Cabaretier Rop Janze opent Nederland Leest Lezingen 'rond de Waterput' Fotoclub HAF gaat op de moderne toer H E I L O O 3 Bruisende modeshow in t Loo Literaire voorstelling met cabaret uit eigen provincie Thijs werd 10 jaar op io-io-io! UITKIJKPOST 13 OKTOBER 2010 Een foto van een van de HAF-leden: Draverij in Egmond, Foto: Renno de Jong Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - De samenwerkende kerken van Heiloo, Akersloot, Limmen en de Egmonden hou den een gespreksgroep van 30 tot 45 jaar. Iedereen die ongeveer tussen de 30 en 45 jaar is wordt door ds. H. Ruitenbeek uitgenodigd om op een drietal avonden met generatiege noten van gedachten te wisselen. Deze luister- en gespreksgroep zou je kunnen zien als een soort opfris cursus voor jezelf. Over wat je hebt meegekregen aan geloof en hoe je daar nu tegen aan kijkt. De gesprek ken worden op gang geholpen door het luisteren naar liedjes van Stef Bos van zijn cd 'In een ander licht'. Graag van te voren even aanmelden op tel. 072-8885550 of kooien- ruit@ziggo.nl. Op donderdagavond 21 oktober, 4 en 18 november in de kapel van de Ter Coulsterkerk. De kosten zijn per persoon 3,-, per bijeenkomst. HEILOO - Thijs Dekker uit Heiloo vierde afgelopen zondag deze bijzondere verjaardag. Voor deze speciale gelegenheid kwam zijn oom Mike uit Spanje over, die ook op 10 oktober jarig is, maar natuurlijk geen 10 werd! Thijs is een enorme voetballiefhebber, volgt alle wedstrijden op televisie, en kan zelf ook een aardig balletje trappen. Zijn mooiste cadeaus waren dan ook een Ajax voetbal met handtekeningen van diverse spelers en een badhand doek van FC Barcelona. Aangeleverde foto HEILOO - Cabaretier Rop Janze (uit Bovenkarspel) is op don derdagavond 21 oktober te gast in Bibliotheek Heiloo. Hij opent dan de campagne Nederland Leest met zijn speciaal voor deze gelegenheid geschreven voorstelling. In zijn voorstelling Heel Nederland leest De Grote Zaal behandelt cabaretier Rop Janze (onder andere Poëzie Jukebox, voorheen Comedytrain) de grote thema's uit het boek: eenzaam heid en ouderdom. Ook subthe ma's komen aan bod, zoals ouder worden en jong willen blijven, de De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiioo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeiing is te bereiken via 072-5330175 of per e-maii: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (exci. BTW). Bij adverteren op contractbasis geiden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en moge lijkheden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tei. 072-5351072 of per e-maii: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat gevai mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de baiie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de baiie van de Uitkijkpost op komen haien. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiioo, tei. 072-5330175, fax 072-5335644, e-maii: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.ni Postadres: postbus 68,1850 AB Heiioo. ouder-kind relatie, afhankelijkheid en trots, oma's en kunstgebitten. Bovendien laat hij u kennis maken met de mysterieuze, eigenzinnige schrijfster en vertaalster Jaeoba van Velde. Heel Nederland leest De Grote Zaal is een afwisselend programma met poëzie, verhalen, conferences, personages, interac tie en liedjes. Vol herkenning en verras sing, ontroering en humor. Deze avond begint om 20.00 uur. Toegangskaarten zijn verkrijgbaar voor 5,- (niet bibliotheekleden: 7,50) bij de klantenservice van Bibliotheek Heiioo. Reserveren kan ook telefonisch via 072-5330670 en via www. bibliotheekheiloo.nl. Alle bezoe kers van deze avond ontvangen het boek De Grote Zaal van Jaeoba van Velde. Overige leden van Bibliotheek Heiioo (vanaf 18 jaar) kunnen dit boek vanaf vrijdag 22 oktober, 10.00 uur afhalen in de bibliotheek. HEILOO - Speciaal voor haar vaste klanten hield winkelhof 't Loo woendag 6 oktober een speciale koopavond. 'VIP Night of Fashion, Beauty Weiness' was dé gelegenheid om te zien wat het najaar voor de modebewuste vrouw in petto heeft. De vele bezoekers genoten van spectaculaire modeshows van de mode zaken van 't Loo, ondersteund door de muziek van Lady Lago en ladyspeaker Diana Felix. Naast de shows werden leuke demon straties en presentaties gegeven en kon men genieten van proe- verijen van gerechten en wijn. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Het fotoseizoen 2010 - 2011 is in september van start gegaan met de jaarlijkse leden vergadering. De goede opkomst van de leden wijst op een grote betrokkenheid bij de bestuurlijke gang van zaken. Tijdens de vergadering kwamen onder meer de begroting en het nieuwe programma voor het zojuist begonnen verenigingsjaar aan de orde. In dat programma staan heel wat interessante punten vermeld zoals een herfstelubtoeht naar het (verlaten, maar zeer fotogenieke) NDSM-terrein in Amsterdam-Noord, een workshopavond, waarbij vooral de nieuw aangeschafte apparatuur zal worden ingewijd, een optreden van een bekend gastspreker, een presentatie van foto's gemaakt door leden van Fotoclub Uitgeest en een voorjaarselubtoeht naar een nog nader te bepalen plaats. Dit alles buiten de gebruikelijke twee wekelijkse fotobespreekavonden waarop allerlei fotomateriaal van de leden van de HAF-leden zelf de revue passeert. Dit jaar staan daar een aantal zogeheten 'beameravonden' tus sen. Een beamer is een moderne (digitale) versie van de aloude dia projector zodat voortaan ook foto's van de leden op groot formaat kun nen worden vertoond en bespro ken. De beamer met bijbehorende materialen als een projectiescherm en een laptop-computer zijn de cadeaus die de fotoclub heeft over gehouden aan zijn in 2010 bereikte vijftigste jubileumjaar. Het waren de belangrijkste attributen die de HAF nog op haar verlanglijstje had staan, maar zich wegens het gebrek aan voldoende geldmiddelen niet eerder kon veroorloven. Dankzij de royale giften van een tweetal instellingen (het Prins Bernhard Cultuur Fonds en het Coöperatiefonds van de Rabobank Noord-Kennemerland) alsmede van een internationaal bedrijf in eleetronisehe apparatuur kan de HAF zich voortaan meten aan andere fotoclubs die haar daarin zijn voorgegaan en kan zij presen taties verzorgen die (beter) passen in het huidige digitale tijdperk. De op 5 oktober eerste ingebruikname bleek een succes. Op die avond werden vele tientallen foto's ver toond gemaakt tijdens de fotoclub- tochten die in het afgelopen sei zoen werden gehouden.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3