Heiloocontact Geld voor jeugdactiviteiten Meer informatie? Bel! Voorinformatie: advertenties@uitkijkpost.nl of bel 072-5330175 Evenementen Welzijn Sport en recreatie Verleende collectevergunning Om uw vereniging de gelegenheid te geven zich te presenteren via het weekblad Uitkijkpost bestaat natuurlijk de mogelijkheid om redactionele stukjes in te sturen. Deze artikelen zijn echter gebonden aan een maximaal aantal woorden en plaatsing ervan is afhankelijk van verschillende factoren, ons te bepalen moment in de Uitkijkpost extra onder de aandacht brengen. Daarom hebben wij gemeend de verenigingen de gelegenheid te geven om een royaler artikel te plaatsen. Hierbij kan de vereniging van meerdere kanten worden belicht. Kortom: u kunt uw vereniging tegen een zeer gereduceerd tarief op een door 13 OKTOBER 2010 UITKIJKPOST nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur De burgemeester van Heiloo heeft ontheffing verleend aan de Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo tot verlen ging van het sluitingsuur van 00.00 tot 03.00 uur in de nacht van zater dag 16 op zondag 17 oktober in het Bruno-gebouw aan de Pastoor van Muijenweg 12 ter viering van het dans feest Heilectroo (verzending 7 oktober 2010). Bezwaar Als u het niet eens bent met boven staande ontheffing, dan kunt u hier tegen binnen zes weken na de dag, waarop deze is verzonden, een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij de Burgemeester van Heiloo, Potbus 1 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort van de afdeling Bestuursondersteuning, telefoonnummer 535 66 57. Geen verlof buiten de schoolvakanties Ouders mogen hun kinderen niet thuis houden buiten de schoolvakanties. Wanneer de directeur en/of de ouders zich niet houden aan de leerplichtwet is dit strafbaar. Als ouders zonder toe stemming toch met hun kinderen op vakantie gaan, is de schooldirecteur verplicht om dit door te geven aan de leerplichtambtenaar van de gemeente Heiloo. De melding leidt tot een waar schuwing en eventueel een proces verbaal. Uitzondering Er is één uitzondering aangegeven in de leerplichtwet. Alleen wanneer het door de specifieke aard van beroep van één van de ouders niet mogelijk is om tijdens de schoolvakanties een gezinsvakantie van twee weken te heb ben. Er wordt geen verlof toegekend vanwege organisatorische problemen in een bedrijf van een ouder. De schooldirecteur kan eenmaal per schooljaar, voor ten hoogste tien schooldagen, toestemming geven voor extra vakantie. Als de directeur eenmaal vakantieverlof heeft toegekend, dan vervalt automatisch het recht op een tweede aanvraag voor vakantieverlof. De extra verlofdagen mogen niet in de eerste twee weken van het schooljaar vallen. Vakantieverlof voor meer dan tien dagen wordt niet toegestaan. Een aanvraag hiervoor moeten ouders zes tot acht weken van tevoren indie nen bij de directeur, met hierbij een werkgeversverklaring waaruit de spe cifieke aard van beroep blijkt. Het for mulier voor een verlofaanvraag kunt u bij de directeur van de school krijgen. Raadpleeg voor de termijnen van de aanvraag de schoolgids van uw school. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. Krol, leer plichtambtenaar, telefoonnummer 072 535 66 83. Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl Wilt u een straatvoetbaltoernooi voor de buurt organiseren? Is het plein in uw wijk de locatie om een theaterfestival te organiseren? Als u geen geld heeft voor dit soort ideeën kunt u hiervoor subsidie aanvragen bij de gemeente. Kinderen en jongeren kunnen zelf ook een aanvraag voor subsidie doen. Of en hoeveel geld de gemeente voor de activiteit heeft, is afhankelijk van een aantal dingen zoals de betekenis voor de buurt en de samenwerking van de jongeren en de volwassenen bij de activiteit. Meer activiteiten voor kinderen en jongeren Veel kinderen en jongeren willen graag meer activiteiten in hun eigen straat of buurt. De gemeente heeft daarom twee budgetten met geld beschikbaar gesteld. Het ene budget is bedoeld voor culturele activiteiten, de andere voor sportactiviteiten. Meer informatie Meer informatie over de subsidieregelingen kunt u vinden op www.heiloo. nl. U kunt ook contact opnemen met mevrouw P. Valentijn, telefoonnum mer 072 535 66 87 of info@heiloo.nl, t.a.v. P. Valentijn. Door burgemeester en wethou ders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Nationaal MS Fonds in de periode van 22 tot en met 27 november 2010. De collectanten horen een legi timatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. www.heiloo.nl uw vereniging in spotlight

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 12