m contact Feestelijke vrijwilligers- avond op de Dag van de Vrijwilliger collecte HEILOO Verleende vergunning 11 GEMEENTE Openingstijden Raad en (raads)commissies Werk in uitvoering Sport en recreatie Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 3 NOVEMBER 2010 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Op 7 december, de 'Dag van de Vrijwilliger', organiseert de gemeente Heiloo een feestelijke vrijwilligersavond in Golden Tulip Heiloo van 19.30 uur tot 22.00 uur. Burgemeester en wethouders hebben grote waardering voor mensen die zich belangeloos voor anderen inzet ten, al of niet in georganiseerd verband, en willen u daar graag voor bedanken. Wij nodigen daarom alle vrijwilligers van harte uit om zich voor deze avond aan te melden. U kunt uzelf maar ook iemand anders opgeven, als u vindt dat deze persoon een blijk van waardering verdient voor zijn of haar belangeloze inzet. Er zijn 200 kaarten beschikbaar en bij overschrijving wordt er geloot. U ontvangt altijd bericht. Vrijwilligerswerk is een noemer voor heel veel verschillende activiteiten. Zoals het voorlezen op school, inzet voor de sportvereniging of de hobbyclub. Maar ook als u uw buur man ondersteunt bij zijn bezigheden, als u heeft meegehol pen bij het organiseren van een buurtfeest, als u collecteert voor het goede doel, als u actief bent in het jeugd- en jonge renwerk of op natuur-, en cultuurgebied levert u een bijdrage aan de maatschappij. Avond prog ram ma Hans Laduc, een gitarist uit Heiloo, verzorgt tijdens de avond een muzikaal intermezzo en De Nachtzusters, bekend van radio, TV en theater treden op. Daarnaast is er ruim gelegen heid om, met een hapje en een drankje, andere vrijwilligers te ontmoeten en ervaringen uit te wisselen. U zelf aanmelden en/of een andere vrijwilliger U kunt tot en met 6 november uzelf of een andere vrijwil liger aanmelden via de website www.heiloo.nl of van het Vrijwilligers Informatie Punt, www.vrijwilligersheiloo.nl. U kunt ook telefonisch aanmelden via telefoonnummer 072 535 66 66. Gunt u een andere vrijwilliger een feestelijke avond? Dan kunt u de gegevens van deze persoon doorgeven. Half november ontvangt iedereen, die zichzelf heeft aangemeld of door een ander is aangemeld een brief. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. Busso-Besseling van afdeling Welzijn, telefoonnummer 072 535 66 82. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66, info@heiloo.nl www.heiloo.nl Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1, 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden mat/mvrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Welstandscommissie De volgende vergadering van de Welstandscommissie vindt plaats op maandag 8 november. De vergade ring begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis, ingang Raadhuisplein 1. Bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, wor den voorafgaand aan de middagver gadering in mandaat behandeld. Wie bij een vergadering van de commissie aanwezig wil zijn, kan een afspraak maken met de secretaris van de Welstandscommissie, de heer F. Goedhart, telefoonnummer 072 535 67 37. De vergaderingen van de Welstandscommissie zijn openbaar. Belangstellenden kunnen de verga dering van de Welstandscommissie bijwonen op de publieke tribune. Op verzoek kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Alleen de planindiener en/of de ontwerper kan op afspraak een toelichting geven tijdens de vergadering, waarin het plan wordt behandeld. De notulen zijn ook openbaar en worden na goedkeuring in de volgende vergadering op de website gezet. Definitieve agenda De definitieve agenda staat vanaf vrijdagmiddag 5 november op de website www.heiloo.nl onder het thema Bestuur en organisatie bij Raads- en adviescommissies/ Welstandscommissie. De agenda ligt ook vanaf maandag 8 november tus sen 8.00 en 12.30 uur in het gemeen tehuis ter inzage bij de balie Bouwen en Wonen en de receptie. Er is een aparte agenda voor de bouwaanvra- gen, die de commissie 's ochtends in mandaat behandelt. Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de balie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Burgemeester en wethouders hebben vergunning verleend voor het houden van een collecte door de Stichting Alzheimer Nederland in de periode van 7 tot en met 13 november. De collectanten horen een legiti matiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Wegwerkzaamheden in Plan West Van 1 november tot en met 17 december vindt onderhoudt plaats aan de bestrating van de Fontein Verschuirlaan, De Wildtlaan, De Vang en De Achtkant. De straat wordt opge broken en de bestrating wordt opnieuw aangebracht. Hierdoor is tijdens het werk de straat of gedeeltes hiervan afgesloten voor al het verkeer. De Wildtlaan Van 1 tot en met 12 november, op het gedeelte tussen de Zeeweg en de Fontein Verschuirlaan. Fontein Verschuirlaan Van 8 november tot en met 3 decem ber, op het gedeelte tussen De Wildtlaan en de Ringweg. De Vang Van 8 november tot en met 3 decem ber, voor de oneven huisnummers 1 to en met 23, op het gedeelte tussen de Bayershoffweg en de De Achtkant. De Achtkant Van 22 november tot en met 17 december, op het gedeelte tussen de Batershoffweg en de De Vang. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer D. Westerink van de afdeling Ingenieursbureau, tele foonnummer 072 535 67 67 of e-mail naar info@heiloo.nl Zwembad Het Baafje www.heiloo.nl/zwembad De Omloop 11, 1852 RJ Heiloo 072 533 39 09 informatie zwembad, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail zwembad@heiloo.nl Sportcentrum Het Vennewater Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo inlichtingen verhuur sporthal 072 533 31 52 b.g.g. de heer G.J. Wolven 06-1240 44 38 of e-mail sporthal@heiloo.nl Gymzalen inlichtingen verhuur, mevrouw A. Busso-Besseling 072 535 66 82 of e-mail gymzalen@heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 11