Serre Lux Tokos Tegels bundelen vakmanschap Inge en Annelies scoren de oranje fiets van Wildschut Feestelijke opening bij Kapsalon De Boer H E I L O O INGEZONDEN MEDEDELING 12.617,28 voor KWF Kankerbestrijding Tafelverhuur kinderkledingbeurs Vergadering Fractie D66GroenLinks Kids go Classic ERA Open Huizen Route Kennismaken met kleur Lotgenoten Partnerverlies Thuisfit - valpreventie Zin in opruimen Geisha's en courtisanes Internet en e-mail Samen Eten in Trefpunt Saaie zondag? BoodschappenService Westfries Cabaret UITKIJKPOST 25 AUGUSTUS 2010 HEILOO - De collecte voor KWF Kankerbestrijding in Heiloo heeft 12.617,28 opgebracht. Wie de collectant heeft gemist kan alsnog een gift overmaken op giro 26000 ten name van KWF Kankerbestrijding in Amsterdam. Voor meer informatie over KWF Kankerbestrijding kunt u kijken op www.kwfkankerbestrijding.nl. HEILOO - Op zaterdag 23 okto ber van 10.00 tot 12.00 uur houdt het Trefpunt Heiloo weer een gezellige kinderkledingbeurs. U kunt hier goedkope kinderkle ding, speelgoed en nog veel meer kopen. Wilt u een tafel reserveren om uw tweedehands kinderkle ding en/of speelgoed te verkopen, dan kunt u vanaf 29 september contact opnemen met tel. 072- 5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,-. HEILOO - Donderdagavond 30 september komt de fractie van D66GroenLinks bij elkaar in de kantine van het gemeentehuis. Gesproken wordt over de agenda punten van de raadsvergadering van 4 oktober (zie gemeentepa gina in de Uitkijkpost) en over onderdelen van de gemeentebe groting 2011. Inlichtingen bij Elly Meriwani, tel. 06-51910937. HEILOO - Kinderkoor Heiloo zal bij het eerstvolgende kerst concert van het oratoriumkoor Heiloo wederom furore gaan maken door het zingen van de cantate: 'Göttliehs Kind, Las rnit Entzüeken' geschreven door de bekende componist G.P. Telemann. Ben je 8 jaar of ouder? Heb je altijd al klassiek willen zingen onder begeleiding van een professionele dirigent en een groot orkest? Grijp dan nu je kans en meld je aan bij Kinderkoor Heiloo. De repetities vinden plaats op zaterdagmid dag en starten op 9 oktober van 16.00 tot 17.00 uur in de Ter Coulsterkerk, Holleweg 111 in Heiloo. Aanmelden kan via: kin derkoor® oratoriumkoorheiloo nl of via tel. 072-5158398/072- 5116266. HEILOO - Eindelijk slaagt men nu ook in Heiloo voor een aparte vloer- of wandtegel voor de woonkamer, badkamer, keuken of het toilet. John Geels van Serre Lux en Tom Schilder van Tokos keukens, tegels, sanitair en tegelzetbedrijf hebben hun jarenlange samenwerking verstevigd. Sinds deze zomer is Tokos, naast de hoofdvestiging in Heemskerk, ook in Heiloo gevestigd; bij Serre Lux op industrieterrein Oosterzij. In de overzichtelijke showroom heeft men keuze uit een uitgebreid assortiment met zo'n 500 verschillende wand- en vloertegels, variërend van modern strak of rustiek tot en met klassiek. Hier vindt men bijvoorbeeld prachtige natuurstenen vloer- of wandtegels van hoogwaardige kwaliteit. De collectie van Tokos sluit goed aan op het assortiment aan plafond-, wand- en kastsystemen van Serre Lux. Door het gecombineerde vakmanschap van Tokos en Serre Lux kan men nu in één keer slagen voor het inrichten of restylen van de badkamer, woonkamer, keuken of toilet. Tokos en Serre Lux staan u bij met een deskundig en eerlijk advies. Tokos, www.tokos.nu, en Serre Lux www.serrelux.nl, Industrieterrein Oosterzij 1, tel. 072-5323086. HEILOO - Inge van Haastrecht is samen met haar vriendin Annelies Melehers de gelukkige winnares geworden van de 'Scoor een oranje fiets- actie' bij Wildschut eten drinken. Iedere gast kreeg gedurende de WK voetbal bij de rekening een kaart met op de voorzijde een oranje fiets ter wijl men op de achterzijde de volgende zin kon afmaken: 'Ik scoor graag een oranje fiets omdat...' Tevens stond er op vermeld dat de splinternieu we Gazelle te bewonderen was in de etalage van bij Bike Totaal Boersen in de Stationsweg in Heiloo. Uit de enorme stapel ingevulde kaarten werd de slagzin van Inge en Annelies uitgeroepen tot de winaar. Hun slagzin luid de: 'Ik scoor graag een oranje fiets omdat... Mijn moeder altijd zei op een oude fiets moet je het leren... maar nu wil ik het wel eens op een nieuwe proberen!' Namens Wildschut eten drinken veel fietsplezier gewenst! Op de foto (vlnr): André Duijker van Bike Totaal Boersen, Annelies, Inge en Paul Las van Bennekom van Wildschut eten drinken. Foto: Ricardo Marcker REGIO - Zaterdag 9 oktober wordt de landelijke ERA Open Huizen Route weer gehouden. Tussen 11.00 en 15.00 uur kun nen woningzoekenden zonder afspraak en vrijblijvend binnenlo pen bij de deelnemende panden. Naar verwachting zal de Open Huizen Route weer goed worden bezocht. „Ten opzichte van de vorige Open Huizen Route, juni 2010, is ook hier in de regio de woningmarkt licht aangetrok ken", aldus Leny Sommeijer van Hopman ERA Makelaars. „Wij verwachten dus de nodige belangstelling voor de deelne mende woningen." Meer infor matie over de adressen waar u terecht kunt vindt u op www. era.nl. Hopman ERA Makelaars Heiloo, tel. 072-5334095, www. hopmanmakelaars, nl. HEILOO - Maandag 27 septem ber werd de nieuwe haarwerkstu- dio van Kapsalon De Boer feeste lijk geopend. De hele dag waren Mariska Hoetmer en haar team in de kapsalon aanwezig om haar- en gelddonaties in ontvangst te nemen in totaal 25 staarten en ruim 800,-, bestemd voor Stichting Haarwensen. Met dit echte haar worden haarwerken voor kinderen gemaakt, die door een medische behandeling of andere vorm van kaalhoofdigheid, in aanmerking komen voor een pruik. Kapsalon De Boer is gecertificeerd leveran cier van haarwerken en verzorgt verschillende soorten haarwer ken, zoals pruiken, toupets en haarstukjes die niet van echt te onderscheiden zijn. Aangrenzend aan de haarwerkstudio is boven dien de nieuwe schoonheidssalon Amarante geopend, waar men zich door schoonheidsspecialiste Inna heerlijk kan laten verwennen met een ontspannende schoonheidsbe handeling. Kapsalon De Boer, Van Aostastraat 4, Heiloo, tel. 072- 5337660, www.kapperdeboer.nl. STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Donderdag 30 september van 09.30 tot 12.00 uur geeft Sandra Bolten een workshop en persoon lijk advies over modekleuren en modellen. Donderdag 7 oktober om dezelfde tijd kimt u ook een work shop stijladvies volgen: 17,50 voor beide workshops. Woensdag 6 oktober van 13.30 tot 15.30 uur een speciale bij eenkomst, verzorgd door Anky Floris, bevlogen ontwerpster van het levenskunstspel: een krachtig hulpmiddel om in contact te komen met je eigen wijsheid. Hoe vind je na een verlies de moed om verder te gaan? Hoe vind je een levens houding die je dichter bij je veer kracht brengt? Deze bijeenkomst is op de woensdag, vooraf aanmelden gewenst! Toegang 7,50 inclusief consumptie. Vanaf donderdag 7 oktober in het Open Huis van 09.30 tot 11.00 cursus valpreventie door Barbara Grooteman. Oefeningen in beweeg lijkheid, kracht, coördinatie en ont spanning: 32,50 dvd om zelf thuis te oefenen. Donderdag 7 oktober van 19.30 tot 21.00 uur geeft professional organizer Ineke van Steenoven u handige tips bij het opruimen en wegdoen van uw spullen. Kosten: 12,50. Zaterdag 9 oktober om 14.00 uur bij Silhouette, Kennemerstraatweg 99-103 Heiloo lezing door Ron Baas over geisha's en courtisanes en tentoonstelling van houtblok drukken en kimono's. De gei sha's, levend in de Edo tijd (circa 1603 tot 1868) in Japan waren de belangrijke voorlopers in mode en muziek van de hedendaagse wes terse vrouwenidolen. Een lezing over uiterlijke schoonheid, literaire kunsten, entertainment en sociale status. Entree gratis. Vanaf maandag 11 oktober van 10.00 tot 11.30 uur internet en e-maileursus in de bibliotheek. U leert in 6 lessen hoe te internetten en e-mailen. Docent Hans Rutjes. 90,00 exclusief boek 15,-. Vanaf vrijdag 15 oktober om 18.00 kunt u weer heerlijk dineren in het Trefpunt. Een nieuw seizoen van Samen Eten in het Trefpunt voor u geserveerd door een enthou siast groepje vrijwilligers dat u een heerlijke maaltijd voorzet, met zorg vers bereid door het Buffettenpaleis te Akersloot. Nieuw! Alle avonden ook een gratis verloting met leuke prijzen. Komend seizoen Samen Eten in het Trefpunt op 15 okto ber, 17 december, 18 februari en 15 april. Het menu voor 15 okto ber: stokbrood met kruidenboter, lekkerbekjes met gebakken kriel, remouladesaus, worteltjes, dop erwten en salade. En een yoghurt- toetje. Prijs 14,- per persoon. Reserveren gewenst: 072-5331297 of bij de receptie in het Trefpunt. Dan zondag 17 oktober van 13.30 tot 16.30 uur naar het zon dagmiddagcafé in het Trefpunt om te klaverjassen, biljarten, bridgen te leren, sjoelen, rummyeubben, gra tis internetten enzovoorts. Let op: de natuurfilm gaat om technische redenen niet door. Entree 2 ,- Wie voor kortere of langere tijd zelf geen boodschappen meer kan doen, kan tegen een kleine ver goeding gebruik gaan maken van onze BoodschappenService, die komende tijd zal worden vernieuwd en uitgebreid. Als u gebruik wilt maken van de dienst kunt u contact met ons opnemen, Wij zullen u dan informeren over de mogelijkheden. Ook als u interesse heeft om voor een bepaalde periode, als vrijwilli ger, de boodschappen voor iemand te doen kunt u zich bij ons aanmel den. Zondag 31 oktober om 14.00 uur treedt in Trefpunt Rene Steens op. Westfriese humor middels conferen ces in de stijl van Kees Stet. Deze gezellige middag is 'aangekleed' met een kleine hightea. Entree 8,50. Reserveren gewenst.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7