m Heiloo contact Bladafval HEILOO GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 27 OKTOBER 2010 Het is alweer een aantal weken herfst en het blad valt van de bomen. De bomen laten niet allemaal tegelijk hun blad vallen. De lindes verliezen hun blad bijvoorbeeld vroeg en de iepen juist laat. In combinatie met regen kunnen bladeren voor gladheid zorgen. Daarom ruimt de gemeente het bladafval in de gemeente op. Als eerste in de straten waar bomen staan die vroeg hun blad laten vallen en vervolgens de straten waar bomen staan die laat hun blad laten vallen. Deze laatste groep is echter veel groter, waardoor het langer kan duren voordat al het bladafval opgeruimd is. Wat betekent blad opruimen? Daar waar het kan, wordt het blad in het plantsoen geblazen. Het blad is namelijk een goede afdekking voor de vorst. Daarnaast verteert het blad en dient daardoor als voedsel voor de beplanting in het voorjaar. Bladeren op de weg of in de berm worden zoveel mogelijk verwijderd. Natte bladeren op de weg veroorzaken gladheid en de bermen hebben een waterdragende functie waardoor deze niet te hoog mogen worden. Zou de berm te hoog worden dan vloeit het water van de weg namelijk niet meer gemakkelijk de berm in. Al het blad weg? Nee, dit is niet altijd mogelijk. Het uitgangspunt is zoveel mogelijk blad opruimen. Deze taak is geheel weersafhan kelijk. Waar zijn we bezig? De afdeling Beheer Openbare zet medewerkers in met bladblazers, veegmachines en bladvegers die gedurende deze periode het blad opruimen. De medewerkers zullen de werkzaamheden op meerdere plaatsen tegelijk verrichten. Wat kunt u doen? U helpt ons door het blad niet op hopen te harken of bij bomen neer te leggen. Deze hopen blad kunnen nat en zwaar worden, waardoor het wegblazen/opvegen van het blad voor de bladblazers en veegwagen niet meer mogelijk is. Meer informatie? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van het Klantcontactcentrum, telefoonnummer: 072 535 66 66 GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Vergadering gemeenteraad 1 en 4 november 2010 In de vergaderingen van 1 en 4 november bespreekt de gemeenteraad de Programmabegroting 2011, het Meerjarenperspectief 2011-2014 en de Algemene Beschouwingen. De verga dering op 1 november begint om 17.00 uur en op 4 november om 20.00 uur en vinden plaats in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergaderingen zijn voor iedereen toegankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. De leden van de gemeenteraad hebben oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwe gingen die zij maken over onderwerpen die de inwoners van Heiloo aangaan. Wilt u gebruik maken van het inspreek recht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de raadsvergadering te melden. Maandag 1 november 17.00 uur 1. Opening 2. Agendavaststelling 3. Inspreekrecht 4. Loting volgorde van stemmen over zaken 5. Eventuele mondelinge mededelin gen 6. Behandeling programmabegroting 2011 en meerjarenperspectief 2011-2014: de Algemene Beschouwingen Donderdag 4 november 20.00 uur 7. Instemmen met de programmabe groting 2011 en de bij de begroting horende overzichten, paragrafen en bijlagen 8. Vaststellen van de programmabe groting 2011 inclusief de jaarschijf 2011 van het meerjareninveste- ringsplan 8. Instemmen met de voorgestelde subsidieplafonds per product 2011 en daarmee samenhangende financiering 9. Vaststellen van de belastingtarie ven voor 2011 10. Sluiting Vergadering gemeenteraad 8 november 2010 De gemeenteraad vergadert maandag 8 november in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20:00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Inspreekrecht Tijdens de raadsvergadering kunt u inspreken op onderwerpen die op de agenda staan. De leden van de gemeenteraad hebben oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwe gingen die zij maken over onderwerpen die de inwoners van Heiloo aangaan. Wilt u gebruik maken van het inspreek recht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de raadsvergadering te melden. Maandag 8 november 20.00 uur 1. Opening 2. Vaststellen van de agenda 3. Inspreekrecht 4. Loting voor de volgorde van stem men over zaken 5. Inventarisatie van sprekers over hamerstukken 6. Mondelinge mededelingen 7. Vaststellen notulen raadsvergade ring van 4 oktober 2010 8. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken Hamerstukken (dit zijn raadsvoorstel len waarover in de raadsvergaderingen geen discussie plaatsvindt) 9. Afstemmingsverordening WWB, IOAW, IOAZ2010 10. Normenkader 2010 11. Bouwverordening 13e wijziging 12. Procedure herbenoeming burgemeester T.J. Romeyn Bespreekstukken (dit zijn raadsvoor stellen waarover in de raadsvergade ring discussie mogelijk is) 13. Bestemmingsplan Zuidwest Portefeuillehouder J. Ouderkerken is bij dit agendapunt uitgenodigd 14. Vestiging voorkeursrecht perceel grond Industrieterrein Oosterzij 4 Portefeuillehouder D. Schmalschlager is bij dit agendapunt uitgenodigd 15. Technische uitgangspunten grond exploitaties Portefeuillehouder D. Schmalschlager en H. Veger zijn bij dit agendapunt uitgenodigd 16. Nota van uitgangspunten heront wikkeling campingterreinen Portefeuillehouder J. Ouderkerken is bij dit agendapunt uitgenodigd 17. Sluiting Meer informatie of aanmelden inspreken Voor meer informatie over de agenda of aanmelden om in te spreken, kunt u contact opnemen met de Griffie van de gemeenteraad, telefoonnummer 072 535 67 92 of via griffie@heiloo.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 13