Boscrossers 'Beste van het Westen' Dikverdiende zege voor fris Limmen 1 André van der Ark koploper bij SV Oppositie Driemaal raak voor Dojo t Loo sport 21 SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Fietscross club sleept Piet Ende BMX sport bokaal weer overtuigend binnen Trias altleet start winterseizoen sterk Hij laat topspelers Smit en Bouma achter zich De oudste leden deden ook deze week van zich spreken Timardi won in zeer overtuigende stijl van Aart van de Brink Double Stars Pupillen 2 zijn kampioen! Fietscrosser Vincenzo Smit (nummer 118) werd afgelopen zondag kampioen in zijn klasse, Boys 12, tijdens de laatste wedstrijd van de BMX West Competitie. Aangeleverde foto HEILOO - Op een schitterende zonnige nazomerdag vond zon dag 10 oktober in Schagen de laatste wedstrijd van de BMX West Competitie plaats. Het stralende weer zorgde voor een gezellige sfeer en alle BMX-ers hebben deze dag het uiterste gege ven om zo de laatste en soms erg belangrijke punten binnen te halen. Tijdens deze laatste wedstrijd werd met voorsprong Vincenzo Smit kampioen. Verder werden Mart de Vries (Cruiser 16-), Robin van der Kolk Boys (Boys 17+), Barry Molenaar (Cruiser 30-39 Bert Volkers (Cruiser 40+) afdelingskam pioen 2010. Deze rijders mogen zich zelf nu BMX kampioen afdeling West noemen. Ook als club doet de Boscrossers het altijd goed tijdens de BMX West competitie, net als in voorgaande jaren sleepten de Boscrossers afge lopen zondag weer overtuigend Piet Ende BMX sport bokaal 2010 binnen. Het winnen van de bokaal betekent dat De Boscrossers als club in de regio West Nederland zich als 'Beste van het Westen' mag beschouwen. De afdeling West bestaat uit elf verenigingen welke actief aan deze competitie mee strijden. Tijdens elke BMX West Competitie wedstrijd (negen stuks) worden de vijf beste resultaten van de individuele clubrijders van iedere vereniging in de eigenklasse (20 inch) en cruiser klasse (24 inch) bij elkaar opgeteld, en aan het einde van het seizoen is dan de vereniging met de meeste punten kampioen. Kijk ook op www.boscrossers.nl. LIMMEN - De voetballers van Limmen 1 hebben zich zon dagmiddag van hun beste kant laten zien. Het talrijk opgekomen publiek kreeg op sportpark Dampegheest negentig minuten lang een wed strijd voorgeschoteld die meer dan de moeite waard was en dat was vooral de verdienste van de for matie van Jos van Veelen. Limmen speelde gedreven en was zich zeer goed bewust van het belang van de krachtmeting met Fortuna Wormerveer. Op de 5-1 zege was helemaal niets af te dingen. Na de eerste speldenprikjes van Fortuna nam Limmen het initia tief over en dat resulteerde in de twaalfde minuut in de openingstref fer. Jeroen Veldt vond Rens Min die op zijn beurt Jim Ruiter op de rand van het strafschopgebied in stelling bracht. Dat er met de schotkracht van onze blonde middenvelder niets mis is, bemerkte de doelman van Fortuna net iets te laat: 1-0. De Limmen-aanhang kon na een half uur de tweede Limmen-treffer beju belen. René Krom onderstreepte zijn vlekkeloze wedstrijd met een rake kopbal na een goedgemikte hoekschop van Rik Seignette: 2-0. Toen de ploeg uit Wormerveer hal verwege de tweede helft terugkwam tot 2-1, leek Limmen een spannen de slotfase tegemoet te gaan, maar Limmen hervond zich snel. Invaller Guido Meijer vond na een knappe individuele actie Jeroen Veldt die met zijn linkervoet Limmen in vei lige haven loodste: 3-1. Het was de aanzet tot een galavoorstelling van Limmen dat in het laatste kwartier Fortuna tot wanhoop dreef. Paul Zeeman, koud dertig seconden in het veld, smaakte het genoegen om in de 74ste minuut met een prachtig afgemeten lob de Fortuna- doelman te passeren (4-1), waarna ook Gido Meijer zijn invalbeurt met een doepunt kon opfleuren. Met zijn vernietigende uithaal kreeg ook hij de handen van het Limmen publiek op elkaar: 5-1. Een afge tekende zege, die perspectieven biedt voor de altijd beladen derby tegen Meervogels. Beide ploegen ontmoeten elkaar zondag op het Akerslootse sportpark Cloppenburg. De aftrap is om 14.00 uur. HEILOO - Quinten Zwaga van Trias is het seizoen sterk begon nen door in Castrieum een veldloop over vier kilometer op overtuigende wijze te winnen. Met zijn winnende tijd bleef Quinten niet ver verwijderd van het pareoursreeord. Clubgenoot Edward Appelman eindigde als derde. Roanne Bruin deed voor het eerst mee bij de dames en deed dat heel goed door als tweede te eindigen. Ook bij de meisjes was er zilver, voor Lenneke Beeldman. Samen met Roanne Bruin en Lenneke Stam is zij per 1 oktober toegetreden tot het RTA team van Trias. Eileen Groenland liep bij de dames sterk op de 10,5 kilometer. SCHAKEN HEILOO - In de interne compe titie van schaakclub Oppositie voert André van der Ark, na vier ronden, de ranglijst aan. Hij laat voorlopig de topspelers Simon Smit en Albert Bouma achter zich. Duidelijk is dat hij zich in enkele jaren heeft ontwikkeld tot een spe ler van formaat. Deze week won hij van de geroutineerde Bob Bosnia. Joop Kerst speelde na jaren van afwezigheid weer zijn eerste partij en won. Van hem verwacht de club in de nabije toekomst weer grootse daden. Timardi Verhoeff was zo verguld met de prijzen die ze vori ge week mocht ontvangen, dat ze rondging met koekjes bij de koffie. Die rol bracht haar in geen enkel opzicht uit haar evenwicht: ze won in een zeer overtuigende stijl van Aart van de Brink. De oudste leden deden ook deze week van zich spreken. Harry de Jager versloeg Wim Blom en Arie Roozing bleek te sterk voor Eric Huffnagel. De laatste kon als excuus aanvoeren dat hij tegelijkertijd wedstrijdleider was bij de bonds wedstrijd tegen de Waagtoren. Die wedstrijd van het eerste achttal van Oppositie tegen een team van de Waagtoren uit Alkmaar eindigde wat teleurstellend in een gelijkspel. Nadat de Kees Jongkind, Herman Limmen en Paul Vonk hun partijen hadden gewonnen en de stand van 3-0 was bereikt, leek de overwin ning een kwestie van tijd. Op de overige vijf borden leek er immers geen vuiltje aan de lucht. Dat liep helaas anders af. Laat in de avond haalden Albert Bouma en Bouke Woudstra nog wel beide een remise binnen, maar daar bleef het bij. Tot verbazing van de omstan ders, en wellicht ook van de strij ders zelf, gaven de drie overige Oppositiespelers houdbare en zelfs goede stellingen uit handen. Die vrijgevigheid paste misschien wel bij een goed gastheerschap, maar leidde tot een eindstand die alleen door de heren van de Waagtoren met stil gejuich werd begroet. Het was kennelijk nog even wennen in deze eerste ronde. HEILOO - Aartsrivaal Alcmaria werd in de laatste wedstrij den afgetroefd door een steeds sterker geworden Double Stars Pupillen 2 team, dat na de zomerstop geen wedstrijd meer uit handen heeft gegeven. En daarmee heeft Double Stars Heiloo haar visitekaartje in de jeugd afgegeven want eerder al werden ook de Pupillen 1 kampioen in hun klasse. De H van Heiloo staat voor Honkbalkampioenen! Foto: Bovenste rij: Mark (teamcoör dinator), Egon (trainer/coach), Sander (assistent trainer/coach), middelste rij: Jamahl, Mees, Vincent, Joppe, Beytullah, Andrew, Stan, Roy. Voorste rij: Bram (Pupillen 1), Dani, Jesse, Niels, Stephan (teamhulp). Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 19