Linedance en hiphop op z'n Israëlisch Actie schoenendoos weer van start Donatie van 500,- euro voor taxifonds van De Vrienden van De Vijfhoek H E I L O O 3 Prijswinnaars kleurwedstrijd kinderplein Badhuisweg nieuwe straatnaam POLITIEBERICHTEN Man (75) valt van dak Beginnend bestuurder onder invloed leder kind kan een gevulde schoenendoos inleveren WERELD WINKEL ERELD WINKEL UITKIJKPOST 27 OKTOBER 2010 HEILOO - Op zaterdag 23 oktober was het een spannende ochtend voor de deelnemers aan de kleur wedstrijd van het Kinderplein, dat werd gehouden op 4 september in het Stationscentrum te Heiloo. De drie prijswinnaars waren: Paul Kuit, Hua Andersson en Shevon McGarry. Zij kregen allemaal een leuke prijs van de Wereldwinkel. Uiteindelijk bleken er alleen maar winnaars te zijn. Iedereen die heeft meegedaan kreeg namelijk een met de hand gemaakte spaarpot. Foto: Ricardo Marcker HEILOO - Bij Linedance denk je al snel aan Amerika en 'cow boys', maar in Israël denken ze daar toch een beetje anders over. Ieder weekend komen er honderden jongeren naar plei nen om samen in de open lucht te dansen. Het is een samensmelting van Streetdanee, HipHop, Linedance en volksdans. Nu ligt er een kans om ook in Nederland kennis te maken met deze dansvorm. Op donderdag 18 november, om 20.00 uur, start een workshop Israëlische linedance, in Stay Okay, Heereweg 84, 1901 HE in Bakkum. Deze workshop wordt gegeven door Avivit van Ouwerkerk, een bezielde docente, die op de hoogte is van de laatste trends op dit gebied. Deelnamekosten bedragen 10, voor leden van Pridini en Igram De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Ofz'.-r- Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd 8,50. Je kunt je tot 9 november aanmelden via pridini@quicknet.nl of telefonisch bij Silvia Denneman 072 5052827, en vol=vol. Avivit van Ouwerkerk is geboren in Tel Aviv, waar zij op twaalfjarige leef tijd is gaan dansen bij de beroem de choreograaf Shlomo Maman. Tijdens haar studie ontmoet zij haar huidige echtgenoot en met hem trekt zij naar Italië. Zij zet daar haar danscarrière voort. Uiteindelijk verhuist zij naar Amsterdam, waar zij gaat werken bij het 'Israëli Theatre in Holland'. Dit gezel schap maakte onder andere deel uit van de musical 'Fiddler on the Roof (Anatevka). Avivit hield zich in deze productie, naast een rol in de musical, vooral bezig met cho reografie en danseoaehing. Na het behalen van de Nederlandse diplo ma's om les te mogen geven, werkt zij veel op scholen. Regelmatig reist zij naar Israël om daar kennis te maken met nieuw dansmateri- aal. Deze workshop is een unieke kans om kennis te maken met deze moderne dansvorm. HEILOO - Voor het woning bouwproject op het voormalig ter rein van de Rehobothsehool aan de Holleweg is een straatnaam vastgesteld. Burgemeester en wet houders besloten om deze straat Badhuisweg te noemen. Het plan is een appartementen complex te realiseren met 15 seni orenappartementen. Het gebouw krijgt de naam Villa Zonzij en komt op het parkeerterrein gelegen naast het voormalige zaadpakhuis. De vereniging Wonen50+ Heiloo is initiatiefnemer. Recht tegenover de geplande bouwlocatie ligt het voormalig badhuis. Het pand met huisnummer 149 doet nu dienst als woonhuis met garage. Een gevel steen en een glas-in-lood paneel verwijzen nog naar de oorspron kelijke bestemming van een open bare gelegenheid waar mensen zich tegen een geringe vergoeding konden wassen. De gekozen straat naam Badhuisweg, houdt dit ver dwenen beeld uit het recente verle den in ere. HEILOO - Een 75-jarige bewo ner van een huis aan de Ewisweg is dinsdag rond 15.00 uur bij het schoonmaken van zijn dakgoten van een hoogte van zo'n vijf meter naar beneden gevallen op het ter ras. Het slachtoffer is met een hoofdwond en een hersenschud ding per ambulance vervoerd naar het ziekenhuis in Alkmaar. HEILOO - Op zondag 24 oktober 's nachts van 1.45 tot 3.30 uur is op de hoek Kennemerstraatweg' Vennewatersweg een alcoholcon trole gehouden. Van de 120 gecon troleerde bestuurders bleken vier personen teveel te hebben gedron ken. Een van hen, een beginnend bestuurder, bleek ruim zes keer teveel alcohol te hebben genuttigd. Hij kon direct zijn rijbewijs inleve ren. Tegen alle drankrijders is pro- ces-verbaal opgemaakt.w HEILOO - Al twaalf jaar organiseert de werkgroep familievieringen van de Willibrordusparochie in het najaar de 'Actie Schoenendoos'. Al twaalf jaar versieren kinde ren met ouders en grootouders een normale schoenendoos met gekleurd papier. Het gaat overi gens niet alleen om de versiering van de buitenkant. Het opvullen van de schoenendoos is vele malen belangrijker. De werkgroep in samenwerking met de landelijke actiegroep wil kinderen in arme landen en/of in oorlogsgebieden verrassen met een goed gevulde schoenendoos: met schoolmateriaal (schriften, HEILOO - Afgelopen donder dag 21 oktober overhandigde mevrouw Rietje Terol, voorzit ter van De Stichting Vrienden van het Ouderenwerk Heiloo, een cheque van 500,- aan Janny Fernee, bureausecreta resse van De Vijfhoek. De donatie is voor het taxifonds van de Stichting Vrienden van De Vijfhoek. Uit dit fonds worden groepsuitjes betaald voor de kin deren van De Vijfhoek, een erkend orthopedagogisch dagcentrum (O.D.C.) in Heiloo voor bijna vijf tig kinderen met een verstandelijke en/of meervoudige beperking. De donatie komt uit de opbrengsten van de maandelijkse boekenmarkt in het Trefpunt. De Vrienden van het Ouderenwerk besteedt haar opbrengsten voor 75% aan het ouderenwerk en voor 25% aan goede doelen. De vrijwilligers van de boekenmarkt hebben voor het taxifonds gekozen, omdat de jaar lijkse groepsuitjes voor de kinde ren van De Vijfhoek een belangrijk en 'onbetaalbaar' hoogtepunt van het jaar vormen voor alle betrok kenen! pennen, potloden, gum et cetera) met toiletartikelen (zeep, washand je, handdoek, tandpasta, tanden borstel et cetera) met speelgoed (knuffel, pop, autootje, knikkers et cetera). Men vult die schoenendoos voor een jongen of een meisje naar keuze in de leeftijd van: 2 tot 4 jaar, van 5 tot 9 jaar of van 10 tot 14 jaar. Ieder kind, met ouders en grootouders, kan dan een gevulde schoenendoos met vijf euro voor het vervoer, inleveren in de Willibrorduspastorie aan de Westerweg dagelijks van 09.30 tot 11.30 uur of tijdens de vieringen zaterdag om 19.00 uur of zondag om 10.00 uur. De laatste inleverda tum is zondag 21 november. Tijdens de komende feestmaan den is het goed niet alleen aan onszelf te denken, maar ook aan kinderen die nog nooit zo een ver rassing gehad hebben. Deze actie is een actie van kinderen vóór kin deren. Voor meer informatie: Marieke Prein, tel. 072-5336132 of Marion Groot, tel 072-5321501 of Christine Rood, tel. 072-5335297. Rietje Terol (rechts), voorzitter van De Stichting Vrienden van het Ouderenwerk Heiloo, een cheque van 500,- aan Janny Fernee, bureausecretaresse van De Vijfhoek. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3