Bloedproef na aanrijding Motorrijders bereiden zich voor op grote tocht door India Voordracht Marinus van den Berg in de Witte Kerk H E I L O O S 5"F* 3 Man veroorzaakt twee aanrijdingen op dezelfde dag Cursus 'Beter omgaan met pubers' in Heiloo Zondag Hot& Spicy challenge sponsordag' in loods aan Westerweg 198A UITKIJKPOST 29 SEPTEMBER 2010 HEILOO - Op woensdag 22 sep tember omstreeks 13.00 uur stond een man uit Zaandijk in zijn bestelauto te wachten voor het rode stoplicht op de Kennemerstraatweg. Plotseling werd hij van achteren aangereden door een man uit Warmenhuizen in een personenauto. De 41-jarige Zaandijker liep nekletsel op. De 31-jarige man uit Warmenhuizen, die geen gordel droeg, liep verwondingen aan zijn hoofd op. Beiden werden voor behandeling overgebracht naar het Medisch Centrum in Alkmaar. De verdachte uit Warmenhuizen bleek alcohol te hebben gebruikt. Van hem werd bloed afgenomen. Het bloedmonster wordt op de aan- De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en moge lijkheden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. wezigheid van alcohol onderzocht door het Nederlands Forensisch Instituut. Zijn rijbewijs werd inge vorderd. Later bleek dat de ver dachte korte tijd daarvoor op het verkeerplein Kooimeer in Alkmaar ook al een personenauto had aan gereden. Hierbij was schade ont staan. De verdachte was niet gestopt om de schade te regelen, maar was doorgereden zonder zijn identi teit bekend te maken. Tegen hem wordt proces-verbaal opgemaakt. HEILOO - In Heiloo start in oktober de oudercursus 'Beter omgaan met Pubers'. Dit is een cursus over opvoeden tijdens de puberteit, voor ouders en/of verzorgers van 'pubers' in de leeftijd van 11 tot 16 jaar. De cursus besteedt aandacht aan de veranderingen in de puberteit, de leuke en lastige kanten van omgaan met pubers en hoe je als ouder goed contact kan onder houden en ruzie zou kunnen voorkomen. Ouders die de cursus eerder volgden vertellen dat het contact met hun kind verbeterd is en dat ze veel hebben gehad aan het uitwisselen van ervaringen met andere ouders. Dinsdag van 19.30 tot 21.30 uur op 5, 12, 19 oktober, 2, 9, 16 november in het Wijkgebouw Heiloo, Holleweg 94. De cursus Beter omgaan met Pubers' bestaat uit zes bijeenkomsten en is bedoeld voor ouders/verzorgers van kinderen tussen 12 en 16 jaar. Meer informatie over de cur sus en de planning kunt u vinden op www.ggdhollandsnoorden/ Cursussen.nl of telefonisch bij de administratie van de sector Jeugdgezondheidszorg GGD Hollands Noorden, tel. 088- 0100555. De Hot and Spicy girls zijn de vriendinnen en vrouwen van de motorrijders die in november de avontuurlijke tocht van New Delhi naar Mysore gaan maken. Om geld voor het goede doel te ver dienen gaan zij aanstaande zondag 3 oktober Indiaas koken. Foto: Gei- de Haas HEILOO - Zondag 3 oktober is de grote sponsordag van de Hot Spicy Challenge. De Challenge is een uitdaging van twintig vrienden uit Heiloo en omgeving om in veertien dagen op de motor van noord naar zuid door India te rijden voor het goede doel. Iedereen is welkom in de loods aan de Westerweg 198a in Heiloo om het feestprogramma op zondag gratis mee te maken. Op de grote sponsordag is er heerlijk eten en drinken, een veiling, een verloting, presentatie van de goede doelen, veel gezelligheid en natuurlijk de Hot and Spicy girls. t Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardig met een waterloos drukproces HEILOO - 'Dicht bij het einde'. Zo luidt de titel van de voor dracht die Marinus van den Berg zal houden op donderdag avond 21 oktober in de Witte Kerk in Heiloo. Van den Berg (1947) is in Nederland topau- teur van boeken over stervens- en rouwbegeleiding, met maar liefst 22 titels op zijn naam. Marinus van den Berg komt naar Heiloo om de reeks van acti viteiten te openen die de Stichting Vrijwillige Palliatieve Terminale Thuiszorg Heiloo, Akersloot en Limmen ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan organiseert. Iedere volwassene weet hoe las tig het is om bij iemand die niet meer beter wordt of bij condolean ces, de juiste woorden te vinden. We stamelen maar wat terwijl we juist zo véél willen zeggen. Van den Berg wil ons bij dat laatste helpen. In het magazine toBe for muleerde hij het zo: „Rond sterven en rouw is een enorme verlegen heid aan taal. Wat moet je nu zeg gen? Ik geef woorden te leen zodat iemand bij zijn eigen woorden kan komen, zijn eigen verhaal kan vertellen en daardoor op verhaal kan komen." Over het vinden van de juiste woorden in deze moeilijke fase van het leven zal Van den Berg spreken en in gesprek gaan met de aanwezigen. Vanaf 19.30 uur bent u welkom. Bij binnenkomst ontvangt u een kopje thee of koffie met iets lekkers er bij. Tijdens de pauze zal de bezoekers een drankje en een li'*"V: «aA hapje worden aangeboden. De toe gang is gratis. Voor meer informa tie: 072-5332207/ 06-22210779 (Ton Steenaert). Aanmelding via ste01000@planet.nl of via één van de genoemde telefoonnummers. 1 ^JêJi JBn •■T i m Marinus van den Berg Foto: Linda Heller Fotografie De Hot and Spicy girls zijn de vriendinnen en vrouwen van de rij ders die in november de avontuur lijke motortocht van New Delhi naar Mysore gaan maken. Dat is 2800 kilometer door het hectische Indiase verkeer op ouderwetse Royal Enfield motoren. Hot Spicy Challenge is de naam die voor deze tocht is gekozen door de initiatiefnemers Leo Erkamp en Alex van der Horst. Zelfs voor goed geoefende motorrij ders vormt een rit als deze namelijk een pure uitdaging. Alle onkosten voor de trip worden door de deelne mers zelf betaald. Doel is geld bij een te brengen voor drie projecten. Freedom Trough Education, pro ject LEH en Stichting Veldwerk uit Heiloo. Ieder bedrag is welkom en komt helemaal aan bij de kinderen die dit nodig hebben. Kijk op www. hotandspicy challengecom voor uitleg over de goede doelen en een foto van de rijders. Het programma staat onder de vrolijke leiding van Karei Beers als ceremonie- en veilingmeester, in samenwerking met de Dj, zodat de hoogtepunten elkaar in rap tempo afwisselen. Om 14.00 uur: kennismaking met de rijders, start van de Royal Enfield show, 16.00 uur: presentatie van de route en de goede doelen, 17.00 uur: veiling, 18.00 uur Indiaas eten door Lot Mol, 19.00 uur: trekking van een neon met eigen voornaam, 20.00 uur afsluiting. De loten kosten twee euro, de consumptiebonnen 1,50 euro en een heerlijke Indiaase maaltijd van Lot Mol kost tien euro. Bij de veiling kunnen bezoekers bieden op onder andere een Buggy ride, een limo met chauffeur, een bezoek aan een boortoren, een bar becue pakket voor tien personen en een etentje bij Wildschut. Als hoofdprijs van de loterij krijgt de winnaar zijn of haar naam in neon letters. De loods aan de Westerweg 198 is goed he kenbaar en ligt tegen het spoor aan, na 250 meter vanaf de Zeeweg in de richting van Alkmaar.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3