Afvallen en toch wat lekkers bij de koffie? Hunkemöller opent nieuwe zaak in 't Loo PCC leerlingen fietsen tegen kanker H E I L O O Rectificatie Tafelverhuur rommelmarkt Trefpunt Geslaagd Samen Eten in Trefpunt Zondagmiddagcafé BoodschappenService Flower Power Dromen uitleg Westfries Cabaret Buurtbus naar Trefpunt Herfstvakantie Vrijwilligers Informatie Punt Dag van de Mantelzorg Broemmcursus Deskundigheids bevordering Maatschappelijk Stages Viering van Dag van de Ouderen UITKIJKPOST 13 OKTOBER 2010 HEILOO - Deze week is het eindbedrag bekend gemaakt van Fietsen tegen kanker, Alp d'Huzes 2010: ruim 12 miljoen! Ook dit jaar heeft het PCC Oosterhout hier weer aan mee gedaan met elf leerlingen en begeleiders op 3 juni. Voor deze leerlingen was dit naast een maatschappelijke stage een fantastische levenserva ring. Hiervoor hebben ze maan den lang getraind in de kop van Noord Holland en op spinning bikes. Wat begon met een rondje Alkmaardermeer en zadelpijn, eindigde met 160 kilometer in de ronde van Noord Holland met veel plezier. Deze beklimmingen waren voor de thuisblijvers te vol gen via de webcam op de site van Alp d'Huzes. Op deze zonnige dag met vele vrijwilligers en gezellige muziek heeft de groep ruim 20.000 euro bij elkaar gefietst, een grote prestatie! In het artikel over de verwendag voor de ouderen in verzorgings huizen Overkerck en De Loet, is abusievelijk de Stichting Vrienden van Ouderenwerk genoemd. Dit moet zijn de Vrienden van De Loet en Overkerck; zij hebben de verwendag financieel mogelijk gemaakt. HEILOO - Zaterdag 6 november van 10.00 tot 13.00 uur houdt het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo een gezellige rom melmarkt. Wilt u een tafel reser veren om uw spullen te verkopen, dan kunt u contact opnemen met tel 072-5331297. De afmeting van de tafel is 80 x 160 en kost 7,-. Slechts één tafel per persoon en op is op (geen handelaren). HEILOO - Plaatsgenoot Arjan Barendse (23 jaar) heeft op 7 oktober jl. zijn bachelor diploma voor Politieke Theorie en Politiek Gedrag ontvangen aan de Universiteit van Amsterdam. HEILOO - Op woensdag 6 oktober was afslankkliniek Hippro aanwezig met een stand bij Heiloo's speciale VIP-night in winkelcentrum 't Loo. Bij de stand van Afslankkliniek Hippro kon je informeren wat het geheim is van vijf tot tien kilo per maand afvallen en toch wat lekkers bij de koffie. Onmogelijk? Het kan echt! Er zijn cadeaucheques uitgedeeld ter waarde van een gratis consult. 'Velen wilden graag ons geheim weten en aan de slag gaan met het Hippro-dieet. Wij wensen deze nieuwe starters natuur lijk heel veel succes! Wegens succes hebben we besloten de cadeaubon actie voor een gratis consult te verlengen tot 31 oktober. Stop met twijfe len en meld je aan voor een informatief gesprek of help die ene vriend of vriendin om de stap naar een gezond gewicht te nemen.Voor meer infor matie: info@hippro.nl of tel. 0228-724628. HEILOO - Op dinsdag 5 oktober opende lingerieketen Hunkemöller haar nieuwste vestiging in Winkelhof 't Loo. De winkel is voorzien van een indrukwekkend nieuw interieur. De nieuwe winkel is in 't Loo, naast de ingang bij de Witte Kerk. Om Heiloo op een vriendelijke manier kennis te laten maken met Hunkemöller is tot 17 oktober de derde BH gratis. Foto: Ricardo Marcker De trotse leerlingen van het PCC fietsen maar liefst 20.000 euro bij elkaar tegen kanker. Aangeleverde foto HEILOO - De samenwerkende Bonden van Ouderen, ANBO en KBO-Heiloo hebben afgelopen zaterdag een bijeenkomst gehou den in het kader van de viering van de Dag van de Ouderen. Om 10.00 uur hadden zich zo'n vijftig mensen verzameld in het Trefpunt in Heiloo, waarvan de meesten tot de doelgroep hoor den. Het onderwerp was acupunctuur.Nadat de voorzitter van de ANBO het openingswoord had uitgesproken, gaf de heer Nars Gottmer, zelf werkzaam als acupuncturist, een boeiende lezing over acupunctuur. Aangeleverde foto STICHTING WELZIJN HEILOO Trefpunt Abraham du Bois-hof 2 Heiloo tel. 072-5331297 www.welzijnheiloo.nl stichting@welzijnheiloo.nl Vrijdag 15 oktober om 18.00 kunt u weer heerlijk dineren in het Trefpunt. Een nieuw seizoen van Samen Eten in het Trefpunt voor u geserveerd door een enthousi ast groepje vrijwilligers dat u een heerlijke maaltijd voorzet. Nieuw! Gratis verloting met leuke prij zen. Prijs 14,- per persoon. Reserveren gewenst via tel. 072- 5331297 of bij de receptie in het Trefpunt. Zondag 17 oktober van 13.30 tot 16.30 uur Zondagmiddagcafé in het Trefpunt. Entree 2 ,- Wie zelf geen boodschappen meer kan doen, kan gebruik maken van onze BoodschappenService. Ook als u interesse heeft om voor een bepaalde periode, als vrijwilli ger, de boodschappen voor iemand te doen kunt u zich bij ons aanmel den. Woensdag 20 oktober van 13.00 tot 16.00 uur workshop kerstkaar ten maken. U maakt met knippen, snijden en lijmen prachtige bloe men. 16,50 voor een les inclu sief materiaal. Woensdag 20 oktober van 09.30 tot 11.30 uur cursus beelden en symbolen begrijpen uit dromen. Kosten: 55,- voor vijf lessen. Zondag 31 oktober om 14.00 uur treedt in Trefpunt Rene Steens op. Westfriese humor middels conferences in de stijl van Kees Stet. Deze gezellige middag is 'aangekleed' met een kleine high- tea. Entree 8,50. Reserveren gewenst. Naar een activiteit in het Trefpunt met de buurtbus? Overdag op werkdagen stopt de buurtbus voor het Trefpunt. Maar ook voor vervoer naar Samen Eten in het Trefpunt, en voor de Zondagmiddagactiviteiten kunt u gebruik maken van de buurtbus. Wel voor vrijdag 12.00 uur reser veren. Woensdag 27 oktober van 10.00 tot 11.30 uur. Opa's en oma's opgelet: samen met de kleinkinde ren in de herfstvakantie een span nende en vrolijke ochtend bele ven in het Trefpunt? Speel samen onder leiding van Marlise Mantel een bekend sprookje na. 4,- per volwassene met één kind (vanaf 4 jaar). Elk volgend kind 1,-. Voor de inrichting van het VrijwilligersInformatiePunt in de Openbare Bibliotheek heeft de Stichting Welzijn Heiloo van de Piusstiehting 4.500 en van de gemeente Heiloo 5.000 ont vangen. Ook voor maatschap pelijke stages kunt je bij het Vrijwilligersinformatiepunt terecht. Woensdag 10 november is de Dag van de Mantelzorg. Door het hele land worden op deze dag acti viteiten georganiseerd om man- telzorgers in het zonnetje te zet ten. Het gemeentebestuur wil op deze dag mantelzorgers uit Heiloo bedanken voor hun inzet met een kleine attentie. U kunt aan de gemeente doorgeven wie dat kun nen zijn. Mantelzorg is de zorg voor chronisch zieken, gehandi capten en hulpbehoevenden door naasten: familieleden, vrienden, kennissen en buren. Kenmerkend is de bestaande persoonlijke band tussen de mantelzorger en zijn of haar naaste. Daarnaast gaat het om langdurige zorg die onbetaald is. Vrijdag 19 november van 09.00 tot 14.00 uur wordt een Rijvaardigheidstest voor 50-plus- sers in Sportcentrum Vennewater georganiseerd, in samenwerking met Veilig Verkeer Nederland afde ling Heiloo. Deze test bestaat uit een theorieles, een ogen- oren-, en reactietest. De rijvaardigheidstest wordt door een instructeur afgeno men in uw eigen auto. De uitkomst van de test heeft geen gevolgen voor behoud van het rijbewijs en kost 15,-. Met een subsidie uit het Vrijwilligersbeleid van de gemeente Heiloo organiseert Graag Gedaan voor haar vrijwilligers een bijeen komst over veiligheid. Woon je in Heiloo en ben je op zoek naar een maatschappelijke stage? Ga dan naar het Vrijwilligers InformatiePunt in de Openbare Bibliotheek. @hippro met een gezond gewicht Neue Sdt&tetafcupunkntr YNSA

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 7