Heiloocontact Eén nachtje echt donker 14 Meer informatie? Bel! Collecte nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Bouwen en wonen Evenementen Dakkapel, serre, uitrit, carport? Sport en recreatie 27 OKTOBER 2010 UITKIJKPOST Het gemeentehuis is bereikbaar op 072 535 66 66, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Beheer Openbare Ruimte is bereikbaar op 072 535 68 68, van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur Meer informatie Voor meer informatie over de activiteiten in de regio kunt u kijken op de website www.nachtvandenacht.nl. wanneer er weinig of geen verkeer over de weg rijdt. Binnenkort vervangen we de armaturen van de lantaarnpalen op De Omloop en de Belieslaan. Dan zullen we ook daar dimmers plaatsen. Tot slot loopt een proef met dimbare en energiezuinige LED-verlichting in Heiloo West. De inwoners in het gebied vragen we tijdens drie seizoenen naar hun beleving en ervaring met deze LED-verlichting. Mochten de ervaringen positief zijn, dan bekijken we of de LED-verlichting op meer plaatsen in Heiloo toegepast kan worden. De nacht van zaterdag 30 op zondag 31 oktober is de 'Nacht van de Nacht'. Ook dit jaar kunnen jong en oud vele 'duistere' activiteiten beleven. De 'Nacht van de Nacht' wordt georganiseerd, zodat we eens stilstaan bij verlichting. En bij de overlast die dit kan geven voor dieren en mensen. Ook Heiloo doet dit jaar weer mee. De gemeente zal de verlichting van het Witte Kerkje dimmen. Sterrenhemel zien Nederland is één van de meest verlichte landen ter wereld. Ons land wordt 's nachts steeds lichter. Veel mensen sto ren zich aan de vele verlichting 's nachts. Driekwart van de Nederlanders wil een donkerdere nacht en ongeveer de helft zou meer van onze sterrenhemel willen zien. Natuurlijk is verlichting handig en soms ook nodig. Maar het kan best iets minder, zonder dat de veiligheid in het geding is. Wij vinden het daarom belangrijk om aan deze nacht deel te nemen. Bedrijven dragen steentje bij Wij hebben ondernemers in Heiloo gevraagd om de verlich ting van hun bedrijf, bijvoorbeeld gevelverlichting of lichtre clame tijdens de 'Nacht van de Nacht' uit te zetten. Hiermee laten ondernemers zien dat zij ook oog heb ben voor de belangen van mens en dier. Tegelijk bespaart verlichting uitzetten energie en dus ook geld. Verschillende bedrijven uit Heiloo dragen tijdens de 'Nacht van de Nacht' hun steentje bij en zullen hun gevel-/buitenverlichting uitzet ten. Net als voorgaande jaren zet de GGZ op haar terrein de buitenverlichting van de kapel en het hoofdgebouw uit. Lantaarnpalen met dimmers Langs onze wegen is veel verlichting. De lantaarnpalen uitzetten is niet veilig, maar Heiloo maakt in haar ver- lichtingsbeleid wel bewuste keuzes over verlichting. De gemeente Heiloo zorgt dat de straatverlichting langs de Kennemerstraatweg 's nachts automatisch gedimd wordt, De genoemde bouw- en sloopplannen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Bouwplan met ontheffing Burgemeester en wethouders van Heiloo maken bekend, dat zij voorne mens zijn om met toepassing van de algemene buitenplanse ontheffings mogelijkheid, als omschreven in artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening, bouwvergunning te verlenen voor het plaatsen van zes vlaggenmas ten op het parkeerterrein winkelcen trum 'Het Hoekstuk'. Dit plan zal wor den behandeld volgens de uniforme openbare voorbereidingsprocedure uit de Algemene wet bestuursrecht. Ter inzage Bovengenoemde plan ligt met de daarbij behorende stukken vanaf don derdag 28 oktober 2010 gedurende zes weken voor een ieder ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Op andere tijden kunt u de stukken alleen inzien na afspraak met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foon 072 535 66 66. Indienen van zienswijzen Gedurende de termijn dat de stukken ter inzage liggen kan een ieder tegen het voornemen om voor bovenver meld bouwplan ontheffing te verlenen van de ter plaatse geldende bestem mingsplanvoorschriften gemotiveerd een zienswijze naar voren brengen, bij voorkeur schriftelijk, en te richten aan het college van burgemeester en wet houders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Afgegeven bouw- en sloopvergunningen Burgemeester en wethouders hebben de hieronder vermelde bouw- en sloop vergunningen verleend. Jan Boltenhof 23, reg.nr. 2010/0241 vergroten woning (dakopbouw) verzending: 22 oktober 2010 Kennemerstraatweg 390, reg.nr. 2008/0357 gedeeltelijk vernieuwen winkelgebouw (winkelpui en nieuw magazijn) verzending: 22 oktober 2010 Kennemerstraatweg 390, reg.nr. 2009/0032 gedeeltelijk slopen winkelgebouw (voorgevel en kas achter winkel) verzending: 22 oktober 2010 Bezwaar Indien u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van een bouw- of sloopvergunning, kunt u hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij burgemeester en wethouders van Heiloo, afdeling Bestuursondersteuning, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. De datum van verzen ding vindt u onder de omschrijving van het bouw- of sloopplan. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzieningenrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie De genoemde bouw- en sloopplan nen zijn niet altijd direct beschikbaar. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Verleende collectevergunning Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het houden van een collecte door het Diabetes Fonds Nederland in de periode van 31 oktober tot en met 6 november. De collectanten horen een legitimatie bewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Kennisneming muzikale festiviteit Burgemeester en wethouders van Heiloo hebben kennisgenomen van het organiseren van twee feestavonden met disco- en levende muziek in café La Strada, Kennemerstraatweg 215, op zaterdag 6 en vrijdag 12 november van 21.00 tot 1.30 respectievelijk 2.30 uur (verzending 20 oktober 2010). Ontheffing verlenging sluitingsuur De burgemeester van Heiloo heeft ontheffing verleend tot verlenging van het sluitingsuur van 02.00 tot 03.00 uur in café La Strada, Kennemerstraatweg 215, in de nacht van vrijdag 12 op zaterdag 13 november (verzending 20 oktober 2010). Bezwaar Als u het niet eens bent met boven staande ontheffing, dan kunt u hier tegen binnen zes weken na de dag, waarop deze is verzonden, een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen bij de burgemeester van Heiloo, Potbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Tervoort, afdeling Bestuursondersteuning, tele foonnummer 072 535 66 57. Ook daarvoor is de omgevingsvergunning. Meer informatie: www.heiloo.nl/omgevingsvergunning. Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 14