Sluw, sluwer, Ed Stolp: spannend schaakspel bij Vredeburg Klaar voor de wintersport bij Dorssports Gerbrands bij sponsor avond van de Foresters Zeevogels onderuit Judoka's Dorssports naar kampioenschappen SPORT 21 Met kleine stootjes sloot Stolp een loper in en gaf Hollander geen enkele hoop INGEZONDEN MEDEDELING Als algemeen directeur AZ heeft hij veel meegemaakt Zwembad Loos Bert Hollander stemde te vroeg in met remise tegen Cees Dinkla oravond PH Alir tember 200? UITKIJKPOST 3 NOVEMBER 2010 HEILOO - De winter betekent voor iedereen wat anders; gezellig samen zijn, heerlijke stamppotten, kou, wintersport, et cetera. Wat jou idee van de winter ook is, Healthclub Dorssports heeft voor iedereen een sportprogram ma op maat!) Speciaal voor diegene die dit jaar goed voorbereid op win tersport willen gaan heeft Dorssports het 'Winterklaar programma'. Hierin extra aandacht voor de specifieke conditie die nodig is tijdens het skiën en snowboarden, waardoor je nu nog meer kan genieten van je vakantie! Ook voor inwoners van Heiloo en omstreken die niet op vakantie gaat is er reden genoeg om aan de conditie te werken. Team Dorssports helpt graag: Voor iedereen die al langere tijd weinig aan sport gedaan heeft, zijn de uitgebreide persoonlijke begeleiding door gediplomeerde instructeurs en de honderd procent tevredenheidsgarantie zeer aantrekkelijk. Daarnaast zijn de 43 lesuren, de volledig klimaatbeheerste sportruimtes en het gratis gebruik van de zonnebank en de sauna in de winter een welko me bijkomstigheid. Om de keuze voor iedereen gemakkelijk te maken krijgt iedereen vijftig procent korting op het inschrijfgeld. Wilt u meer weten over Dorssports? Kijk op www.healthelubdorssports. nl. Of kom langs voor een persoonlijke kennismaking: Het Maalwater 2 in Heiloo naast tennishal de Dors. De sponsorcommissie van de Forester is erg verheugd met de komst van allrounder Toon Gerbrands. Aangeleverde foto VOETBAL HEILOO - Donderdag 11 november zal Toon Gerbrands aanwezig zijn op een sponsor avond bij sv de Foresters in Heiloo. De sponsorcommissie is erg verheugd met de komst van deze allrounder. Gerbrands heeft zijn sporen dik verdiend in het sportmanagement en is ook een bevlogen mens en redenaar. In zijn huidige functie van algemeen directeur bij AZ heeft hij genoeg meegemaakt om een boek over te schrijven. Vanaf de oplevering van het nieuwe DSB stadion tot aan het kwijtraken van je hoofdsponsor is er genoeg gebeurd in Alkmaar. Bijna kampioen, erg goed preste ren in de UEFA cup, een zeer matig seizoen met Louis van Gaal en een jaar later toch kampioen worden onder deze trainer, Gerbrands heeft VOETBAL EGMOND - Zeevogels is er niet in geslaagd om SRC op eigen terrein punten afhandig te maken. Tot diep in de tweede helft moch ten de Hoevers hopen op een gelijk spel. Vlak voor tijd besliste de ploeg uit Sehagen de wedstrijd definitief; 3-1. SRC uit of thuis is dit seizoen een groot verschil. In Sehagen wist het allemaal van zeer dichtbij mee mogen maken. Het werken met de al genoemde van Gaal, Adriaanse, Koeman en Advocaat moet genoeg stof op kunnen leveren voor een hele leuke avond. Vergeet overigens niet dat Toon Gerbrands ook de heren volleybal lers naar de Europese titel en naar de Olympische spelen in Sydney heeft geleid en en passant ook de DSB schaatsploeg onder zijn hoede heeft gehad. Ook is hij werkzaam geweest in diverse management functies in het bedrijfsleven dus we mogen spreken van een man met een hoop bagage. De avond zal beginnen om 20.30 uur waarna rond 21.00 uur Gerbrands de aftrap zal geven. Na het laatste fluitsignaal van Toon Gerbrands zal er nog genoeg tijd zijn om onder het genot van een hapje en een drankje nog even met elkaar bij te praten. de ploeg tot nu toe alle wedstrijden te winnen. Op vreemde bodem wer den alle vier ontmoetingen met een nederlaag afgesloten. Op zondag 7 november speelt Zeevogels 1 op eigen terrein tegen LSW. De club uit Noord- Scharwoude volgt koploper Zaandijk op de voet. Mogelijk kun nen de withemden laten zien dat ze zelf ook niet voor niets hoog geno teerd staan. SCHAKEN HEILOO - Vrijdag 29 oktober speelde SV Vredeburg de vijfde ronde van de interne compe titie. De broederstrijd tussen Thomas en Karei Voorwalt werd beslecht in het voordeel van de jongste van de twee: Karei speelde veel geconcen treerder en wist de zwarte dame te veroveren. Hun vader Mare Voorwalt kreeg een gratis sehaakles van Jan Borst die fijntjes aantoonde dat de vroe ge dame-uitval van Voorwalt geen voordeel opleverde, maar juist een ontwikkelingsachterstand. De zwarte koning bleef hangen in het centrum en werd een een voudige prooi voor de ervaren rot. Je hebt sluwe spelers, nog sluwere spelers en dan heb je ook nog Ed Stolp. Met kleine, diepe zetjes, zoals Karpov in zijn betere dagen, sloot Stolp een loper in en gaf zijn tegen stander Sandra Hollander geen enkele hoop op een stunt. Door deze overwinning schuift Stolp door naar de bovenste plek van de rang lijst. De partij tussen Paul Zwart en Mike Krom was er één tussen twee bedachtzame strategen, waarbij Zwart langzaam maar zeker de over winning veiligstelde. Bert Hollander stemde te vroeg in met remise tegen de lepe Cees Dinkla. Met een paard meer tegen twee pionnen had hij zeker nog kunnen proberen er meer uit te halen, maar de angst het als nog te verknallen, bewoog hem in te stemmen met het terloopse remise- voorstel. In zijn partij tegen Harold Ebels nam Ronald van der Storm te veel hooi op zijn aanvalsvork. Na dameruil kon Ebels het initiatief overpakken en met een dubbele toren op de g-lijn de witte koning onder vuur nemen en het punt HEILOO - Zaterdag 23 oktober werd er afgezwommen door leerlingen van zwembad Loos. 54 leerlingen mochten het felbe geerde A, B of C diploma van de Nationale Raad Zwemdiploma's, en de daarbij behorende felicita ties in ontvangst nemen. Zondag 17 oktober hebben de jongste kinderen in eigen bad examen gedaan voor het Kikker diploma. De geslaagden zijn: Diploma A: Gijs Aaftink, Mustafa Abdulrazzaq, Rebekka Biesbroek, Julian Blaeke, Dorus Bouter, Jesse de Brouwer, Anne Dekker, Daron Erfman, Joep Galavazi, Lynn Jonker, Leon Kaandorp, Marjolein van der Kraan, Gijs Langedijk, Teun Langedijk, Maud Leering, Lucas te Lintelo, Hanza Mahdaoui, Dave Meegdes, Sofie Nes, Tilly Neve, Mitchell Raats, Robin Schipper, Lewis Schouten, Charlotte Sluiter, Maaike Vreeswijk, Ewoud de Wit, Isa Zentveld. Diploma B: Gigli Bakker, Jasper Beets, Naut Dekker, David van Dorsten, Lisa den Herder, Nick Herts, Ilyah Keisi-muns, Jits van Kessel, Mitch Krokkee, Louise Leijen, Siley Mamakheel, Sanne Niesten, Roos Lotte Poldervaart, Joehem Rinkes, Vera Schiphorst, Juliette van der Veer, Amber Veltkamp, Joy Willinck, Gaby Yavuz, Julia Zhan, Brian Zwart. Diploma C: Feie Bakker, Maaike Bakker, Ties de Boer, Jans Flipse, Toon Flipse, Silke Ham. Kikker: Lotte Wilkens, Nora Koomen, Suus Groot. scoren. Robin Rommel boekte een fraaie overwinning tegen Gertjan Hafkamp. Met een machtige loper en een sterke toren strafte Rommel de onverstandige lange rokade van 'de man met de hoed' af. Jeroen van Vliet hield lang gelijke tred met Kees Aafjes, maar moest met lede ogen toezien hoe na pion- JUDO HEILOO - Zondag 31 oktober werden in Anna Paulowna de afdelingskampioenschappen voor pupillen A gehouden. Voor de judoka's van Judo Dorssports was dit de eerste keer dat ze zich konden proberen te plaatsen voor de Noord-Hollandse Kampioenschappen in Beverwijk. Voor Judo Dorssports kwam Raul Tophoff -24 kilo als eerste in actie. Raul wist zijn eerste partij te winnen met een houdgreep. De tweede partij werd gewon nen, omdat zijn tegenstander opgaf. Vervolgens verloor Raul twee par tijen, net niet genoeg dus om zich te plaatsen voor de kruisfinales. Bart Opdam, Aaron Wesselius en Kane van Raalte kwamen alle drie uit in de -27 kilo. In deze sterke catego rie wist Bart Opdam twee partijen te winnen. Aaron was ziek geweest, maar wist nog een partij te winnen met veel inzet. Kane van Raalte, die een ongeluk kige loting had door de eerste par tij direct tegen de latere kampioen te judoën, werd in zijn eerste partij overgenomen. Daarna werden er nog drie partijen gewonnen, dit was niet genoeg om zich te plaat sen. Xander Sehoemaker -34 kilo won zijn eerste partij en had daarna de pech om tegen de latere num- verlies de partij uit zijn handen glip te. Jan Brantjes was terecht opgeto gen over zijn eerste overwinning van het seizoen: hij bond Nico Pepping aan de zegekar. Dick Aafjes tartte het geduld en het zwijgvermogen van de omstanders toen hij in de lang ste partij van de avond mat in twee over het hoofd zag tegen de favoriete Jos Admiraal. Maar een paar zetten later vond Aaljes alsnog de weg naar de winst en kon met trots het volle punt bijschrijven. In de B-groep was het 'meiden aan de macht': Sewints Dahi won, met enig geluk, van Pieter Mulder en behoudt de kopposi tie. Silke Ebels won netjes van Bas Wernpe. nier één en drie te judoën in de poule. Hier door wist hij zich niet te plaatsen voor de kruisfinales. Voor Martijn van Bruinessen was dit zijn tweede wedstrijd buiten de club. Martijn wist jammer genoeg geen partij te winnen, maar iedere partij ging zijn judo vooruit. Jens Rozenbroek, tot -38 kilo had een ongelukkige dag: een aantal partij en had hij de kans om de winst naar zich toe te trekken, maar dit lukte net niet. Bram Brantjes en Jelle Koenders, beide -42 kilo, zaten bij veel judo ka's met een hogere band. Voor beide geen excuus om er tegen aan te gaan. Bram Brantjes wist vier van zijn vijf wedstrijden te winnen en een aantal hogere banden knap te verslaan. Bram wist uiteindelijk tweede te worden tot en met -42 kilo. Jelle Koenders ging in de loop van de dag steeds beter judoën. In zijn laatste partij kon hij plaatsing afdwingen voor de Noord-Hollandse Kampioenschappen. Deze partij moest dan wel gewonnen worden. In een spannende partij wist Jelle uiteindelijk met een houdgreep te winnen en zo een vijfde plaats te behalen. Aanstaande zondag gaan Bram Brantjes en Jelle Koenders in Beverwijk op de Noord-Hollandse Kampioenschappen Judo probe ren een prijs te halen op de Noord- Hollandse Kampioenschappen. Voor de judoka's van Dorssports was het de eerste keer dat ze zich konden plaatsen voor het NH Kampioenschap. Aangeleverde foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 21