Groei en Bloei Lezing Theaterkeuken Muziek- en Dansschool van start met 'Het Droomvretertje' "Luisteren naar nabestaanden. Dat doe ik mfelf mijn hart." Associatie Uitvaartverzorging goedkoper1. INGEZONDEN BRIEF Griepvaccinatie Fiets gemold Reconstructie kasteeltuin bij slot Assumburg Moord in 't Loo? De mensen van Associatie Uitvaartverzorging. Vertrouwd dichtbij, www.associatieuitvaart.nl tel. 0800-0375 park Assumburg/ Oud Haerlem en in het bijzonder de kasteeltuin tot op heden. Nico Brantjes is de man achter de informatietafel tijdens de lezingavonden van Groei Bloei. Hij is ook medepresentator van de Groei en Bloei lezing 'Groene Passie'. Woensdag 10 november, aanvang 20.00 uur. Plaats: Het Open Huis, winkelcentrum 't Loo, Heiloo. Toegang: gratis op vertoon ledenpas, niet leden betalen 2,-. De heer Jan van der Geer bekri tiseerde vorige week mijn brief inzake de gevaren van een griep vaccinatie. Hij bediende zich in zijn kritiek van een vileine venij nig, boosaardig) stijl en viel onder meer mijn Marxistische politieke overtuiging aan, hetgeen geheel los staat van het onderwerp griepvac cinatie. Hij vond mijn opsomming van de in de vaccins voorkomende stoffen, zoals kwik en aluminium, lachwekkend. Wat betreft het ook door hem als niet gevaarlijk geach te squaleen (zit ook in olijfolie) het volgende. Het menselijk immuun systeem herkent squaleen als een oliemolecule die van nature in het lichaam aanwezig is in het zenuw stelsel en de hersenen. Het is geen probleem om dat bijvoorbeeld in de vorm van slaolie, waar ook wat squaleen in zit, te consumeren. Het probleem is echter de wijze waarop het je lichaam binnenkomt. Door injecteren wordt je immuunsysteem aangespoord om alle squaleen in je lichaam aan te vallen en dus niet slechts wat werd geïnjecteerd. Hierdoor worden alle squaleenmo- leeulen vernietigd, ook op plaatsen waar het van nature voorkomt,en van vitaal belang is voor het zenuw stelsel. Op 20 oktober heb ik per abuis 800.000 genoemd voor 34 miljoen bestelde vaccins. Dit dient te zijn 800 miljoen! Willem Gomes Heiloo Wat is het toch leuk om, wan neer je je verveelt, andermans fiets te mollen terwijl de eigenaar ervan even een rondje met de honden door het park maakt! Ik had de fiets bij de tweede boom rechts vanaf het bruggetje Bosanemoon/Zuiderneg neergezet en kwam nietsvermoe dend na mijn rondje weer bij mijn fiets terug. Ik zag meteen dat er iets met de fiets gebeurd was, het stuur stond omgedraaid en het plastic zakje over het zadel was kapotge- seheurd. Even later zag ik een rode bal en het drinkflesje uit de fietstas in de brandnetels liggen. Toen ik weg wilde rijden zag ik dat de split- terriem van de hondenspringer was weggenomen en dat de banden leeg waren. Toen ik later nieuwe ventie len in de banden had gedraaid en de banden had opgepompt bleek er een slag in het achterwiel te zit ten en het wiel liep erg aan wat het fietsen zwaar maakt. De fiets moet ter reparatie naar de fietsenmaker, dat wordt een dure grap en ik moet rondkomen van een uitkering, zou dit dus graag vergoed zien door degenen die dit op hun geweten hebben! Willen degenen die deze vernieling en diefstal veroorzaakt hebben in ieder geval de honden- splitterriem en het zadeltasje met fietspompje bij mij terugbrengen op Marienstein 22 of leg ze in een plastic zak op de plek neer waar mijn fiets vernield is! Mevrouw B. Tolsma Heiloo HEILOO - Zaterdag om 12.00 uur is er in 't Loo een moord gepleegd. Althans dat deed Falkland Toneel vermoeden. Compleet met nep lijk, politieafzetting en rechercheurs werden nietsvermoeden de voorbijgangers met hun neus op de feiten gedrukt. Er werd gezocht naar getuigen van de moord en getuigen voor de voorstellingen die worden gehouden op vrijdag 5 en zaterdag 6 november om 20.15 uur in Theater de Beun te Heiloo. Het bleek namelijk een promotiestunt te zijn voor de aankomende voorstelling 'Een Moordverhaal' van Roger Leach en Colin Wakefield. Een echte thriller in een thril ler in een thriller, oftewel het Droste-effect. Een voorstelling waarin moorden die al dan niet per ongeluk worden gepleegd, met uiteraard een gelukkige afloop. Of toch niet? De regie is in handen van Lieke Burger. Het spel wordt verzorgd door Anke Wisselink, Bram Schuijt, Marianne Rutgers en Pim de Smalen. Kaarten en overige informatie zijn te verkrijgen bij de Beun, www.falklandtoneel.nl of via tel. 072-5334355. Foto: Allard de Graaf Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Zaterdag 6 novem ber starten de repetities voor de mini- en maxi groepen van rOndom de theaterkeuken met een nieuw project met als ver haal Het Droomvretertje. Na het project van vorig jaar over wilde Monsterkerels komen de kinderen nu in andere sfe ren terecht met als verhaal: 'Het Droomvretertje'. (Slaap-)Liedjes, dansen over dromen en donkere nachten met bijpassende geluiden op muziekinstrumenten. Samen gaat men op zoek naar oplossin gen, waarbij volop ruimte voor eigen ideeën moet overblijven. Zoals altijd worden weer gastspe- lers uitgenodigd en een gezamen lijke knutseloehtend met de ouders gehouden. Kortom: Muziek, dans en theater gemengd met humor, teamspirit en improvisatie, dat is het recept van de rOndom theater keuken voor kinderen. Het verhaal over Het Droomvretertje (Michael Ende) wordt de inspiratiebron voor het nieuwe project. Prinses Slaappitje heeft veel last heeft van boze dromen. En dat nog wel in Dutjesland, waar goed slapen een vanzelfsprekende bezigheid voor stelt. Niet alleen haar ouders maar ook de burgers van het koninkrijk maken zich zorgen om haar gezond heid en haar toekomst. Er zit niets anders op dan op zoek te gaan naar het Droomvretertje, want die vindt boze dromen lekker. De rOndom theaterkeuken begint op zaterdag 6 november met een proefles. De repetities zijn weke lijks of om de twee weken op het podium, twaalf keer tussen de herfstvakantie en de meivakantie in. Iedereen is welkom! Mini's (groep 1 en 2) van 10.00 tot 10.45 uur, Maxi's (groep 3, 4 en 5) van 11.00 tot 12.00 uur. Er zijn nog een paar plaatsen bij de Minimusieals vrij! Kijk voor meer informatie op www. muziekendansschoolheiloo.nl, of tel 072-5332460. Muziek, dans en theater gemengd met humor, teamspirit en improvisatie, dat is het recept van de rOndom theaterkeuken VOOr kinderen. Foto: Jacques van der Sterren ADVERTENTIE HEILOO - Nico Brantjes, voor malig hoofd groenvoorziening gemeente Heemskerk, wil u op woensdag 10 november mee nemen in zijn ervaring over de ontwikkeling van het park met daarbij een bijzondere kas teeltuin bij slot Assumburg in Heemskerk. Bij de aanleg van het park, dat er voor een groot deel nu ligt, werd destijds ook de reconstructie van een formele tuin uit de 18de eeuw gepland. Deze tuin wordt nu aan gelegd en zal in het voorjaar van 2011 klaar zijn. Om u deelgenoot te maken van de ontwikkeling van deze historische tuin in het park Assumburg'Oud Haerlem zal Nico een presentatie geven en daarbij zijn studie, de gemaakte keuzes en voorstellen toelichten. Hij zal ons vertellen over de problemen maar ook over zijn verrassende ervarin gen bij het tot stand komen van het De Uitkijkpost verschijnt op woens dag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maan dag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,48 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gelden aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over advertentietarieven en mogelijkheden, kunt u contact opnemen met Arnoud Mars, tel. 072-5350175 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaatsvinden. In dat geval mag kopij tot maandag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 13.00 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur di. 08.00 -12.00 113.00 -17.30 uur wo. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur do. 09.00 -12.00 113.00 -16.30 uur vr. 09.00 -12.00 113.00 -14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoordelijk voor in advertenties gedane uitspraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Petra Jurriaans, Uitvaartleider

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 3