Meervogels Schaakspel gunstig voor logisch nadenken en concentratie UITSLAGEN Clubkampioenschappen TV Het Vennewater UITKIJKPOST 15 SEPTEMBER 2010 HEILOO - Inwoners van Heiloo en omstreken kunnen op vrijdagavond 1 oktober meedoen aan de GezondHart Marathon bij Healthclub Dorssports! Deze marathon staat geheel in het teken van de Nederlandse Hartstichting. Manager Donald Koppedraaijer legt uit: „Dat bewegen belangrijk is wisten we al. Voldoende bewegen houdt uw hart en vaten in conditie en heeft een bloeddrukverlagend effect. Dat maakt de kans op hart- en vaatziekten, en daarmee ook het risico op een beroerte, kleiner. Daarom houden wij op 1 oktober om 19.00 de GezondHart Marathon. Iedereen kan deelnemen en de volledige opbrengsten gaan naar de Hartstichting. De marathon vindt plaats op vrijdag 1 oktober en begint om 19.00 uur. We gaan met een zo groot mogelijke groep, gedurende drie tot vier uur, sporten voor het goede doel. De activiteiten die we doen zijn: BodyAttaek, BodyStep, BodyPump, RPM BodyBalanee." Doel van het evenement is om meer Nederlanders aan het bewegen te krijgen. En een zo hoog mogelijk bedrag bij elkaar te sporten voor de Hartstichting om bij te dragen in de strijd tegen harten vaatziekten. Deelname aan de GezondHart Marathon kost vijf euro voor de gehele avond (meer mag natuurlijk altijd!). Je kunt er voor kiezen om te doneren op de volgende manieren: Online via de actiepagina van Healthclub Dorssports op MijnActie.Hartstichting.nl. Neem bijdrage contant mee naar de club: zij doneren voor jou! Meedoen? Het evenement vindt plaats bij HealthClub Dorssports, Het Maalwater 2 in Heiloo. Iedereen kan deelnemen, meld je wel even van te voren aan via info@dorssports.nl of tel. 072-5321106. HEILOO - De clubkampioenschappen bij TV Het Vennewater zijn weer gespeeld. Zondag werd er genoten van prachtige finales in de singles en de mix dubbelpartijen. De heren- en damesdubbels werden al in de eerste week gespeeld. In de lange historie van de tennisclub zijn er twee mannen, die ieder acht keer clubkampioen zijn geworden: Paul Duijvestijn en Marc van Tuin. Machiel van den Hoornaard wist zijn titel te prolongeren en bij de dames was Inge Gimbel te sterk voor Lianne Bruin. Zie alle uitslagen onderaan deze pagina. Aangeleverde foto HEILOO - Café de Wit staat de komende jaren trots op het shirt van het eerste en tweede elftal van voetbalvereniging HSV. Na jaren zonder shirt sponsor te hebben gespeeld was de tijd bij de tweede klasse vereniging nu rijp voor een nieuwe koers. Clubmensen Theo Kaandorp en Leo Erkarnp van de sponsorcommissie hebben samen met Lex en Jolande van Café de Wit de afspraken gemaakt. Voorzitter Michel Engelsman vertelt tevreden dat ze daar samen snel uit waren. Zowel HSV als sportliefhebbers Lex en Jolande zijn zeer blij dat Café de Wit, dat al deel uitmaakte van de groep hoofd sponsors, de verbondenheid met HSV nu uitbreidt met shirtsponsoring. Lex en Jolande zijn nu shirtsponsor van beide voetbalclubs in Heiloo. Jolande: „Zowel de spelers en supporters van HSV als van de Foresters komen bij ons in de zaak en we dragen beide clubs dan ook een warm hart toe." VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft voorlopig revanche genomen op Sint Adelbert. In het afgelopen seizoen wisten de geel-roden twee keer te winnen van de withemden. Dit keer waren de Hoevers ster ker en gingen de drie wedstrijd- punten terecht mee met Zeevogels. Na vijf minuten kreeg Zeevogels de eerste kans. De inzet van Dennis de Waard strandde op de voet van Adelbert doelman Ramon Das. Na twintig minuten vond de Waard het net wel. Zo'n 15 meter voorbij de middenlijn verraste de spits de doel man van de Binders met een mooie strakke inzet. De iets voor zijn hei ligdom staande doelman probeerde het onheil te voorkomen maar zag de bal vlak onder de lat in de tou wen vliegen; 0-1Zeevogels liet nog enkele goede mogelijkheden liggen. De gastheren kregen voor de rust slechts één mogelijkheid uit een hoekschop. Simon Duindam wist van dichtbij het doel niet te vinden. Na de thee probeerde de thuisclub de bezoekers onder druk te zetten. Zeevogels profiteerde hiervan door veelvuldig op te duiken ach ter de iets opgeschoven Adelbert verdediging. Jorrit Groot rondde een tegenstoot vakkundig af; 0-2. SCHAKEN HEILOO - Dinsdag 14 septem ber maakt schaakclub Oppositie een begin met het nieuwe schaakseizoen. Die avond staat de eerste ronde van de onder linge competitie op het pro gramma. Belangstellenden die wel eens met een schaakclub kennis willen maken, kunnen die gelegenheid aangrijpen om even binnen te lopen in het Trefpunt. Zij kunnen dan bepalen of zij zich wel of niet voor kortere of langere tijd bij de vereni ging lid zouden willen aansluiten. De club kent allerlei typen schaak spelers. Op de eerste plaats zijn daar de echte competitiespelers die jaarlijks met elkaar om drie versehil- HEILOO - Op vrijdag 24 septem ber zal vanaf 20.15 uur de klaver- jaseompetitie in de handbalkantine van Meervogels '60 in Akersloot weer van start gaan. Iedereen die interesse heeft in klaverjassen is welkom om mee te spelen in het Boshuis aan de Bosehweg. Er worden lekkere hapjes geserveerd en de prijzentafel is net als voor gaande jaren goed gevuld. Vooral Dennis de Waard kon de voorsprong diverse keren vergro ten, maar hij kon de bal maar niet langs doelman Das krijgen. Een kwartier voor tijd kon Adelbert iets terug doen. Zeevogels verdediger Rafi Habib gleed weg en Jack van de Reep profiteerde dankbaar van de ruimte; 1-2. Het werd nu pompen of verzui pen voetbal. Met lange ballen pro beerde Adelbert iets te forceren. Omdat beide teams het net niet meer wisten te vinden kwam de overwinning terecht bij de ploeg die er het meeste voor over had deze middag en er voetballend het meeste recht op had; Zeevogels. lende kampioenschappen strijden: klassiek schaak, rapidschaak en snelschaak. Daarnaast telt de ver eniging een groot aantal leden die om andere redenen de clubavonden bezoeken en hun partijen spelen bij voorbeeld puur om de gezelligheid of om wekelijks een avondje hersen gymnastiek te bedrijven. Immers het beoefenen van het schaakspel heeft volgens velen een gunstig effect op de het logisch Winnaars Club Kampioenschappen TV Het Vennewater HEILOO - De uitslagen van de Clubkampioenschappen TV het Vennewater zijn ais voigt: HE 3/4 1. Machiel van de Hoonaard, 2. Robbert van der Steen, DE 3/4 1. Inge Gimbel, 2. Lianne Bruin, HD 3/41. Mare van Tuin Peter Keeman, 2. Machiel v.d Hoonaard Sander Immink, GD 3/41. Paulien Bosman Machiel v.d. Hoonaard, 2. Lianne Bruin Mare van Tuin, HD 51. Robbert van der Steen John Warmer 2. Daan en Jeroen Tesselaar, DD 5 1. Anita Slootman Esther Oderwald, 2. Willeke Wardenburg Wilma Leefting, GD 5 1. Mandy Beuling - Peter Vonk, 2. Francis Smit Tim Jong, HD 5/6 40+1. Kees Bakker Aren Boerhave, 2. Tom Slootman Hans Wiebering, GD 5/6 40+1. Jouke en Aren Boerhave, 2. Anita en Tom Slootman, HE 61. Wijnand Scheepstra, 2. Björn Engei, DD61. Pauiine Bosman Caroiijn Spaan, 2. Ans Meijer Kitty Schagen, GD 61. Pauiien en Rick van Leijden, 2. Oiga Zandbergen Erno Oudejans, HE 71. Rick van Leijden, 2. Rob Rood, DE 71. Charlotte Gericke, 2. Marlies Tiebie, HD 71. Anne en Tim Reuver, 2. Haroid Lamme Peter van der Bent, DD 71. Irene Mc Garry Marlies Tiebie, 2. Leanne van 't Boveneind Andrea Braam, GD 71. Fenke van Wittmarschen Anne Reuver, 2. Caroiijn Spaan Haroid Lamme, HE 7 40+1. Reijer de Regt, 2. Cor van Etten, DE 7 40+1. Sandra van de Hoonaard, 2. Ineke van Steenis, HD 7 40+1. Edwin Hajema Erwin Heidemann, 2. Cees denken en bevordert het concentra tie-vermogen. Naast de onderlinge krachtmetingen in het eigen clubge bouw treedt de club ook naar bui ten via ontmoetingen met andere schaaJcverenigingen in de NHSB- eompetitie. Alle informatie over SV Oppositie is te vinden op de web site, eenvoudig te vinden via Google 'SV Oppositie Heiloo'. Nieuwe leden kunnen zich aanmelden bij de wedstrijdleider Cor van Etten, tel. 072-5333543 of bij de voorzit ter Herman Limmen, 072-5335219. Beiden geven ook graag telefonisch informatie. En uiteraard kan dat in het Trefpunt op dinsdag 14 septem ber vanaf 19.30 uur. Nieuwe jeugd leden kunnen zich rechtstreeks aanmelden bij de jeugdleider Bouke Woudstra, tel. 06-54343868. Bakker Jan van Gurp, DD 7 40+1. Willeke van Etten Alie Zuurbier, 2. Astrid Hansen Margaret op de Weegh, GD 7 40+1. Els van Twuyver Willem Jansen, 2. Vreni Biom Cees Bakker, HE 81. Wim Beentjes, 2. George Dekker, DE 81. Dusida Czeyki, 2. Marlies Broers, HD 81. Kiaas Dekker George van der Linden, 2. Bastiaan Bus SjaakVogt, DD 81. Kristien Bijisma Petra Seijeriin, 2. Manon Niesten Babette van Vemde, GD 81. Hiide Kuyper Alfred Roszbach, 2. Ineke en Gert-Jan van Steenis, DD 8 40+1. Sheila Agaily Astrid Hansen, 2. Willy Graas Ingeborg Lind, HE 55+1. Piet Zuurbier, 2. Jan van Gurp, HD 55+1. Chris van Riel Rob Rood. 2. Ton Roodbol Jan Schouten, GD 55+1. Trudy en Ben Tervoort, 2. Alie en Piet Zuurbier. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De dames van Sans Atout heb ben op 8 september als volgt gespeeld: A-lijn: 1. Stark - Bruijckere 60,42; 2. Vos - Ottema 56,25. B-lijn: 1. Schmersal - Mak 63,19, 2. Kuiper - Haan 59,03. C-lijn: 1. Blankendaal - Baten 63,02, 2. Nielen - Beentjes 60,94. Bridgeclub 't Oosthonk HEIL00-0p woensdag8september hebben de bridgers van 't Oosthonk als volgt gespeeld: A-lijn 1. A. Kemper - P. van Lochem 63,75, 2. H. Koomen - S. Steen 57,50. 3/4. J. Beerse - D. de Klerk en B. Van Dortmont - C. Beerse 53,33. B-lijn: 1. Fr. Duin - J. Kaandorp 62,92, 2. Familie Keesen 57,92, 3. J. van Leeuwen - M. Vasbinder 51,25.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21