m Heiloo contact Stembureaulid, iets voor u? HEILOO GEMEENTE Openingstijden Burgerzaken Welstandcommissie Werk in omgeving nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Dakkapel, serre, uitrit, carport? Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 20 OKTOBER 2010 De gemeente is op zoek naar enthousiaste mensen, die zitting willen nemen in een stembureau in Heiloo. De eerstvolgende geplande verkiezingen zijn op woensdag 2 maart volgend jaar. Dit zijn de verkiezingen voor de Provinciale Staten. Bent u minimaal 18 jaar en vindt u het leuk om met mensen om te gaan? Heeft u administratieve vaardigheden en bent u op woensdag 2 maart de hele dag beschikbaar? En bent u bereid om bij de instructieavond aanwezig te zijn? Dan zijn wij op zoek naar u. Aanmelden Als u interesse heeft om zitting te nemen in een van de tien gemeentelijke stembureaus, dan kunt u dit aangeven met het aanmeldformulier op www.heiloo.nl. U kunt het formulier ook ophalen bij de informatiebalie in het gemeentehuis. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer 072 535 66 66. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 25 oktober. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op internet gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrij dagmiddag 22 oktober op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en advies commissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 25 oktober tussen 8.00 en 12.30 uur in het gemeentehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de recep tie. Er is een aparte agenda voor de bouwaanvragen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnum mer 072 535 66 66. Aanleg spitsstroken A9 Tussen Alkmaar en Uitgeest staan dagelijks files. In de ochtendspits naar het zuiden, in de avondspits naar het noorden. De files worden veroorzaakt doordat de wegcapaciteit onvoldoende is. Om de doorstroming te bevorderen gaat Rijkswaterstaat op de A9 tussen Alkmaar en Uitgeest in beide richtin gen een spitsstrook aanleggen. Een spitsstrook is een vluchtstrook die op drukke tijden (met name in de spits) dienst doet als tijdelijke extra rijstrook. De wegaanpassing maakt deel uit van de Spoedaanpak wegen, waarbij Rijkswaterstaat dertig hardnekkige knel punten op de weg versneld aanpakt. Met deze spitsstroken wil Rijkswaterstaat een aantal zaken ver beteren: - Betere doorstroming dankzij drie rij stroken in beide richtingen - Minder en/of kortere files, dus betrouwbaardere reistijd - Betere bereikbaarheid van de regio Wanneer aan het werk? Vanaf 1 november tot en met juni 2011 werkt Rijkswaterstaat aan de aanleg van de spitsstroken. Het groot onder houd wordt meteen ook uitgevoerd. Vertraging en langere reistijden Het werk aan de A9 leidt vooral in de spitsuren tot extra vertraging en langere reistijden. Tussen Alkmaar en Uitgeest zijn er smallere rijstroken en is er een snelheidsbeperking van 70 km/h. Tijdens de werkzaamheden wordt u regelmatig op de hoogte gehouden over de te adviseren routes, zowel via de lokale en regionale media als wel met bebording boven en langs de weg. Meer informatie Voor meer informatie kunt u kijken op www.vanAnaarBeter.nl of www. nhbereikbaar.nl en via telefoonnummer 0880-8002 (gratis). Burgerlijke stand tot en met 15 oktober Elders geboren Justin Boon z.v. R.J.J. Boon en B. Brugmans Huub van der Laan z.v. M. van der Laan en N.C.E. Klaassen Roan Leguijt z.v. T. Leguijt en M. Handgraaf Milan Bus z.v. B.J. Bus en M.C. Spiekermann Zoë S. Arendse d.v. B. Arendse en M. Rus Manon M.C. Kaandorp d.v. R.P.H. Kaandorp en E.L. Voskamp Nova F. de Geus d.v. L. de Geus en E. Bosch Tyler P.N. Le Loux z.v. J.P.M.N. Le Loux en A.W.M. Jonker Huwelijk /gereg. partnerschap J. Smit en R. Guikema Overleden G. Baken ev Biesboer K. Meertens Elders overleden A. Strijbis C. Koopman S. Klaver Ook daarvoor is de omgevingsvergunning. Meer informatie: www.heiloo.nl/omgevingsvergunning.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11