Hot and Spicy Challenge sponsordag succesvol Tweede ronde interne competitie SV Vredeburg Zeevogels verlaat als winnaar het veld Open Lessen bij gymnastiekvereniging SPORT 21 Het goed bezochte evenement bracht 5000,-op Levering schaakt te lichtzinnig tegen Termes Ceremoniemeester Beers steeg boven zichzelf uit tijdens de veiling Koppeltoernooi het Oosthonk Sewints Dahi beslist het duel met René Voorwalt in haar voordeel UITSLAGEN De withemden wonnen de laatste drie wedstrijden Trampolinestpringen, streetdance of Zumba bij GTH Driemaal raak voor Dojo t Loo UITKIJKPOST 13 OKTOBER 2010 Het was gezellig druk in de loods aan de Westerweg en de bezoe kers genoten zichtbaar van alles wat er te beleven viel. Eigen foto HEILOO - Zondag 3 oktober bracht de grote Hot Spicy Challenge sponsordag 5000,- op ten bate van haar goede doelen. Het was gezellig druk in de Loods aan de Westerweg en de bezoekers genoten zichtbaar van alles wat er te beleven viel. De goede doelen Freedom Through Education in India en Stichting Veldwerk in Nepal spra ken bij de vele sponsors, familiele den, vrienden, buren en toevallige bezoekers goed tot de verbeelding. De middag werd op ludieke wijze aan elkaar gepraat door ceremo niemeester Karei Beers, die vooral tijdens de veiling boven zichzelf uit steeg. De prijzen werden door hem vakkundig omhoog gepraat, met aan de telefoon een onbekende bie- VOETBAL EGMOND - Zeevogels blijft uit stekende resultaten behalen deze competitie. De withemden wonnen de laatste drie wed strijden op rij. Hoewel het spel niet altijd oogstrelend is, blijkt het wel heel effectief te zijn. Twee doelpunten in een tijdsbe stek van vijf minuten waren vol doende voor een zege op JVC. In de eerste helft kreeg de ploeg van trainer Ernst Ranzijn de beste kan sen. Jorrit Groot (2x) en Dennis de Waard (2x) wisten de bal niet, aan de goede kant van de palen, in de touwen te jagen. Na dertig minuten spelen kwam JVC op voorsprong. De bal viel, na een half afgeslagen aanval, voor de voeten van een JVC speler die goed uithaalde. Zeevogels doelman Rick Klijbroek was kansloos; 1-0. Na de rust begon de thuisclub voortvarend, maar keek het tien minuten later wel tegen een achterstand aan. De steekbal van Jorrit Groot viel per fect in de loop van Dennis de Waard die op zijn beurt de bal panklaar bezorgde bij Arno Tromp. Tromp hoefde slechts tegen de bal aan te lopen; 1-1. In de eerste de beste aanval die volgde voor de Hoevers was het weer raak. Een fraaie aan val over links leek niet het gewenste resultaat te krijgen. Ward Stoop dacht daar anders over en raakte de afvallende bal zo dat deze met der. Lot Mol en de Hot and Spicy Girls zorgden geholpen door kok Frank voor heerlijk Indiaas eten. Verder was er een Zumba optreden van drie geweldige danseressen, meerdere Royal Enfield motoren, vakkundig barpersoneel en met de muziek van Lennaert werd het een geweldige dag. De rijders van de Challenge willen iedereen bedanken voor dit succes. Wilt u meer weten over het initiatief dan kunt u kijken op hotandspicychallenge.com. Hier staan meer details en natuurlijk de foto's van dit geslaagde evenement. een curve onder de lat viel; 1-2. JVC ging meer risico nemen en Zeevogels kreeg enkele mogelijk heden om de score uit te bouwen. Omdat de bezoekers de genadeklap maar niet uitdeelden, mochten de gastheren blijven hopen. In de slot fase wist Zeevogels de bal slecht in de ploeg te houden. Hierdoor kon JVC de druk flink opvoeren. In de extra tijd kwam er nog een leven grote kans voor de thuisclub. Een vrije trap viel hoog bij de tweede paal. Met kunst en vliegwerk werd de bal uit het Zeevogels doel gehou den. Na het laatste fluitsignaal van de scheidsrechter kon men de vier de overwinning vieren. HEILOO - Oktober is de beste maand om een dart koppeltoernooi te spelen. Wilt u weten waarom, kom dan zondag naar het Oosthonk aan de Oostkanter in Heiloo, dan kunt u dat ervaren. Om 12.00 uur gaat de deur open en wordt er een uurtje gegooid. Heeft u geen maat? Geen nood, er zijn er vast nog wel een paar en wie weet wordt u aan een winner gekoppeld en valt u zelf ook eens in de prijzen. Dus wilt u gezellig een middagje darten, kom dan naar het koppeltoernooi. Inschrijfgeld vijf euro per persoon en verrassende prijzen. SCHAKEN LIMMEN - Vrijdag 8 oktober speelde SV Vredeburg de twee de ronde van de interne com petitie. Jeugdkampioen Ozair Dahi maakt zijn debuut in de A-groep met een fraaie over winning op Jan Brantjes. Eerst won Dahi een loper en daarna rondde hij af met een onbe rispelijke mataanval. Harry Levering dacht het punt al binnen te hebben tegen Robert Termes. Met zijn dub bele toren op de open h-lijn was mat nog een kwestie van enkele zetten, maar Levering was te lichtzinnig, verspeelde materiaal en plots waren de rollen omgekeerd en was het Termes die de partij naar zich toe kon halen. Ronald van der Storm toonde zich de sterkste schaker van De Wieken door zijn buurman Cees Dinkla gedecideerd te verslaan. Na deze overwinning is Van der Storm de nieuwe koploper. In de top van de ranglijst waren er verder opvallend veel remises te aanschou wen: Harold Ebels wist zijn pluspi on tegen de gedreven Jan Borst niet te verzilveren. Ook Jos Admiraal en Niels Hageman hielden elkaar in evenwicht, evenals vader Ed en zoon Bob Stolp, die een wel erg gesloten stelling op het bord tover den. Ook Gijs Pouw en Piet van der TURNEN HEILOO - Al eens gedacht: ik wil wel meedoen aan trampo linespringen, streetdance of Zumba? Dat kan natuurlijk altijd, maar speciaal in de week voor de herfst vakantie, de week van 18 oktober, zijn er zogenaamde open lessen. Aan Heijdt gaven elkaar geen duimbreed toe met remise als gevolg. De remi se bij Bert Hollander en Dirk Aafjes was daarentegen niet erg logisch, gezien de stelling op het bord. Hollander beschikte over de aan- valslijnen en de stukken van Aafjes bevonden zich vrijwel allemaal in mineure positie op de onderste rij. Maar Hollander kon geen goed plan vinden en berustte in de deling van het punt. Paul de Ruijter zat glim mend aan de bar na zijn even fraaie als verrassende overwinning op Kees Aafjes. Mare Voorwalt kreeg tegen de sterke Dylan de Vries een klas sieke dubbele aanval op dame en toren voor zijn kiezen en moest zijn toren, en daarmee de partij, inleve ren. Marlies Sturk was te sterk voor Nico Pepping. In de B-groep beslis te Sewints Dahi het duel met René Voorwalt in haar voordeel en voert nu de ranglijst aan. Silke Ebels behaalde een mooie overwinning op Thijs van Vliet. alle lessen, met uitzondering van de trainingen van de selectie, kan wor den meegedaan. De open lessen zijn niet alleen voor de jeugduren maar ook voor de diverse vormen van damesconditie die Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo aanbiedt op maandag- dinsdag- en donderdag avond en op dinsdagochtend. Meer info op: www.gth-heiloo.nl. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de op 11 okto ber gespeelde wedstrijden zijn ais voigt: A-iijn: Dijkema - van Heivooort 61.25, 2. Siob - Jeisma 60.0, 3. Mooij 58.3,4. Kuyt 56.7; B-iijn: 1. Vecht - hr. Schouten 58.9, 2. Beerepoot - Daudey 54.2, 3. Sanders - Hekker 52.6,4. Eeitink 52.6; C-iijn 1. Staats - Rietbroek 68.2, 2. Keesen 64.6, 3. Doornbos - van Es 64.9,4. Visser - Boeihouwer 58.0. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - Uitslagen van 6 oktober: A-lijn: 1. Vecht - Bakker 64,06; 2. Dolmans - Kuijt 63,02. B-lijn: 1. Erkamp - Claus 65,10; 2. Weehuizen - van der Vlis 58,33. C-lijn: 1. Piet - Steur 63,19; 2. Blankendaal - Baten 52,78. Damclub Heiloo HEILOO - Uitslagen Ronde 5 gespeeld door Damclub Heiloo op 30 september: S. Droog-A. Stegeman 2-0, T. Heyne-S. Klerk 0-2, F. Schouten - A. Valkering 1-1, C. van Lieshout - W. Solleveld 2-0. Ronde 6: F. Schouten - W. Solleveld 2-0, A. Stegeman -A. Valkering 2-0, T. Heyne - C. van Lieshout 1-1. Heilooër Bridge Club HEILOO - Uitslagen van de dinsdagavond en donderdagavondcompetitie HBC: Dinsdag; A-lijn: Olgers - Weel 57,29; 2. Huting - Van der Steen 56,25; 3. Voskuil - Niele 53,13. B-lijn: 1. Rey 58,85; 2. Greijer - Hentzen 58,33; 3. Kramer - Meuleman 53,13. Donderdag: A-lijn: Leering - Turk 57,81; 2. Coebergh - Tiel 57,29; 3. Schreiber - V. d. Vlies. B-lijn: 1. Huting - Kemper 64,58; 2. de la Porte 63,75; 3- Van Os 60,42. C-lijn: 1. Rohn -Zuurbier 56,67. 2 en 3. Van Diest - de Vries en 3. Martini - de Waard 53,33. D-lijn: 1. Rey 59,03; 2. Evers - Lampe 57,64; 3. De Nijs 55,56. www.heilooerbridgeclub.nl. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - De uitslagen van 6 oktober A-lijn: 1. L. Eveleens - L. Santifort 58,75, 2. Turk 55,83, 3. A. Bakker - T. Oostermeijer 54,58,4. H. Koomen - S. Van Steen 51,67. B-Lijn: 1. P. Hogeslag - G. de Vries 59,58, 2. Eeitink 56,67, 3. Oei 56,25, 4. Admiraal 55,42. Schaakvereniging Oppositie HEILOO - Uitslagen van de gespeelde par tijen in ronde viervan de interne competi tie: 1. And ré van der Ark - Bob Bosma 1-0, 2. Johan van der Wal - Piet Manni 1/2-1/2, 3. Aart van den Brink - Timardi Verhoeff 0-1,4. Richard Sauer - Gerard Heeringa 1/2-1/2, 5. Matthijs Mühren - Fred Smith 1/2-1/2,6. Luca Gandossi - Mohammad Hotaki 1-0, 7. Wim Blom - Harry de Jager 0-1,8. Arie Roozing - Eric Huffnagel 1-0, 9. Jan Jonkheer - Folkert Smoor 1-0,10. Indriaas Booij - Joop Kerst 0-1. Afzwemmen Zwembad Loos HEILOO - Onderstaande kinderen hebben op zaterdag 25 september of woensdag 6 oktober namens Zwembad Loos afgezwommen in Zwembad de Witte Brug te Castricum. Diploma A: Aépril Ariëns, Mees van den Berg, Eline Bijlsma, Spike Boersen, Piet Bot, Wouter Craamer, Naut Dekker, David van Dorsten, Madou Duijvestein, Sam den Duik, Laurens Dulmers, Niels Hartjes, Chloë Henselmans, Lisa den Herder, Kobus Hink, Jits van Kessel, Maud Lambriks, Siley, Mamakheel, Latisha di Mattia, Sara Rupert, Kjeld Tervoort, Bram van der Vegt, Siem van der Vlies, Hidde van Willigen, Gaby Yavus. Diploma B: Brim Adrichem, Puk Barnhoorn, Coen Blommendaal, Annemijn de Boer, Jasper Dekker, Matthijs Dekker, Mats Genet, Nienke Heemskerk, Thijs Hopman, Nienke Jonker, Welmoed Kalverdijk, Lieke Koster, Brett Kramer, Marleen Kruize, Hanna Kuiper, Feline Laban, Sander Laméris, Stan Oigers, Sam van der Peet, Sam Prinse, Ezra Sander, Iris Staartjes, Catalynn Tegel, Per Tegel, Jasmijn van Uitert, Sofie Verkuijl, Moa de Waard, Kaj Wingelaar. Diploma C: Ronja Bloot, Amelia Buur, Roos Henriet, Sofie Neer. Red jezelf brevet: Job Engels Thomas Dunselman, Roos Zwart, Jaap Kuit, Jente Tegel, Paolo van Malsen, Nailah Borsato, Maureen Drost, Joeri Oud, Roy Glorie, Max Dobber, Max Morsch, Simon Brokx, Samuel Borsato, Enhtulga Gantumur. HEILOO - Het was een goed weekend voor de judoka's van Dojo 't Loo. Onder aanvoering van coach Kars Zoon won het jeugdteam alle drie de wedstrijden in de tweede ronde van de Westfriese competitie. Onder grote publieke belangstelling werd in de dojo aan de Bergeonstraat eerst met 14-4 gewonnen van het team van Dung Hong uit Den Helder. Daarna volgde een span nende strijd tegen Randers de Geus uit Broek op Langedijk. Met 10-8 wisten de Heilooërs deze pot uiteindelijk binnen te slepen. Tot slot werd het opgenomen tegen Kodokan uit Purmerend. Dojo 't Loo kwam snel met 0-6 achter, maar werd toen wak ker en won uiteindelijk met 12-6. In de tussenstand in Dojo 't Loo met vijf gewonnen wedstrijden uit zes de lijstaanvoerder. Op de foto het jeugdteam van Dojo 't Loo. Foto: Menno Lesterhuis

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21