Heiloocontact KERSTKAARTEN 201 O t H j f ijl u Knj Mantelzorgers in het zonnetje Belangrijke nummers ik ben mantelzorger Per 10 stuks (5 ontwerpen x 2) incl. enveloppen: 10,00 Te bestellen bij: stichting@enmisalsa.com /"'JL 15 072 564 44 44 Politie Verkeer - Met de aankoop van deze kaarten ondersteunt u onze projecten in Guatemala! STICHTING EN Ml SALSA Rekeningnr.: 1519.14.389 Rabobank, Amsterdam Voor extra info: 020-6451838 06-81175605 WWW.ENMISALSA.COM UITKIJKPOST 27 OKTOBER 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo spoedgevallen zonder spoed Brandweer alarmnummer 112 0900 8844 Woensdag 10 november is de Dag van de Mantelzorg. Door het hele land worden op deze dag activiteiten geor ganiseerd om mantelzorgers in het zonnetje te zetten. Het gemeentebestuur wil op deze dag mantelzorgers uit Heiloo bedanken voor hun inzet met een kleine attentie. U kunt aan ons doorgeven wie dat kunnen zijn. Zo doen we samen wat terug. Wat is mantelzorg? Mantelzorg is de zorg voor chronisch zieken, gehandicapten en hulpbehoevenden door naasten: familieleden, vrienden, kennissen en buren. Kenmerkend is de bestaande persoon lijke band tussen de mantelzorger en zijn of haar naaste. Daarnaast gaat het om langdurige zorg die onbetaald is. In Nederland zijn er 3.7 miljoen mensen die voor een ander zorgen. Zo'n 750.000 mantelzorgers zorgen meer dan acht uur per week en langer dan drie maanden voor een ander. De meeste mantelzorgers vinden het vanzelfsprekend om voor hun naaste te zorgen, maar vinden het soms moeilijk om de zorg te combineren met een betaalde baan of om de zorg tijdelijk over te dragen. Veel mantelzorgers maken extra kos ten. In Heiloo zijn meer dan duizend mantelzorgers die meer dan acht uur per week en langer dan drie maanden voor een ander zorgen. Aanmelden en meer informatie Kent u een mantelzorger die u in het zonnetje wil zetten? Geef dan vóór 1 november zijn of haar naam en adres aan ons door. Dit kan via onze website www.heiloo.nl. U kunt ook iemand telefonisch aanmelden via telefoonnummer 072 535 66 66. Wij bezorgen dan een attentie bij diegene thuis. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso-Besseling, telefoonnummer 072 535 66 82. ik? Ernstige verkeershinder A9 tussen Alkmaar en Uitgeest Wat gaat Rijkswaterstaat doen? Van maandag 1 november 2010 tot en met zondag 19 juni 2011 voert Rijkswaterstaat werkzaamheden uit aan de A9 tussen Alkmaar en Uitgeest. Om de doorstroming te verbeteren worden spitsstroken aangelegd. Ook vinden er onderhoudswerkzaamheden plaats. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van het asfalt, de aan leg van pechhavens, geluidsschermen en aanpassing van de signalering. Wat betekent dit voor het verkeer? Van 1 november 2010 tot 28 maart 2011 ondervindt alleen verkeer rich ting Alkmaar hinder als gevolg van versmalde en verschoven rijstroken. Ook geldt een snelheidsbeperking van 70 km per uur. Het verkeer moet met name in de avondspits rekening hou den met extra reistijd. Het verkeer in de richting Haarlem/Amsterdam onder vindt in deze periode geen hinder van de werkzaamheden. Van 28 maart tot en met 19 juni 2011 rijdt het verkeer tussen Alkmaar en Uitgeest in beide richtingen over twee versmalde en verschoven rijstroken (op één rijbaan). Ook geldt een snelheids beperking van 70 km per uur. Het verkeer moet rekening houden met extra reistijd. In de ochtendspits vooral richting Haarlem/Amsterdam, in de avondspits vooral richting Alkmaar. Mijd de spits Rijkswaterstaat adviseert om de A9 Alkmaar-Uitgeest tijdens de spits te mijden: Reis op een ander tijdstip, buiten de spits Reis met het openbaar vervoer Reis via een alternatieve route (N244-N246). Werk thuis of via telewerken Meer informatie Meer informatie over de werkzaamhe den, hinder en adviezen om de spits te mijden vindt u ook op www.vananaar- beter.nl en www.rijkswaterstaat.nl/a9 of bel 0800 - 8002 (ma t/m zo 06.00 - 22.30 uur, gratis). Wilt u op de hoogte blijven? Abonneer u op de digitale nieuwsbrief via www.rijkswaterstaat.nl/abonneren. Dan ontvangt u automatisch de laatste informatie. www.heiloo.nl - ~7f- Kaart full-colour dubbelzijdig met binnen in foto's en een leuke kerstboodschap en projectinfo op de achterkant

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 15