Sport en spel voor kids bij HV de Terriërs Vier podiumplaatsen voor Trias pupillen Puntencompetitie bij Judo Dorssports Vennewater teams moeten aan de bak SPORT 21 Dit seizoen staat een Funkeyreeks op het programma BALC schaaktoernooi UITSLAGEN Sterke start jongens 6E1 Terriërs Zondag speelden drie badmintonteams thuis UITKIJKPOST 29 SEPTEMBER 2010 Maar liefst 21 Trias pupillen kwamen in actie tijdens de finale- competitie in Amsterdam. Aangeleverde foto ATLETIEK HEILOO - Zaterdag 18 septem ber kwamen 21 pupillen van atletiek vereniging Trias in actie bij de finale van de pupil- lencompetitie, die plaatsvond in Amsterdam. Twee deelneemsters hadden zich individueel geplaatst, een presta tie op zich gezien het sterke deel nemersveld: Britt Ooijevaar bij de A2 meisjes en Jip de Waard bij de C meisjes. Beiden wisten ondanks (evenaring van) persoonlijke records net niet op het podium te eindigen, Britt werd zesde en Jip zevende in haar categorie. Maar liefst vier pupillenploegen mochten op de finale aan de slag: meisjes Aljongens C, B en A2. Alle ploegen behaalden hun snelste esta fette tijd van dit seizoen, waarmee het begin van de wedstrijd goed was begonnen. Bij de C jongens deden Cas van Oorschot, Stein Liefhebber, Casper Peterse en Wietze Kuyl op de onderdelen sprint, ver en bal goed hun best, maar de andere deelnemers waren beter. De Al meisjes (Teuntje Hopman, Puck de Waard, Esmée de Jong, Coosje Boom en Sarah Dekker) hadden dezelfde onderdelen, met als knap pe prestatie een individuele podi umplaats voor Teuntje Hopman, ze werd vijfde. De B jongens hadden een super dag: Gijs Hopman, Stan Huiting, Twan Bossehaart, Maarten Odekerken en Stan Nijhuis ston den aan het eind van de dag op een dik verdiende derde plaats met zijn allen. De ploeg van de A2 jongens, Stijn Kareis, Yannick Ruiter, Faas Wijn, Jurriaan Odekerken en Dave Wesselink, waarbij Dave individueel derde werd. JUDO HEILOO - Zondag werd de eer ste ronde van dit seizoen van de puntencompetitie gehouden door Judo Dorssports. De pun tencompetitie is een interne competitie waar judoka's erva ring kunnen op doen met judo wedstrijden. HOCKEY HEILOO - Hockeyvereniging de Terriërs te Heiloo is op de eigen sportvelden aan het Vennewater, in april dit jaar gestart met Funkey. Funkey laat kinderen van 4 tot 6 jaar op een speelse manier ken nismaken met sport. Ook dit sei zoen staat er weer een nieuwe Funekeyreeks op het programma. Youp Bosboom, één van de enthou siaste trainers en organisator achter Funkey, vertelt dat de vereniging nog voldoende plaats heeft voor nieuwe Funkeyers. Volgens Youp Bosboom is de eerste reeks een daverend succes geworden. In totaal hebben dertig kinderen gefunkeyed van april tot en met juni. Weer of geen weer, bijna altijd met een voltallige groep, want: Funkey sla je niet over! Een jonge deelnemer vertelt: 'Ik kom hier nog wel honderd keer, Funekey is zooooo gaaf!' Funkey betekent op een speelse manier ken nismaken met sport. Gooien, van gen, tikspelletjes en gewoon lekker hollen. Een en ander vindt plaats op zondag van 10.00 tot 11.00 uur, onder begeleiding van gediplomeer de trainers. Na afloop wordt nog gezamenlijk limonade gedronken. Dit seizoen is net gestart en loopt tot en met 14 november. Maar mocht dit niet uitkomen, dan is dat geen probleem. Funkey is in korte tijd een volwaardig onderdeel geworden Als de judoka's honderd punten hebben verzameld verdienen ze een puntentegel die de kleuren heb ben van de judobanden. Leuk om te zien is dat de judoka's die vorig jaar ook al meegedaan hebben met de puntencompetitie, met verschil lende technieken van hun tegen stander weten te winnen. Maar ook de allerkleinsten die voor het eerst een wedstrijd deden, stappen met een grote glimlach van de judomat af. Zo heeft iedereen aan het eind REGIO - Zondag 3 oktober wordt om 13.00 het startsein gegeven voor het vierde BALC schaaktoernooi bij paviljoen Zoomers rechts op de strandaf- gang in Bakkum (aanwezig om 12.30 uur). Voor het toernooi worden schakers uitgenodigd die lid zijn van schaakvereni gingen Vredenburg, Castrieum, Bakkum, de schaakvrienden van 'de Gevallen Koning' en scha kers uit de gemeente die geen lid zijn van een vereniging, maar zich op hun niveau een keer wil len meten. Het toernooi is een initiatief van de verenigingen en bedoeld als promotie voor het schaken. Het is vooral een informele en gezellige schaak meeting op een bijzondere loca tie. Deelname is gratis. Er wordt gespeeld in groepen van acht spelers, ingedeeld op sterkte. De speeltijd is 15 minuten per spe ler per partij. De prijsuitreiking is tussen 17.00 en 17.30 uur. Prijzen worden gekocht bij de wereldwinkel. Opgeven kan op de intekenlijst bij de schaakclubs of bij Han Kemperink: hank- emperink@hetnet.nl, eventueel 0251-655895. van de Terriërsfamilie, dus volgend voorjaar van april tot en met juni vindt weer een funkeyreeks plaats. Informatie: funkey@hvdeterriers.nl of www.hvdeterriers.nl. van de wedstrijden zijn punten weer verzameld om zo uiteindelijk die puntentegel te verdienen. Deze ronde wisten Bart Opdam, Mees Burgering en Jelle Koenders de gele tegel te halen. Kane van Raalte, Aaron Wesselius, Bram Brantjes behaalden de oranje tegel. Wil je ook een keer judoën of een wedstrijd judoën, kijk op www. judodorssports.nl voor verslagen van wedstrijden foto's en informatie over judolessen. BADMINTON HEILOO - Team 1 van het Vennewater badminton speelde afgelopen weekend 2-6 tegen Duinwijck uit Haarlem. Het team moest het zonder eerste heer Martijn van den Haak stellen. Rong Zwemmer verving de pas getrouwde Martijn. Arko de Betue en Rong moesten in de heren van Duinwijck hun meerdere kennen, zowel de herendubbel als enkels gingen verloren. Dames Marie-José en Karen won nen hun damesdubbel maar kwa men in de enkel te kort. Met een 5-1 achterstand ging het team de mix- dubbels in. Arko en Karen speelde een spannende driesetter die helaas verloren ging. Invaller Rong die voor het eerst derde divisie speelde wist samen met Marie-Jose in drie sets het tweede punt voor 't Vennewater binnen te halen. Vennewater 3 speelde gelijk tegen Slotermeer uit Amsterdam. Het team moest hard Double Stars HEILOO - Heren SB 2 - Beagles 8-8, Herons - Heren SB 3 12-11, Pupillen 1 - Red Stars 13-1, SB Aspiranten - Thamen 4-2, Thamen - SB Aspiranten 3-5, Odiz Frogs - HB Aspiranten 7-9, Odiz Frogs - HB Aspiranten 3-8. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van ronde 3 gespeeld op 16 september zijn als volgt: S. Klerk-A. Stegeman 2-0, S. Droog - A. Valkering 1-1, C. van Lieshout - F. Schouten 0-2, T. Heyne - W. Solleveld 1-1. Ronde 4: W. Solleveld - A. Valkering 0-2, T. Heyne - S. Droog 0-2, C. van Lieshout -S. Klerk 1-1. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 27 september gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn: 1. fam. Kuyt 62.1, 2. fam. van Diepen 56.3, 384. fam. Schatter en fam Mooij 55.4; B-lijn: 1. de Ruijter de Wildt - Tromp 63.5, 2. fam. van der Werf 56.3, 3. Vecht - Schouten 52.6,4. Lind - van Vliet 52.1; C-lijn: 1. Doornbos - van Es 66.7, 2. Coebergh - Boelhouwer 63.9, 3 4. fam. Keesen en Hoff - de Vries 56.3. Bridgeclub 't Oost honk HEILOO - De uitslag van woensdag 23 september: A-lijn: 1. T. Van der Zande - M. Blom 66,25, 2. Familie Haanstra 64,17, 3. Familie Cnossen 60,42,4. A. Brugman - A. Groeneveld 57. B-lijn: 1. P. Hogeslag - G. d. Vries 73,75, 2. Familie Admiraal 67, 3. M. Vasbinder - J. van Leeuwen 57,08,4. M. Oostelbos - J. Menger 52,92. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van 22 septem ber zijn als volgt: A-lijn: 1. Vos - Otteme 59,90, 2. Werdmuller - Schreiber 57,81. B-lijn:i. Vijn - Wuijts 56,94. 2. Erkamp - Claus en Buys-van de Bogaerde 53,47. C-lijn:i. Nielen - Beentjes 71,35, 2. Kuit - Berkhout 67,19. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - Uitslagen interne competitie: Bouma - Smit remise; Van Etten - Limmen 1-0; Jongkind -Van der Ark 0-1; Maas-Vonko-i; Bosma-Van derWerff remise; Folkertsma - Van der Wal remise; Smith - Manni remise; Van den Brink- De Jong 1-0; Sauer- Hotaki 1-0; Gandossi -Jonkheer remise; De Jager- Muehren 0-1; Rump - Roozing 1-0; Huffnagel- Blom remise; Smoor- Booij 1-0. werken voor hun punten. Dames Michelle van Dijk en Sanne van Balen zorgden met hun damesdub bel voor een punt en Sanne wist haar enkel te winnen. De teams waren aan elkaar gewaagd Michelle en Martijn Muilwijk verloren beide hun enkel in drie sets. Met een 4-2 achterstand ging het team naar de mixdubbels. Michel Deguelle en Michelle wonnen in drie sets hun mix. Martijn en Sanne volgde dit voorbeeld waardoor het team 4-4 speelde. Ook team 5 speelde zon dag in de eigen badmintonhal. De tegenstander uit Heemskerk ging slechts met twee punten naar huis. De Vennewater heren kregen meer tegenstand dan de dames, Eric Eshuis en Eric Smilde verloren hun herendubbel. Marcel wist zijn enkel te winnen. De enkel van Eric E. ging in drie sets naar de tegenstander. De dames Liselot, Marije en Cynthia wonnen zonder veel moeite hun partijen. Ook werden beide mixen gewonnen waardoor het team weder om een 6-2 winst boekte. HEILOO - Jongens 6E1 van hockeyvereniging de Terriërs te Heiloo heeft drie zaterdagen op een rij gewonnen. Afgelopen zaterdag wonnen de mannen van tegenstander Castrieum met 7-2. Het team bestaat geheel uit jongens van 9 jaar, die voor het tweede jaar in de E spelen. Normaal gesproken zou JE1 dit jaar achttal zijn gaan spelen, echter door een gebrek aan jongens in deze leeftijdsgroep, moeten het team dit seizoen jammer genoeg nog een jaartje zestal spelen. Maar, wie weet komen er toch nog twee of drie nieuwe leden bij en kunnen ze na de kerstvakantie toch achttal gaan spelen. Helaas kon één van de spelers, Wouter Wildschut, vorige week niet meespelen. Hij was 's morgens op weg naar het hockeyveld met zijn flets gevallen. Per ziekenauto is hij naar het ziekenhuis in Alkmaar gebracht. Gelukkig kwam Wouter, na onderzoek en één nachtje in het ziekenhuis, alweer naar huis. Aangeleverde foto Het doel van Funkey is kin deren van 4 tot 6 jaar op een speelse manier kennis te laten maken hockey. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21