LezingDe kracht van Positief Opvoeden' Eerste editie Heilectroo zeer geslaagd Nederland Leest start donderdagavond 21 oktober H E I L O O "Ik streef naar perfectie. Zeker bij een uitvaart." 3 Associatie Uitvaartverzorging UIÏKIJKPeiT 28 @Kï@êiR 281 Opvoeden is leuk, maar ook wel eens lastig... Kinderkledingbeurs Trefpunt Op 12 november Heilectroo-afterparty in café La Strada Cabaretier Rop Janze behandelt dan de grote thema' s uit het boek: eenzaamheid en ouderdom Op de laatste avond van Nederland Leest is Lilian Blom te gast De mensW v Vertrouw* d van Associatie Uitvaartverzorging, ichtbij. www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 Heel Heiloo ging uit z'n dak tijdens de allereerste Heilectro. Foto: Jordy Morsch HEILOO - Positief Opvoeden, Triple P houdt, in samenwer king met Bibliotheek Heiloo de lezing 'De kracht van posi tief opvoeden'. De lezing vindt plaats op dinsdagavond 9 november in Bibliotheek Heiloo, Westerweg 250, Heiloo. Tijd: 20.00 tot 22.00 uur. De lezing wordt verzorgd door Maddy Vendel, Maatschappelijk werker. Wat krijgt u bij deze lezing te horen? Waarom kinderen zich op een bepaalde manier gedragen en hoe u daar het beste op kunt rea- De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en moge lijkheden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: dinsdag 09.00 t/m 17.30 uur vrijdag 09.00 t/m 14.30 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. geren. Duidelijk op te treden bij gedrag als agressie, niet meewer ken en ongehoorzaamheid. Hoe u het zelfvertrouwen van uw kind kunt versterken. Na afloop van de lezing is er gelegenheid om vragen te stellen. Ook krijgt u een prak tische folder mee naar huis, zodat u thuis de belangrijkste opmerkin gen nog eens rustig na kunt lezen. Positief Opvoeden volgens de methode Triple P is 30 jaar geleden ontwikkeld in Australië. Het pro gramma is gebaseerd op vele jaren van onderzoek naar de opvoeding en ontwikkeling van kinderen en heeft bewezen dat het werkt. Het programma wordt in veel landen over de hele wereld gebruikt en er zijn al veel opvoeders mee gehol pen. Verschillende instellingen en beroepskrachten in uw woonplaats doen al mee aan Positief Opvoeden zoals de Jeugdgezondheidszorg, Buro Opvoedingsvragen, peuter speelzalen, kinderopvang, scholen, (sehool)maatsehappelijk werk en instellingen voor jeugdzorg. Zij werken allemaal vanuit dezelf de pedagogische principes en ver zorgen een of meer onderdelen van Triple P. U kunt zich opgeven voor deze lezing via www.bibliotheekheiloo. nl of bibliotheek@bibliotheekhei- loo.nl of telefonisch via tel. 072- 5330670. Er zijn geen kosten ver bonden aan deze lezing. HEILOO - Op zaterdag 23 okto ber van 10.00 tot 12.00 uur is er weer een gezellige kinderkleding- en speelgoedbeurs in het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2 in Heiloo. U vindt hier goedkope kinderkleding in alle maten, speelgoed en nog veel meer! De toegang is gratis. (Er zijn géén tafels meer beschikbaar.) HEILOO - De eerste editie van Heilectroo kan de boeken in als zeer geslaagd! Heiloo is weer op de kaart gezet met een waanzinnig evenement waarbij een brede doelgroep betrokken was. Afgelopen zaterdag was de eer ste editie van Heilectroo een feit. Met een uitverkocht huis is bewe zen dat er in Heiloo behoefte is aan dit soort feesten. Organisator Hugo Kraakman kan terugkijken op een geslaagde avond. „Dit was gewoon genieten! Alle ingrediënten waren aanwezig om dit feest tot een suc ces te maken. De brede doelgroep, de ambiance en een geweldige line up. Dj Jean beet het spits af waarna de Dj's Hugo Chavez, Ricky Rivaro en Erick E volgden. MC Lady Bee en saxofonist Stanley Medema zorgden voor de entertainment en ook dat viel in zeer goede smaak. Ik heb beloofd dat er een tweede editie van Heilectroo zou komen als het uitverkocht zou raken en daar ga ik me aan houden." Volgens Hugo moét dit feest worden nabesproken. Daarom komt er vrijdag 12 november een Heilectroo-afterparty in café La Strada. Met hulp van de Buk Buk zal La Strada omgetoverd wor den tot een heuse discotheek. Organisator Hugo Kraakman alias Hugo Chavez zal achter de draai tafels plaatsnemen met multita- lent Dj Rude en saxofonist Stanley Medema. Er is geen entree en dus is ieder een welkom om nog even na te genieten van de eerste editie van Heilectroo. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Cabaretier Rop Janze opent donderdag 21 oktober om 20.00 uur de campagne Nederland Leest in Bibliotheek Heiloo, met een speciaal voor deze gelegenheid geschreven voorstelling. In Heel Nederland leest De Grote Zaal behandelt cabaretier Rop Janze (onder andere Poëzie Jukebox, voorheen Comedytrain) de grote thema's uit het boek: een zaamheid en ouderdom. Bovendien laat hij u kennis maken met de mys terieuze, eigenzinnige schrijfster en vertaalster Jacoba van Velde. Heel Nederland leest De Grote Zaal is een afwisselend programma met poëzie, verhalen, conferences, personages, interactie en liedjes. Vol herkenning en verrassing, ontroering en humor. Alle bezoekers van de startavond ontvangen het boek De Grote Zaal van Jacoba van Velde. De overige leden van Bibliotheek Heiloo (vanaf 18 jaar) kunnen dit boek dan ook vanaf vrijdag 22 oktober, 10.00 uur geheel gratis afhalen in de biblio theek, uiteraard alleen tijdens de openingstijden en zolang de voor raad strekt. Hiervoor dienen zij in de bibliotheek een 'afhaalbon' in te t 71 ill on on Tfontrilcioric in to loTtorori Op de laatste avond van Nederland Leest (donderdag 18 november, 20.00 uur) is Lilian Blom te gast in Bibliotheek Heiloo. In haar debuut 'De tuinkamer' beschreef Lilian Blom de laatste maanden van haar geliefde, de schrijver Louis Ferron. Niet van je afschrijven, maar opschrijven, was zijn opdracht. Uit het in 2010 verschenen 'Strijkend licht', haar tweede roman, blijkt dat hij haar leven nog steeds beheerst, en dat opschrijven alleen niet volstaat om het te ver werken. Toegangskaarten voor zowel Rop Janze als Lilian Blom zijn verkrijg baar voor 5,- (niet bibliotheekle den: 7,50) bij de klantenservice van Bibliotheek Heiloo. Reserveren kan ook via tel. 072-5330670 en www.bibliotheekheiloo.nl. Het is tij dens de campagne Nederland Leest CO O rilztnV\or tnt on mot 1 Q nnuom. ber) extra aantrekkelijk om lid te worden van Bibliotheek Heiloo. Nieuwe leden vanaf 18 jaar beta len namelijk geen inschrijfgeld. En natuurlijk ontvangen zij bij inschrij ven ook het boekje De Grote Zaal. Als u een kaartje heeft gekocht voor één van de lezingen, ontvangt u de kosten daarvan 7,50) ook nog eens retour! ADVERTENTIE Ilse de Vaal, Uitvaartleider

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3