Opening sportieve Rabobank Heiloo Goede prestaties door GTH turnsters Danspaar Philipoom kampioen in Kerkdriel SPORT 25 Nieuwe nunchaku-do leraar bij Dojo 't Loo Single darttoernooi bij 't Oosthonk Acht turnsters in actie tijdens competitiewedstrijd Chantelle behaalde een mooie score voor haar vloeroefening Dojo t Loo steunt Sportlijfcup UITKIJKPOST 10 NOVEMBER 2010 BALLROOMDANSEN LIMMEN - Zondag 7 novem ber stond de 38ste de Bruijn - Bonel Trophy in Kerkdriel op het programma voor het Limmer danspaar Philipoom - van Londen. Zij mochten daar hun kunnen laten zien aan een panel bestaande uit nationale kampioenen. Tijdens de voorrondes wisten Maurice en Marieke zich goed te presenteren en werden daarom ook steeds als beste paar door geplaatst naar weer een volgende ronde. Uiteindelijk toonde het danspaar zich oppermachtig en konden zij als kampioen een prachtige bokaal mee naar huis nemen. Daarnaast ontvingen zij van de aanwezige kle- -Elzen 57,81. C-lijn: 1. Otte - Krul 60,42; 2. Van Baarsen - Van der Veldt 57,81. Bridgeclub 't Oosthonk HEILOO - Bridgeclub 't Oosthonk speelde op woensdag 3 november de volgende partijen: A-lijn: 1. M. Vasbinder - G. Noorderbos 58,75, 2. D. de Klerk - J. Beerse 57,08, 3. Familie Haanstra 55,00, 4. A. Bakker - T. Oostermeijer 53,75. B-lijn: 1. Familie Keesen 60,42, 2. C. Koebergh - G. van Lochem 58,75, 3. T. de Haas - J. Staphorsius 56,67,4. B. Geerlings - B. Kos 56,25. dingontwerper Styles een voucher van E 200,- om te besteden aan nieuwe kleding. Voor de trainers van het succesvol danspaar, Luut Griffioen uit Castrieum, Paul Reijn uit Amsterdam, Pauline LaDiges uit België en de Italiaanse trainer Benedetto Ferrugia de huidige wereld Kampioen een fantastisch resultaat. Nu gaan Maurice en Marieke zich voorbereiden op het Nederlands Kampioenschap welke wordt gehouden op 21 november in het topsportcentrum in Almere om ook daar een goed resultaat neer te zetten. HEILOO - Na meer dan 15 jaar lesgeven heeft Arno kuipers afscheid genomen van Dojo 't Loo. In die tijd heeft hij met veel verve het nunchaku-do in Heiloo en omstreken op de kaart gezet. Arno heeft zelf voor een ervaren en enthousiaste opvolger gezorgd in de persoon van Kasper van Heerden. Kasper heeft inmiddels een vliegende start gemaakt. Meer informatie over deze uit dagende sport kunt u vinden op www.dojotloo.nl. In het ingrijpend verbouwde kantoor in Heiloo siert een prachtig sportpaneel de wand. Als sponsor heeft de Rabobank een nauwe band met De Boscrossers, De Terriërs en de Hippische Sportvereniging Heiloo. Foto: Ricardo Mareker HEILOO - De afgelopen maan den is het Rabobank kantoor in Heiloo ingrijpend verbouwd. Met de verbouwing werd het kantoor up to date gemaakt en aangepast aan de eigentijdse manier waarop mensen bankie ren. Zij kiezen er steeds vaker voor om bankzaken via 'directe kanalen' te regelen, telefonisch of online. Het 'zenuwcentrum' voor het direc te bankieren, het Klant Contact Centrum, zit ook in Heiloo en wel naast het bankkantoor. Voor bepaalde onderwerpen blijft het kantoor onverminderd popu lair, bijvoorbeeld voor financieel advies over hypotheek, vermogens opbouw, et cetera. Tijdens de ver bouwing konden klanten wel bij de bank terecht maar moest er reke ning mee gehouden worden dat er gewerkt werd aan de inrichting en het interieur. Het Open Huis op vrij dag 5 november was voor Heilooërs de gelegenheid om te zien dat het eindresultaat prachtig is geworden. De heropening stond in het teken van sport. Bij het publiek staan drie sporten bekend als typische Rabosporten: wielrennen, hockey en paardrijden. In Heiloo doet zich de situatie voor dat de Rabobank in één dorp deze sporten ondersteunt. De bank heeft als sponsor een hechte band met De Boscrossers, De Terriërs en de Hippische Sportvereniging Heiloo. Dit was aanleiding om het sportieve karak ter van Heiloo terug te laten komen in het kantoor. Er is een groot paneel gemaakt dat vanaf nu een sportieve blikvanger zal zijn voor bezoekers. De officiële openings handeling werd verricht door Hero Veger, wethouder Sportzaken van de gemeente Heiloo. Samen met bestuurders van de drie clubs ont hulde hij het sportpaneel. De ope ning was zeker niet alleen een bijeenkomst van genodigden. Het Open Huis werd goed bezocht door veel Heilooërs die benieuwd waren naar het eindresultaat van de ver bouwing. Tijdens de opening kon den de bezoekers meedingen voor een dinerbon voor Wildschut Eten Drinken. De volgende winnaars zijn getrokken: M.J.M. Levering te Egmond-Binnen ontvangt een dinerbon ter waarde van 100,-, R. Sauer uit Heiloo 75,- en S.A. de Boer te Heiloo 50,-. HEILOO - In het kader van het 25-jarig bestaan van Dojo 't Loo is onder andere een Fancy Fair gehouden. Het leek de jubileum commissie een passend idee om de opbrengst te schenken aan sporters die wat extra ondersteuning kunnen gebruiken. Zo viel de keus op Sportlijf, dat gehandicapte sporters begeleidt, enthou siasmeert en verder ontwikkelt. De donatie van Dojo 't Loo wordt gebruikt voor de organisatie van de achtste Sportlijfcup. Zaterdag 13 november vanaf 13.00 uur nemen een groot aantal G-sporters het tegen elkaar op in een zeskamp bij TCH aan de Zevenhuizerlaan. De G-sporters hopen op veel belangstellenden die dit mooie sportgebeuren komen aanmoedigen. Op de foto overhandigt jubileumcommissielid Petra Henselmans de cheque aan Jeroen Jonker en Patrick Rupsam van Sportlijf. Ze worden geflankeerd door G-sporters Lars Evertse, Hiddo Spruijt en Jan Stoop. Foto: Menno Lesterhuis HEILOO - Tussen Sint Maarten en Sint Nicolaas kunnen de dart- liefhebbers hun kunsten nog één keer tonen in de Oosthonk te Heiloo. Het is een single toer nooi dat uiteraard mee telt voor de Oosthonk ranking en er zijn uiteraard weer mooie prijzen te verdienen voor de beste darters. Oorspronkelijk stond het toer nooi op zondag 21 november gepland, maar door komst van de goedheiligman is dit een weekje vervroegd. Dus op zondag 14 november in plaats van zondag 21 november kunt u komen dar ten in de Oosthonk. De deuren gaan als gebruikelijk om 12.00 uur open en aanvang om 13.00 uur met gooien, hrsehrijving is vijf euro per persoon en daar staat een gegarandeerd gezel lige middag tegenover. Voor vragen, tel. 06-33747770 of 06-22117019. Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslagen van de twee com petitiesvan HBC gespeeld in zalencen trum 't Loo zijn als volgt: Dinsdagavond: A-lijn; 1. familie Roel en Jan Huting 57,15; 2. Klerk - Stark 56,32; 3. Coebergh - Kemmere 54,27. B-lijn: 1. Ontrop -Noordenbos 55,17; 2. Bakkum - Nijman 53,72; 3. Van der Mark -Ribberink 53,19. Donderdagavond: A-lijn: 1. Coebergh - Tiel 61,25; 2. Boukens - Neefjes 59,17; 3. Hendrikse - Uijl 58,75. B-lijn: 1. Anneke en Berry Kuijper 63,33; 2. Olgers - Weel 61,67; 3- Huting - Kemper 60. C-lijn: 1. Bos - Van Wiechen 63,92; 2. Martini - de Waard 58,92; 3. Koenders - Van der Wardt 58,58. D-lijn: 1. Muller - Spruit 58,15; 2. Truus en Piet de Graaff 57,81; 3. Haanstra - Rutjes 56,61. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de op maan dag 8 november gespeelde partijen zijn als volgt: A-lijn: 1. familie Schaffer 58.8, 2/3. Vecht - Schouten en Lind - Hoek- sema 57.1,4. de Groot - Laan 55.4; B-lijn: 1. Visser - Boelhouwer 59.0, Van Toorn burg - de Vries 56.9, 3. Heusy - Schoone- meijer 55.2,4. Coebergh - Middelbeek 54.2; C-lijn: 1. Van Baar - Haan 66.4, 2. Hommes - Schouten 61.0, 3. Brink - Rijp- kema 59.8, 4. Van Dam - Kuiper 59.2. Damesbridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de op woens dag 3 november gespeelde partijen zijn als volgt: A-lijn: 1. Vecht - Bakker en V. Toornburg - Bruijckere 59,72; 2. Schaffer - Mak 56,25. B-lijn: 1. Kuiper - Haan 61,98; 2. Vijn TURNEN HEILOO - Zondag 7 november kwamen acht turnsters van GTH in actie op de eerste com petitiewedstrijd zesde divisie van dit seizoen. In wedstrijd 1 was het de beurt aan Veerle Serrarens, Julie Warmenhoven, Danique Broers, Jena van Ravenzwaaij (instappers), Ilse Brouwer (pupil 1) en Emma Henriét (pupil 2). Voor Ilse en Veerle was het de eerste wedstrijd bij de selectie. Emma turnde een goede wedstrijd, ondanks een min der goede oefening op balk. Op vloer zette zij een super nette oefening neer: 13.30. Voor de ande re turnsters begon de wedstrijd op sprong, Veerle liet hier een sterke sprong zien: 13.20. Het volgende onderdeel was brug, keurige oefe ningen werden er geturnd, Danique behaalde hier een 12.95. Op de balk turnden ze nette oefeningen zonder vallen, Julie behaalde een mooie score: 11.40. De wedstrijd werd keurig afgesloten op vloer, Ilse behaalde een 12.60 en Jena behaal de hier het hoogste cijfer 13.40! Het was dus een spannende strijd in alle categorieën, bij de instappers werd Veerle vijfde, Danique derde Julie tweede en Jena mocht het goud in ontvangst nemen. Ilse kwam op een goede achtste plaats van de 18 en Emma werd derde bij de pupillen 2. In wedstrijd 2 was het de beurt aan Chantalle Roetink en Yara Struijs (junior). Beide meiden turnden een goede wedstrijd. Chantalle behaalde een mooie score voor haar vloeroefe ning; 11.70 en Yara liet een sterke brugoefening zien: 11.50. Beide meiden kunnen terugkijken op een goede wedstrijd, Chantalle werd tweede en Yara eerste! De GTH turnsters met vlnr Chantelle, Emma, Ilse, Danique, Veerle, Julie, Jena en Yara. Aangeleverde foto Loo schenkt Sportlijf een bedrag van °rSct°S www.portlijf.nl "orf A WWW.SP' rOOrt//,

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2010 | | pagina 25