Eerste bondswedstrijd SV Vredeburg Foresters MCI heeft sponsor trainingspakken Smit Partners sponsort dames ZVC SPORT 21 INGEZONDEN MEDEDELING Vennewater teams op dreef Terriërs meisjes Di ongeslagen naar subtop klasse Tenniskampioensteam van TC Heiloo United Terriërs jongens Di promoveert ongeslagen UITKIJKPOST 20 OKTOBER 2010 HEILOO - Zondag is er goed gepresteerd door de senioren teams van 't Vennewater badminton. Het tweede team kwam uit tegen de koplopers uit de poule en wist 4-4 te spelen. Martijn Bakker en Patrick Duijnmayer wonnen de herendub- bel. Mieke Laan en Agnes Ranzijn hadden een zware dobber aan de dames van Duinwij ck maar wis ten in drie sets te winnen. Agnes won haar enkel en ook de mix van Agnes en Martijn werd gewonnen. Team 4 won met 6-2 van Almere. Martijn Harren en Maurice van der Meij wonnen net als Laura Duin en Brenda Mannes vrij gemakkelijk de dubbel. Ook de enkels van Martijn, Laura en Brenda werden gewon nen. Martijn had een zware eerste set maar bleek een betere conditie te hebben dan zijn tegenstander. De mix van Laura en Martijn ging net aan in drie sets verloren. Door het winnen van de mix haalde Maurice en Brenda het zesde punt binnen. Team 6 won weer met dikke cijfers, zij stuurden tegenstander Overbos met slechts één punt naar huis. Door deze 7-1 overwinning steekt het team met kop en schouders boven de andere teams in hun poule uit. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 18 oktober: A-lijn: de Groot - Laan 63.3, 2. de Bruyckère - Stark 58.8,3. fam. Debets 56.3,4. fam. Van Lochem 52.9; B-lijn 1. Broens - v.d. Klis 62.9, 2. v.d. Klis - v.d. Linden 60.8, 3. Coebergh - Kemmere 60.1, 4. Doornbos - van Es 58.7; C-iijn 1. v. Baar - Haan 63.0, 2. Schmidt - Schuijt 61.5, 3. v. Dam - Kuiper 60.5,4. Feyen - Magermans 53.8. Bridgeclub 't Oost honk HEILOO - Uitslagen van 13 oktober: A-lijn: 1. Familie Turk 70, 2. A. Bakker T. Oostermeijer 54,17, 3. T. Van der Zande M. Blom 54,17,4. H. Koomen G. Bes 54,17. B-lijn: 1. J. Van Leeuwen - M. Vasbinder 60,42,2. T. de Haas - J.Staphorsius 59,17, 3. Familie Admiraal 59,17,4. Familie Eeltink 57,50. HSV Kennemerland REGIO - Uitslag tiende wedstrijd zomer competitie: VakA: 1. SjaakVeldt 20.350 gram, 2. Jeroen Storck 16.800 gram en 3. Cor Martens 11.900 gram. Vak B, 1. Nico Schouws 28.525 gram, 2. Toon Colonello 26.425 gram en 3. Jack de Vries 23.975 gram. Verenigingskampioen 2010:1. Nico Schouws 14 punten 102,850 gram, 2. Sjaak Veldt 15 punten 80.700 gram, 3. Jack de Vries 18 punten 117.475 gram. A Klasse: 1. Nico Schouws 17 punten 102.850 gram, 2. Sjaak Veidt 18 punten 80.700 gram, 3. Hendrik Deibrugge 23 punten 83.850 gram. B Klasse: 1. Jack de Vries 14 punten 117.475 gram, 2. Toon Coioneiio 23 punten 82.725 gram, 3. Teun Kanon 26 punten 51.250 gram. SCHAKEN LIMMEN - Op donderdag 14 oktober trad het eerste acht tal van SV Vredeburg aan voor de eerste bondswedstrijd van het seizoen: uit bij het sterke Purmerend 3. Zonder de afwezi ge Koen Kramer en de zieke Jos Admiraal werd het een lastige opgave en werd Vredeburg met een 5,5-2,5 nederlaag naar huis gestuurd. De overwinningen van Ed en Bob Stolp en de remise van Niels Hageman wogen niet op tegen de nederlagen van Harold Ebels, Gertjan Hafkanp, Jaap Limmen, Bert Hollander en Robert Termes. Een dag later deed het tweede acht tal van Vredeburg het een stuk beter in de eerste bondswedstrijd tegen Waagtoren 7. Door overwinningen van Robert Termes, Cees Dinkla, de talentvolle Sandra Hollander, Mare Voorwalt en de debuterende Hidde Ebels, een remise van Jan Levering en nederlagen van Bert Hollander en Diek Aafjes werd het een glansrijke 5,5-2,5 overwinning. Op dezelfde avond werd ook de derde ronde van de interne com petitie gespeeld. De jarige Thomas Voorwalt trakteerde Kees Aafjes op een nederlaag. Ed van Duin won keurig van Harry Levering. Jeroen Tebbens had een hele kluif aan de jeugdige Thomas Komin: pas na een blunder van Komin in het eind spel kon Tebbens het punt pakken. Mike Krom liet geen spaan heel van Marcel Wester, die mopperend over de kracht van die 'jonge jongens' richting bar stiefelde. Marlies Sturk verkeerde in bloedvorm in het duel tegen de taaie Piet van der Heijdt: met subtiele paardzetten werd de zwarte koning over het bord gejaagd in de richting van het mat- net. Theo Al kende een moment van schaakblindheid toen hij pardoes zijn dame liet slaan door Jeroen van Vliet. Daarmee werd de eerde re materiaalwinst gecompenseerd met remise als gevolg. Jan Borst strafte een verkeerde behandeling van de dame-Indische opening door Gertjan Hafkamp af. Harold Ebels overspeelde Dylan de Vries in een Spaanse partij en greep de kop van de ranglijst. Bert van Diermen hield lang stand tegen de sluwe Ed Stolp, maar moest na het verlies van een ingesloten toren het bebaarde hoofd buigen. In de B-groep lever de Kevin Hes een goede prestatie door te winnen van Lars Komin. Ook Pieter Mulder mocht trots zijn op zijn overwinning tegen Thijs van Vliet. Misschien heeft Pieter wel net zo veel talent als zijn neef Mike Krom. HEILOO - Afgelopen zaterdag hebben de meiden van de Terriërs Dl hun laatste wedstrijd in de voorcompetitie gewonnen. Met 4-1 werd van Amsterdam gewonnen waardoor ze als eerst zijn geëindigd in de eerste klasse. Een superprestatie. Bibi, Denise, Doris, Sjoëlle, Minke, Phelina, Robin, Eva, Anne, Emmaline, Sari, Anouk, Willemijn en Janna spelen na de herfstvakantie in de sub top klasse. Aangeleverde foto HEILOO - De jongens van Terriërs Dl hebben alle wedstrijden in de voorcompetitie gewonnen en promoveren hierdoor naar de subtopklasse A. Onder leiding van trainer-coach Yoran werd er elke wedstrijd hard gewerkt. Vandaag werd er met 2-1 van HIC gewonnen. Achterste rij: Luuk, Stein, Jort. Derde rij; Siebren, Olivier, Bas. Tweede rij: Anthonie, Stan, Thomas, Lars. Voorste rij: Fabian, Yoran, Derk en Tygo. Aangeleverde foto HEILOO - In de categorie Gemengde teams tot en met 14 jaar is Heiloo 1 met grote overmacht kampioen geworden. Het team bestaat uit Kim Reizevoort, Lara de Jager, Daniel Dumanaw en Remko Schokker. Aangeleverde foto HEILOO - De Foresters MCI heeft twee sponsors aangetrokken voor trai ningspakken. Door de inspanningen van twee supergemotiveerde moeders Conny Hudson, de moeder van Marina en Patricia Hoorn, de moeder van Sharona bleken Spierings opleidingen en Bosman Tweewielers zeer enthou siast om dit meisjesteam te sponsoren. Dit team speelt al zo'n twee jaar samen en is behoorlijk op elkaar ingespeeld, ondanlcs dat er weer wat nieu we meisjes bij zijn gekomen. Door twee keer per week hard te trainen onder leiding van trainer/coach Peter Hoorn en begeleider Carla Duin staat er toch weer een goed ingespeeld elftal. Mede door het enthousiasme van speelsters en ouders is het altijd weer heerlijk als de meiden de weide ingaan voor een heerlijke wedstrijd, waarin ze weer meedoen voor het kampioenschap. Mede door het enthousiasme van de speelsters staan ook iedere wedstrijd bijna alle ouders langs de lijn bij de wedstrijden en dat is natuurlijk ook motive rend voor de speelsters. Zo hebben ze het dik verdiend om een sponsor te hebben voor hun mooie trainingspakken. HEILOO - Smit Partners Accountants, Fiscalisten en Adviseurs spon sort nu niet alleen zaalvoetbalteam d'Enterij 3 maar ook de dames van ZVC. Dit dameszaalvoetbalteam van De Bloemen in Castrieum bestaat uit Suzan Balcker, Sandra Ribbens, Saskia Smit, Saskia Komman, Tessa Lute, Marieke Kuilman, Karin Schut, Anneloes de Beer, Marina Visjager, Sandra Niesten en vaste inval Nicole van Tunen. De coaches zijn Wendala Weel en Nathalie Faure. De dames kregen van Smit Partners Accountants, Fiscalisten, Adviseurs niet alleen nieuwe shirts maar ook een retro voetbaltas. De eerste wedstrijd in de nieuwe shirts is inmiddels gespeeld. En met succes, want de dames hebben 4-1 gewonnen. Smit Partners Accountants, Fiscalisten en Adviseurs heeft sportiviteit hoog in het vaandel staan. Daarom sponsort het accountantskantoor een heren- en een dameszaalvoetbalteam.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21