Egmonds Piraten Feest Popkoor The Limbeats viert lustrum jubileumtoumee Foursome start falklandtoneel.nl Herfstconcert bij jubilerend Harmonie Excelsior regio 18 3J's, Django Wagner en de Sjonnies in De Schulp Muzikale middag in kerkje van Egmond-Binnen Het repertoire van The Limbeats beslaat meezingers uit jaren zestig en zeventig Het enthousiasme van de groep werkt aanstekelijk! The Limbeats viert haar vijfjarig lustrum met een feestelijk optreden in De Lantaarn. Aangeleverde foto EGMOND - Zaterdag 6 november verwelkomt Egmond-Binnen enkele grote Nederlandse artiesten in Sporthal de Schulp tijdens het Egmonds Piraten Feest. Tijdens deze avond zal de sporthal omgetoverd worden in een gezellige feesttent, waar veel Hollandse hits voorbij zullen komen. Deze avond zal de Radio NL Drive-In show de hele avond ondersteunen, waarbij Dirk Meeldijk zijn hit Ik hou van jou zal zingen. Daarna zal Django Wagner zijn hits ten gehore bren gen. Voor de nodige lol en gekkig heid zullen de Sjonnies u daarna een wervelende show presenteren, met 'Dans je de hele nacht met mij' en hun nieuwe hit 'Fiets gejat'. Als klap op de vuurpijl zullen ook de 3J's tij dens hun drukke agenda Egmond- Binnen aandoen. Een week hier voor hebben ze de Heineken Music Hall nog in extase gebracht met een solo optreden, waarna ze dat zeker tijdens het Egmonds Piraten Feest zullen doen. De 3J's behoren inmiddels tot de absolute top in de Nederlandse muziek. De deuren gaan open om 20.00 uur. Kaarten zijn nog te verkrijgen bij café Tervoort of café 't Wapen van Egmond-Binnen of via www. eafedebijzaak.nl. LIMMEN - Zaterdag 6 novem ber vanaf 21.00 uur verzorgt popkoor The Limbeats in De Lantaarn een feestelijk optre den in het kader van het vijfja rig bestaan van het zangkoor. De toegang is gratis. De initiatief nemers van The Limbeats, Trudy Bos en Elly Westerop uit Limmen, zongen met veel plezier in een koor in Egrnond. Toen dit koor ermee stopte, vatten ze het plan op een popkoor in hun eigen dorp op te richten. Aan een oproep in de krant om lid te worden gaven veel vrou wen gehoor en in september 2005 was zangkoor The Limbeats, met Marjo Valkering als dirigent, een officieel feit. Zangtalent was in eer ste instantie geen vereiste, al was het wel mooi meegenomen; enthou siasme en plezier in zingen hebben des te meer. In het begin werd gere peteerd in Conquista, later in het schoolgebouw van Pax Christi. Het repertoire van The Limbeats beslaat heerlijke meezingers uit de jaren zestig en zeventig zoals nummers van de Beatles en Abba, afgewis seld met vrolijke rock and roll en eigentijdse muziek zoals van Nick en Simon. Marjo Valkering werd als dirigent opgevolgd door Mia Ploeghaert, die ook het arrangeren van de nummers voor haar rekening nam. Vanwege de groeiende belang stelling om lid te kunnen worden bij The Limbeats is er tegenwoordig zelfs een wachtlijst. Nieuwe leden doorlopen eerst een auditie, alvo rens te worden aangenomen. En sinds een klein jaar wordt het koor op keyboards begeleid door Bert Valkering. De bezetting van het koor is door de jaren heen redelijk stabiel en telt 24 leden, waaronder Katrien Min en José Weijers. Beiden vinden het heerlijk om te zingen en hebben veel respect voor de gedul dige wijze waarop Mia meer dan twintig, vaak gezellig kwebbelen de, vrouwen muzikaal aanstuurt. Katrien: „We vinden zingen in het koor allemaal even leuk. Mia haalt door haar secure manier van wer ken het beste in ons boven en we zijn dan ook flink vooruitgegaan." The Limbeats zal zaterdag het publiek uit volle borst laten horen wat het in huis heeft en hoopt op een volle, swingende en meezingen de zaal. EGMOND - Het belooft een mooie muzikale middag te worden op zondag 7 novem ber in het protestantse kerkje in Egmond-Binnen. De groep Foursome start die middag in het sfeervolle kerkje aan de Kloosterlaan haar jubileum tournee. Ook reikt de groep er het eerste exemplaar uit van haar nieuwe cd aan burgemeester Hetty Hafkamp van Bergen. Plezier maken in muziek, dat is wat de vier van Foursome nu al weer tien jaar samen doen. De groep viert dit jubi leum met een tournee langs Noord- Hollandse kerkjes. Geïnspireerd door onder meer het kustlandschap van Noord- Holland componeerde en arran geerde Foursome Nederlandse en Engelstalige luisterliedjes. Ook zingt de groep Ierse en Keltische balla des; melodieuze liedjes over liefde, hoop, verlangen, woede, verdriet en spijt. Met de kleurrijke stemmen en de akoestische instrumenten komen deze in de intieme sfeer van het kerkje zeker mooi tot hun recht. De groep, bestaande uit Marian van Dam (zang, viool en percus sie) Berna van Rijswijk (zang, fluit en percussie), Timon Ytsma (zang, accordeon, piano, fluit, gitaar) en Kees Kraakman (zang, gitaar en mandoline)brengt daarbij een afwisselen repertoire. Word je het ene moment geroerd door een ingetogen en gevoelig lied, het volgende moment zingen ze vol vuur en spatten de vonken er vanaf. Kom dus kijken en luis teren naar Foursome. Maar wees gewaarschuwd, want het enthou siasme van de groep werkt aan stekelijk! Het concert op zondag 7 november begint om 15.00 uur. De is zaal open vanaf 14.30 uur. Het protestantse kerkje staat aan de Kloosterlaan (hoek Abdij laan), toegangsprijs 8,- per persoon. Kijk voor meer informatie op: www. foursomemusicnl. Foursome start haar jubileumtournee in het protestantse kerkje van Egmond-Binnen, v.l.n.r. Marian van Dam, Berna van Rijswijk, Timon Ytsma en Kees Kraakman. Aangeleverde foto EEN MOORD VERHAAL

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 17